+1 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (2,374 puan) tarafından
Dün akşam eşimle birlikte olduk sonra hemen duş aldım şimdi baktım iç çmaşırımda 2 3 damla kan var akşamdan kalma şuan kanama devam etmiyor akşam olmuş btmiş abdest almam gerekiyormu orucum kabul olurmu bozuldumu sizce

12 Cevaplar

+1 oy
(36 puan) tarafından
İki adet arasında en az 15 gün temiz gün olması gerekiyor. Önceki adetinizden 15 gün geçmediyse daha bu özür kanı sayılır. Orucunuz bozulmaz. Namaz kılıyorsanız her vakit ayrı abdest alarak akşama kadar takip edin kanama devam ediyor mu diye. Biterse içinizin rahat etmesi için akşam tekrar gusül abdesti alırsınız. 
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Iyi de birliktelik sonrası neden kanama olsun ki normal bisey mi size gore
(2,374 puan) tarafından
Hiç blmiyorum neden oldu ilk defa oldu
(866 puan) tarafından
Adet olabilir mi yada hamilemisiniz
(866 puan) tarafından
Gusül icin bisey diyemem diyanetin fetva hattını ara istersen
(2,374 puan) tarafından
Adet değil 1 hafta önce btti hamilede değilim
tarafından
Adet kanın gelmiş cnm
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Hamile falan mısınız birliktelik sonrası kanama olur muydu önceden de ben onu bilemedim birde oruç bozulmuş ola bilir net değilim ama bilen biri çıkar mutlaka siz yine de tekrar abdest alın
(2,374 puan) tarafından
Hamile değilim hiçde kanamam olmazdı
(1,615 puan) tarafından
Allah Allah neden oldu acaba doktora bir gözğk belki birşey vardır canım
(2,374 puan) tarafından
Tamam cok saol canım
0 oy
tarafından
Hamile veya adet değilim demişsiniz.muhtemelen bir yara olmuş olabilir tahriş falan.
(2,374 puan) tarafından
Kötü bişey olurmu yara olunca
tarafından
Bir doktora görün mikrop kapabilirsin
0 oy
tarafından
Muhtemelen tahriş olmuştur adet dışı kanamalar ozur olarak kabul ediliyor ve orucunu bozmaz canim
(2,374 puan) tarafından
Çok sevindim buna cok saol canım
(92 puan) tarafından
Bozar boşuna aç kalma bir kere abdest de alman gerek onun yerine 1 gün kaza tut
0 oy
(44,718 puan) tarafından
İlişki sonrası kanama normal gelmedi bana 
0 oy
tarafından
Enfeksiyon ya da yara falan mı oldu acaba oruca engel değil ama bi doktora gitsen iyi olur canım çünkü ilişki sonrası kanama normal değil 
0 oy
(544 puan) tarafından
Uzun zaman sonra mı ilişki oldu bazen ondan da olabilir ama ilişki sonrası kanama çokta normal bişey değil yakın zamanda doktora git bence. Orucun bozulmaz ama abdest alman gerekir diye biliyorum
0 oy
(92 puan) tarafından
Orucun bozulmuş zaten kaza yaparsın bir gün bu senin elinde olan bişi dil di sonuçta
0 oy
(451 puan) tarafından
Canim onceden bendede oyle iliskiden sonra surekli kanamam olurdu ama o dönemler kürtaj olnuştum bi 6 7 ay iliski sonrasi kanamam hep olurdu
(2,374 puan) tarafından
Normalmiymiş peki
(451 puan) tarafından
Aslinda normal degil cok canim yaniyodu sanki yara var gibi
0 oy
(58 puan) tarafından
Orucluyken mi ilsji oluyor benmi yanlis anladim?? 
(2,374 puan) tarafından
Gece kız gece
0 oy
(780 puan) tarafından
Minnoşun annesi sen hamileydin demi yeni hamile kaldım diye üzgünüm diye galiba post açmıştın eğer hamileysen ilişkiden dolayı riskli gebelik olmasın kanama olmuşya
(2,374 puan) tarafından
Yok canım o ben değilim dediğin kişi ben hamile dedğilim doğum yapalı 1.5 sene oldu

İlgili bir soru bulunamadı

380,332 soru

11,388,071 cevap

34,891 kullanıcı

...