0 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (2,221 puan) tarafından
Kızlar hamile kaldıktan sonra eşim çok değişti ilgi göstermemeye başladı ikimizde çok istedik bir evladımız olmasını 3 sene ardından zorla hamile kalmıştım mucize gibi.

Gebeliğim öğrendim çok sevindik zaman geçtikçe eşim benden uzaklaşmaya başladı bi öpmek nedir iki güzel söz nedir yok kalmadı hayatımızda ailesiyle aynı havludayız aklı fikri dışarda sigara çay içip ailesiyle vakit geçirmek 

Bana artık değer vermiyor oğlum doğdu yine aynı sürekli kaçmaya başladığını hissediyorum o yok öyle birşey diyor ama ben görüyorum biliyorum her acından diyeyim siz anlayın çocugu yatırdim biraz vakit geciririz dedim içimden adam arkasını döndüğü gibi tekrar bahçeye gitti 2 dk yanımızda durmuyor sürekli söyleniyor çok ilgi gosteriyorum ama umrunda değil artık tahammül edemiyorum ona napayım bn

10 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Hamile olsan hadi korkuyo derimde suan seni özlemiş olması lazim amacı ne acaba
(2,221 puan) tarafından
Oğlum nerdeyse 4 buçuk aylık olacak az önce yüzüne vurunca birbirimize giridk
(2,484 puan) tarafından
Sen oyle diyince ne dedi canim ne cevap verdi ki birbiribize girdiniz
(2,221 puan) tarafından
Yorgunum vs derken tartistik
-Reklam-
0 oy
(3,533 puan) tarafından
Bizim aramizada çok soğukluk girdi hamilelik doğum lohusalık vs 3 ay oldu yeni yeni düzene girdi valla boşluk soğukluk vs ... çocuk olunca değişti ilişkimiz ama şuan Iyiyz. Zamana bırak canım düzelir ins 
(2,221 puan) tarafından
Cnm oglum 4 ay 1 haftalık alakası yok kişilik meselesi doğum yapan bizleriz onlar değil bize daha çok saygı ve sevgi duymalari lazım onlar için canımızdan can veriyoruz
(3,533 puan) tarafından
Ins duzelir araniz canim Allsh yardmcin olsn
(2,221 puan) tarafından
Saol cnm insallah
0 oy
tarafından
Hamilekikte benim esimde hep uzak durdu benden ama dogumdan snra aksine baglandi sanki. Özlediğini hissettm en azindan beni
(2,221 puan) tarafından
Nerde cnm gerek sevgiyi ilgiyi malesef göstermiyor sanki doğum yapan onlarmis gibi biz onlar için canımızdan can veriyoruz gördüğümüz muameleye bak
0 oy
tarafından
Hayır yani bunların derdi neyki böyle sana daha çok baglanacagina şu ettiğine bak sorsaydin yaa bacım seni benden iten şey ne hani artık begenmiyomusun yada sevginmi bitti diye öyleyse bu evliliğin sürmesinin anlami nedir diye falan 
(2,221 puan) tarafından
Demezmiyim sanki doğuran onlar herşey kadınlardan gidiyor valla
tarafından
Ee ne olacakdiki bacım olan her daim bize oluyi zaten
0 oy
tarafından
düşme ustune çek kendini canim kacan kovalanir
(2,221 puan) tarafından
Öyle yaptım zaten kesinlike yanaşmıyorum artik
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Duygusal olarak baglansalarda cinsel yönden bı uzaklaşma oluyor galiba..ailesi.ile yakın olmakta etken olmuş olabilir canım.. biz haliyle bebekle meşgul olmak zorundayız yemek öz bakım vs derken zaman geçiyor..
(2,221 puan) tarafından
Cnn doğuran onlar degilki aksi  olması lazım daha çok sevgi daha çok saygı lazım ihtiyacımız olduğu zamnlar bunlar
(3,187 puan) tarafından
Öylede olmayınca olmuyor işte buradaki arkadaşları görünce eşime daha az kızıyorum..ben mi çok şey bekliyorum diye.. Allah herkesin evine huzur versin .
0 oy
(795 puan) tarafından
Sen de onun  davrandigi gibi davran canim  yanlis yaptigini anlar 
(2,221 puan) tarafından
Öyle yapıyorum zaten
0 oy
(348 puan) tarafından
O ne ole ya antrepoza giren erkek gibi ama baskasi da yoktur cnku baskasi oolunca erkek daha cpk ailesiyle vakit.gecirme cabasi gosterirmis diyor bu beyaztv de aile doktlrumu ney tam bilmiyorum sari sacli kisa yani esinle konus cpk ta üstüne gitme sende ailenin icine gir hep gul sakalas eglenmene bak 
(2,221 puan) tarafından
Yok ondan eminim dışarıya bensiz adımını atmaz benim isteğim sevgi saygı hisgoru:/
(348 puan) tarafından
Hep mo boyleydi
(2,221 puan) tarafından
Hamilelikten sonra değişti
(348 puan) tarafından
Duzelir umarim canm
0 oy
(639 puan) tarafından
Canım annem demisti ki bana dogumun oldugu ilk zamanlar kocan evden uzaklaşabilir. Sonra alışıyorlar vs. Inşallah eşininki de öyle bir durumdur.biliyorsun erkekler sonradan öğreniyor baba olmayı. Bir de bebekte gaz sorunu falan varsa ağlayan bebekte de süreç uzamış olabilir. Yumuşak yaklaş bence. Hissettiklerini anlat eşine. Belki o da farkında değildir garip davrandiginin. 

Bana gelince....Ilk dogumda esim ne yazik ki yanımda olamadı. Onu görmeye gittiğim bir seferinde bebegi getirmeyecegimi söylemiştim. Çok sınırlı gorebiliyorduk birbirimizi. Neyse anne yüreği dayanamadım goturdum bebegi.bizimki dedi ki bunu niye getirdin ;))) ıkincide öyle olmadi hemen benimseyebildi. Su an gayet de iyiler ıyiyiz yani. Ilk bebekte ben bile hep bakardım bu benim mi diye. Senin de bebegin biraz şirinlik yapmaya başlasın bırakamaz babası 
(2,221 puan) tarafından
Oğlunu seviyor cnm ona canını verir ben kendim için söylüyorum oğlum 4 ay 1 haftalık zaten çokta küçük değil bilmiyorum inşllah düzelir/:
(639 puan) tarafından
Anladım canim da hani o da bir geçiş süreci yaşıyor olabilir. Inşallah geçer yakin zamamda
(2,221 puan) tarafından
Inş cnm saol
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Salıver ne hali varsa görsün fazla naz aşık usandirir mis o sizin peşinizden koşsun hiç de üzülme bebeğinle ilgilen. Dün benim eşimde her yerimiz ilaç dedi bende beni almasaydın dedim böyle olacağını bilseydim almazdım dedi bende seni tutan yok dedim hiç bir zamanda tutmam biliyorsun dedim. Bugün de oğlum uyumadı kaldırdım birazda sen bak diye annen çabuk pes etti diye soylendi seslenmedim 4 saattir bebekle uğraşıyor kim pes edecek bakalim uğraşsın bide daha 11 günlüğüz kimsenin nazini çekme 
(2,221 puan) tarafından
Cnn bnm oğlum 4 ay 1 haftalık kimse bakmıyor zaten ben bakıyorum ben ilgileniyorum hayata 10 dkadan fazla bakmaz baksada sevmek için bakar ben ondan birşey istemiyorum sevgi saygı göstersin doğuran bnm o değil
(6,135 puan) tarafından
Bekleme bisey gelirse gelir gelmezse kendi bilir sen evladinla ilgilen eşinin peşinden de koşma kazık kadar adam aklı varsa düşünsün biraz ananın evinden getirmedin cocugunu gerçekten üzülmeye kendini paralamaya değmez olan sütüne sana ve bebegine olur sütün kesilirse çok pişman olursun kafaya taktigina
(2,221 puan) tarafından
Zaten haftaya annemlere gidiyorum kafa dağıtırım saol cnm

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 480 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (3,111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
13 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metehannyksl (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 178 göst.
19 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,226 puan) tarafından soruldu

396,446 soru

11,858,904 cevap

35,956 kullanıcı

...