0 oy
623 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim 4 aylık zaten bulaşık namaz bebek derken ancak 12 1 gibi uyuyabiliyorum eşimde kalkma ben biseyler hazırlar yer yatarım diyor hem üzülüyorum hemde gerçekten çok yoruldugumdan uyanamıyorum geçen ramazanda hamileydim midem bulantılarım çoktu yine tek kaldi

40 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
2 yaşına girecek oğlum 13 haftalıkta hamileyim oğlumun asla deliksiz uykusu yok şöyle aralıksız 2 saat uyuduğumu bilmem belim 1 haftadır dehşet ağrıyor yinede haızrlarm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oruç tutsam da tutamasamda kalkar hazırlar eşimle beraber otururum 
0 oy
(575 puan) tarafından
Beeeen. Bende bi kızım var 5 yaşında onun karnını doyur ogretici seyler yap sonra bide bebegim var 6aylik onunla ugras gece 12den asagi uyuma bide ise gidiyorum haftada 3-4 gün. Bebegim emiyo diye turmuyorum oruç. Ama yinede kalkiyorum hazirliyorum çünkü biliyorumki ben kalkip hazirlamazsam eşim üşendiğine oyle hazırlayıp da yeeemez anaam bacım 
0 oy
(48,854 puan) tarafından
hamileyken ve sonrasinda kalkip hazirladim canim 
0 oy
(198 puan) tarafından
Kalkıyorum ben kalkmasam su içip yatar gönlüm razı olmaz :) 
0 oy
tarafından
Ben kalkıp hazırlamasam hayatta uykudan uyanıp da sahur hazrlayıp yemez :)
0 oy
(304 puan) tarafından
Ben çalıştığım halde geçen sene artı oğlumda 6 7 aylıktı yinede kalktım yani. Adam her gece kendi ne hazırlayacak? Sende gündüz uyursun 
0 oy
(265 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dolaptan gece kalanları alıp koymak bir peynir ekmek yapmak zor olmamalı benim eşim geceden yer yatar ben sahur yaparım Ama olsun düşünme bu kadar keyfine bak.Bisey olmaz tek kalktı diye bak ben tek kalkıyorum bir şey olmuyor.Kendi koyabilir ne koyavaksa sende dinlen 4 aylık bebekle zor zaten.
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Benim alt katımda kaynanam vardı doğumdan 1 hafta sonra ramazan başlamıltı her sahur onlar arayıp çağırmıştı eşim tek başına yiyemez hele uyuyup uyanınca asla yiyemez yerinde olsam bende öyle yapardım. 
0 oy
(842 puan) tarafından
Ben kalkıyorum hamileyim ağırlaştın kalkma der ama kiysmiyorum 
0 oy
(924 puan) tarafından
Kalktım ve onunla sahurda yaptım eşlik ettim  ben sahura kadar uyumuyorum uyursam yorgunluk çöker kalkamam diye  alarmı yinede kuruyorum tabi ne olur ne olmaz:))
0 oy
tarafından
Ben eşimi ise de göndermek için uyanmıyorum sahuruna da kalkmıyorm. Çok seviyorum ama uykum da kıymetli 
0 oy
(4,244 puan) tarafından
Gecen sene hamıleydım tutamıyorumdum benı kaldırmıyordu kendısı hazırlayıp yiyordu. Bu sene kalkıp hazırlıyorum tutmasamda beraber yıyoruz tek basına sevmiyor.. Calısıyor bıde kıyamıyorum cok erken kalkıyor
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben calisiyoken kalkamıyordm gece. Sabah zaten erken kalkiyodm. Kendi hallediyordu ama simdi uzaktan egitime geçtik dersler daha gec basliyor. belki kalkar hazirlarm:)
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben oğlum da hamileyken kızımda 1 buçuk yaşındaydı kalkıp eşime hazırlıyordum 

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 565 göst.
0 oy
4 cevap 143 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
13 Mart 2024 Aile kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu