0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhabalar,

37+2 haftalık hamileyim ve 2/3 gündür düzensiz kasılmalarım var. Ara ara adet sancısı gibi sancılarım da oluyor karnımda bazen, birde dün akşamdan beri belimin alt kısmı ağrıyor ama yorgunluktan mı bilmiyorum dün çok yoruldum biraz ev işleri nedeniyle, uzun süre ayakta kaldım. Düzensiz olmasına rağmen bunlar doğumun yaklaştığını mı gösteriyor acaba?  Bir kaç gün önce doktora gittim NST'ye baktı sancım da yoktu çatı muayenesi de oldum ama bir şey demedi... 

Bazen bebeğin hareketlerini aşağıda hissediyorum sanki ama her zaman değil. 

Eğer doğum belirtisi ise lütfen dua edebilir misiniz benim için? Çatı muayenesinde kasmamaya çalıştığım halde istemsizce kendimi sıkıyorum ve doktor böyle sıkarsan kendini normal doğum zor olur demişti o yüzden biraz korkuyorum ama normal doğum istiyorum...

Aranızda tecrübeli olanlar varsa anlatabilir mi, düzensiz sancılar olduktan kaç gün sonra doğurdunuz nasıl oldu vs.?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim son 2 3 hafta senin su anki halin gibi oldum.  41+4 de doğurdum. Hemen olmadi benim doğumum. Dogum olmasi için ağrıların duzenli olması lazım  seni  haftalarda bu ağrılar ağırlasmalar normal
tarafından
Rica ederim kendini kontrol et devamli her insanda farklı olur nisanin gelirse yada sancılarını duzenli olarak artarak devam ederse hastaneye gidersin mutlaka
tarafından
Gün geçtikçe daha da artıyor sanki ama bilemiyorum, galiba 10 dk da 3/4 kere olursa kasılmalar doğum belirtisi oluyor öyle mi?
tarafından
Aynen once saat başı olur sonra düşer iyice.  5 dakikaya düşünce gidersin hastaneye bide dogum sancısı olsa bilirsin onun hic tarifi yok belden girer hic biseye benzemez
tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim tekrardan :)
tarafından
Rica ederim Allah bi avazda kurtarsin
-Reklam-
0 oy
(7,707 puan) tarafından
3 hafta sonra
tarafından
Teşekkürler
(7,707 puan) tarafından
Sağlıcakla al bebişi kucağına canım ❤️
tarafından
Amin çok teşekkür ederim :) ❤️
0 oy
(239 puan) tarafından
Benimde sen gibi oldu cnm 40+2 dogum yaptim benim sancilarim afedersin ishal olursunda oyle bi agri gibi bisey olur ya ayni oyle olmuştu sonra sonra cogaldi 18 saat sonra dogum yaptım gec acilmam oldu saglicakla kucagina almayi nasip etsin Allahim en kolay sekilde dogumun olur insallah 
tarafından
Çok teşekkür ederim amin Allah razı olsun :)
(239 puan) tarafından
Hepimizden  cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 99 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
29 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 178 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

379,118 soru

11,348,633 cevap

34,813 kullanıcı

...