0 oy
549 göst.
Aile kategorisinde (451 puan) tarafından
Iyi aksamlar güzel anneler ben bi konuda çok rahatsiz oluyorum eşim sabahçi çalisiyor sabah 6 iş başi oglen gibi evde oluyor bugun geldi yemegini yedi aksama kadar uyudu gelince hiç çocuğuyla ilgilenmiyor ilk çocigumuz 5 sene olmamisti. Bi yarim saatini ayirmiyor çocuğa aglayincada surekli bağriyor sustursana diye sabahtan aksama kadar zaten ilgileniyorum bende dayandim artik 9 aylik olucak bebegim ama hala yenidogan gibi cok huysuz durmuyor surekli agliyor biktim bende insanim

7 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Bağırması hariç adam haklı uyusun dinlensin zaten gecesi gündüzüne karışmış
tarafından
Ben bana verdigin cevabi soyluyorum. Hani diyalog kurduk ya yaptigin yorumu gectik artikk. Evet bunu soylemen yanlis. Adamin uyuyamama sebebi bebegin agliyor olmasi. Eee kadin ne yapsin bebekk bu. Gidipte kocasina sen uyuma demiyor sonucta
tarafından
Herneuse en kotusude kadina size mustehak falan demeniz. Nekadar kotu gercekden. Uzuldugunu bildiginiz halde boyle soylemeniz.
(7,768 puan) tarafından
Kadın soruda demiş ki gelir gelmez yatıyorrr ben ona dedim yatar adam sabahın köründe ALTI da iş başı yapıyor diye ama siz lafı nerenizden anlıyorsunuz bilemiyorm evet bu kadına müstehak ben adana diyorum o anlıyor urfa kim bilir adam ne diyo bu ne anlıyo aman banane kendi bkunuzda boğulun çokta dertti
tarafından
Konusmaya bak ne ayip
(451 puan) tarafından
Seviiyesine inme canim
-Reklam-
+1 oy
(707 puan) tarafından
Canım yorumunada baktım eşin sana en çok hangimiz seviyorsun diye sorarak sendeki yerini merak etmiş.Erkeler çocuktan beterdir özellikle hayatınıza yeni biri giridginde yani bebek;erkek geri plana atıldığını düşünür ve sürekli agresiflesir.

Eşine de vakit ayır bak bunu sana özel yaptım yada senin için parfüm sıktım bile diyebilirsin.Esin bebeğinizi kıskanıyor ve çoğu erkekte bu durum ne yazikki var.Benim.esimde aynıydı ilkinde hiç umursamadim ama ikinci bebeğim dogdugunda beni deli etti.Surekli ilgi istedi aynı yenidoğan bebek gibi.Yani demem oki artık 2 çocuğun var ona göre davran canım.
(451 puan) tarafından
Ahaha guldum gercekten boyleler dimi ya cocuk gibi ilgi bekliyolar
(707 puan) tarafından
Hep gül canım :) Ne yazikki boyleler ilgi gosterirsen uyum sağlamakta çok zorlanmaz ama onu geri plana atarsan hayatiniza dahil olmaz.
(451 puan) tarafından
Cokdogru soyledin yani hep dahil ediyim diyosun
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Sende çocuk yanlız benimi sende ilgilen desenee.bu erkekler yanlız kendi rahatligini dusunuyorr sinir oluyorum.cocugu yapanda iyy
(451 puan) tarafından
Valla 30 yasinda adama cocuk gibi ilgi veremem anneleri böyle yetistiriyor sonra karilari cekiyor
(1,438 puan) tarafından
Siz benim önce yazdığım yorumu okumadiniz sanırım.bende karşıyım böyle esleree.ben asla katlanamam eşimin böyle olmasinaa.ama kadın çaresiz ki bize sormuss.bende belki esi çocuk oldukdan sonra böyle olmuş belke oda karısından ilgi istiyor diye söyledim.tabiki öncelikle eşler karilarina yardım etmeli saygı duymaliki eslerde saygı göstermeli.
(1,438 puan) tarafından
Kenanveannesi :senin eşin her zaman böyleyse huyu ozamann.sende ondan uzak durr .görsün ilgisizilik nasıl oluyorr
tarafından
Biricik anladim dedigini.
Kenanveannesi aynen valla simarik insan cok zooor
(451 puan) tarafından
Aynen ben robotmuyum ya erkek adamin nazli ve ilgibeklemesi hic cekilmiyor
0 oy
tarafından
Gece boyu çalışsa hadi neyse ama altıda iş başı evet erken ama evde terör estirecek kadar değil. Anladığım kadarıyla sen de gelir gelmez alsın çocuğu akşama kadar baksın demiyorum. Hele bağırmak nedir ya. Küçük çocukla gün boyu vakit geçirmek gerçekten yorucu, onun dışında ev işi yemek. Keisnlikle erkeklerin destek olması gerekiyor.
(451 puan) tarafından
Cok haklisiniz bide evde yemek olmassa kiyamet kopariyor oruc zaten tutmuyor
tarafından
Bu erkekler neden böyle anlayışsız :(
0 oy
tarafından
Sen çocuğa ne kadar iyi olursan kocan da senden göre göre iyi olur sen bagirirsan onu hiç tutamazsın. Benim eşim benden çekinir çünkü üstüne titredigimi ufak hatayı affetmeyecegimi bilir bağırmaz bile . Bütün gün ben başındayım ben bagirmiyosam kimse bağıramaz
(451 puan) tarafından
Bana bagiriyor sustursana diye ama sonucta cocukta yuksek seste oldugu icin bi urperiyor
0 oy
tarafından
Seninde nefes almaya ihtiyacin var oda babasi en azindan eve gelip dinlendikten sonra bakmali ko sende kendine vakit ayir
(451 puan) tarafından
Aynen oyle ya gercekten cocuk buyutmek zor benim bebegim zor bi bebek dogdugundan beri boyle inanin gun icinde yarim saat uyuyup dinlenemiyorum
tarafından
Allah yardimcin olsun ama bir sekilde nefes almanin yunu bul yoksa cok yipranirsin. A nene falan git yada cagir birini yanina esin boyle yapıyorsa
(451 puan) tarafından
Gurbetteyim ailem turkiyede :( yanlizim
tarafından
Allah yardimcin olsun :(
0 oy
(181 puan) tarafından
Valla canım ne yalan söyliyim benim eşimde pek ilgilenmezdi azıcık oynar sonra bırakırdı bana ben iş yaparken ona bırakınca genelde ağlardı çocuk o da saf saf suratına bakardı bağırır sigara içmeye çıkar dı oyun oynardı telefon da ilgilenmezdi bu bir oldu iki oldu bağıriverdim gelme eve dedim çocuğuna baba olmayacaksan ihtiyacım yok sana dedim sonradan düzeldi erkekleri serbest bıraktın mı böyle oluyorlar azıcık sıkmak lazım
(451 puan) tarafından
Aynen bende en sonunda oyle yapicam ya babalik sadece calismakmi
(181 puan) tarafından
Bana da dedi akşama kadar çalışıyorum birde çocukla mı uğraşıcam diye bende bu çocuğu tek yapmadım eğer bu evdeki görevin sadece para getirmekse sana ihtiyacımız yok ben çalışır onada kendime de bakarım dedim çocuk onu istiyor oynamak istiyor ilgilenmiyor her şey para değil canım paradan çok çocuğun ilgiye ihtiyacı var tek anne olmuyor bizde insanız
(451 puan) tarafından
Haklisin vala kadin her seyin ustesinden gelir erkekler cok hafife aliyor eger manevi destegi yoksa o zaman hic olmasinlar
(181 puan) tarafından
Canım var ya hep derdi ki ne var çocuk eziyet etmiyor diye korona oldum evde karantinadaydık genelde onun ilgilenmesi gerekti halimi anladı şimdi uslu bu çocuk diyenlere benden önce cevap veriyor birde evde görün diye seninki de 1 gün baksa anlar halini özür diler 1 gün bırak bakalım :D
(451 puan) tarafından
Aynen denemek lazim cesaret ister biraz :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
5 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 323 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 993 göst.
20 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
94 cevap 1,093 göst.

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...