0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğim 4 aylık zaten bulaşık namaz bebek derken ancak 12 1 gibi uyuyabiliyorum eşimde kalkma ben biseyler hazırlar yer yatarım diyor hem üzülüyorum hemde gerçekten çok yoruldugumdan uyanamıyorum geçen ramazanda hamileydim midem bulantılarım çoktu yine tek kaldi

40 Cevaplar

0 oy
(256 puan) tarafından
Kalkarim yinede 
tarafından
Ne güzel
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
ben hiç yalnız bırakmam gönlüm el vermez onun tek kalkıp yemesine mutlaka hazırlarım beraber yeriz ben tutmasam bile 
(424 puan) tarafından
Bende kuzum hamileyim hastayım baya tutamadım bugün ama birlikte sahurda yiyoruz onu tek bırakmıyorum
tarafından
Kalkabilsem keşke garibim tek yiyor
0 oy
tarafından
Gecen ramazan hamileydim son ayimdi ama birgün bile sahirsuz brakmadkm onu comta riskli bi gebeligim vsrdi ama cok calisiyirdu vicdanm el vermiyirdu canm elinden geldikce kalkmaya calis yazik sahursuz zor geciyor onlar çalışıyor 
tarafından
Sahursuz tutmuyor ki kendi kalkıp hazırlıyor yiyor ama zor tek başına
0 oy
(2,368 puan) tarafından
ben sahura kalkmayı cok severdm ama cocuklar pertimi cıksrtyr ve esime kızgınım hazırlamam bazen yer bazende yemeden yatar bi zahmet kalkan hazırlasın eli var kölrmiyiz
tarafından
Bende uyanamıyorum ya hiç fark etmiyorum bile
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bende yalnizz birakmazdim ama o beni yalniz birakiyo malesef sahur yapinca raahtsiz oluyomus sahursuz oruc tutuyo ben tek tabanca takiliyom :)
tarafından
Işte yalnızken insanin canı bisey istemez sıkılıyo insan
(1,667 puan) tarafından
Evet 1 cay iki catal peynir alip kaldiriyorum sofrayi eslik esen olsa yerdim .o yuzden eşini yalniz birakma elinden geldigince oda üsenip bisi hazirlamiyordur ayak ustu yiyordur
tarafından
Öyle yapıyor valla ayaküstü
0 oy
tarafından
Sabah erken gittiği için gece kalkmak istemiyor kendi de yeyip yatmıyor ben hazırlamiyorum kendi düşünüp yiyebilir mutfak orada 
tarafından
:) işte kendi kalkıp hazırlıyor yiyor
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ben hamileyken kalkıtiyordum beraber yeyip yatıyorduk Allah a çok şükür bu sene ikimizde tutuyoruz 
tarafından
4 aylık daha 1 öğün yemesem kan şekerim düşüyor o yüzden tutamadım sürekli biseyler yemek zorunda kaliyorum
(3,823 puan) tarafından
Senin ki küçük canım sonra kaza yaparsın benim ki 9 buçuk aylık ek gıda da alıyor o yüzden sıkıntı olmuyor
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ben hamileyken tutmuyorum yinede uyanıp haızrlıyordu sahurun yapana Kadar eşlik ederdim 
tarafından
Ben O dönem mutfağa bile giremiyordum ac kalıyordum tiksintiden
0 oy
(424 puan) tarafından
Hamileyim ve baya da hastayım gece çok geç yetiyorum oruç tutamıyorum eşim kalkma diyo ama mutlaka kalkıp ona özenerek sahur hazırlıyorum Allah razı olsun her sabah bizim için gidip çalışıyo kendi hazırlasa doğru düzgün yemez biliyorum o yüzden güzelce hazırlıyorum ben
tarafından
Evet doğru düzgün yemiyordur zaten
(424 puan) tarafından
Bana kalırsa elinden geldiğince kalkmaya çalış kuzum
0 oy
(643 puan) tarafından
Özel günden dolayı tutamıyorum eşime kalkıp hazırlıyorum ama bu arada emzirdigin için mi tutamiyorsun
tarafından
Evet 1 öğün birşeyler yiyemesem kan şekerim düşüyor dogumdan beri
0 oy
tarafından
Kalkiyorum hatta onlada yiyorum:)
tarafından
Kalkıp bnde yiyebilsem keşke:)
0 oy
(56 puan) tarafından
Bende 4 aylık hamileyim tutmam ben ama kalkar hazırlarım herseyini onu uyandiririm birlikte yeriz sonra birlikte uyuruz yalniz başına asla bırakmam ki üzülürümmm
tarafından
Bende üzülüyorum da bebekle çok zor oluyor ya tam ezan okunuyor kızım uyanıyor zaten
0 oy
(415 puan) tarafından
Kızım dort aylık hazrlrm ısten glır karslarım sahurda eslık edrm 
tarafından
Valla tam ezan okunuyor kızım uyanıyor sahura kalksam hiç uyuyamam heralde
0 oy
tarafından
Kalkma diyorsa çokta zorlama kendini derim sonuçta anlayisli davranıyor yoruluyosundur erkeklerde kendi başlarına.biseyler yapmali yani çok da zor.degil iki lokma koymalari
tarafından
Valla çok zor oluyor sabah ezanı okunuyor kızım uyanıyor sahura da kalksam hiç uyuyamam gibi
0 oy
(4,700 puan) tarafından
20 aylık oğlum var bende 27 haftalık hamileyim 2 gün tutup bir gün tutmuyorum ama her gün kalkıyorum Allah nasip ederse kalkmaya devam edecem de oğlum da sabahın 7 sinde dikilir ayağı uykumu alamam ama yine de kalkarım 
tarafından
Uykusuzluk çok zor ya hiç dayanamıyorum
0 oy
(826 puan) tarafından
Hamileyken ve geçen yıl kalkamadım

Allah razı olsun eşimde sıkıntı yapmadı bu yıl beraber kalkıyoruz bazen oğlum uyanıyor o hazırlıyor ben topluyorum 
tarafından
Inşallah bizde seneye birlikte yaparız sahuru
(826 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yazık ay yemez ki Bende bebis var yine de tutuom ama bugün özel gunum şimdi 1 uyucak bebisim 2de acıkır onu emzirir sonra eşime hazirlarim bende yerim onla;))))
0 oy
tarafından
kahvalti yapiyorsaniz koy kahvaltiliklari masaya yat ben oyle yapiyorum bebek varken tutuyordum ama suan hamilelikten tutamiyorum
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Eğer kalkabilirsen kalksan daha iyi olur sanki benimde var bebeğim gece bu ara hiç uyutmuyor bende tutuyorum eşimi de kaldırıyorum tutmasan bile tutana hazırla güzelce yesin 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ben kalkarm içim rahat etmez

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 549 göst.
0 oy
4 cevap 141 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
13 Mart 2024 Aile kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu