0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evde ne yapalrmki çok bu isleri seven biri değil ama hediye almak isterdim ondan istesem anlicak  ne yapsam birde 17 snde dogum günü yarın kutlasam olurmuki olmadı tokalarsrz ya:))amaan benden de geçmiş keşke paramın hepsini harcamasydim:D

3 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Güzel Bi masa hazırla pastasını yap minik kalpli kartlara notlar yaz gittiği yerlere koy mesela eve gelince lavaboya gidicek direk diyelim oraya koy not ordan çıkınca nereye gidiyo giyinmeye mesela dolabına not koy yastık altına koy falan ne bileyim kız ay hiç sevmediğim şeyler ayy bide örnek veriyom ahahahah püh bana :D 
tarafından
Haha kız ben bunu eşime yapsam oda güler odun benmki :D bune la der notları okuyup benle dalga geçer o denli odun :D tokalasmak en iyisi sankim yA:))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha enişte de benden ahahahah ay hiç sevmem ne biçim şeyler yaa :D bencede tokalaş elini öp eyvallah de bitsin :D
(196 puan) tarafından
Siz napiyonuz burda askerlik arkadaşıyla bayramlaştı gibi hahaha :D Çok güldüm yine gece gece hahaha
-Reklam-
0 oy
(451 puan) tarafından
Pasta yap kendi elinle 
tarafından
Evet canım o olabilir aslnda dışarı çıktık alalım pasta dedm almadı çaktı belkide:))
0 oy
(48,703 puan) tarafından
öp elini doğum günün kutlu ne olsun de elini öptüm para ver de o parayla hediye al ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Benimki de bonkordur geçen gün oğlumun cebine para koymuş esimin kucagmdayken baban bana verdi parayı dio vermedi aslında onu sayablrm hediye yerine evet evet karar verdim kutlamjcam:D
(48,703 puan) tarafından
sen hediyeni pesin aldin de ☺️ dün kizimi parka goturdum annemle babamda geldi gormek icin babam hemen para verdi ☺️
tarafından
Baban evlatlık ariyomu:D beni alin
(196 puan) tarafından
Kızlar nolur dağılın catlayacam şimdi gülmekten hahahahaa
(48,703 puan) tarafından
alir alir merak etme ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 215 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 227 göst.