0 oy
822 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
Kızlar İzmir'de oturan ve tepecik hastanesinde bildiğiniz iyi bir kadın doğum doktoru varmı acaba ??

6 Cevaplar

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Başka hastaneye gitme şansın varsa degerlendir canım ablam orda doğumdan sonra enfeksiyon kaptı  arkadaşım gidiyordu sorularına bile cevap alamıyordu 
(802 puan) tarafından
Aynen biliyorum canım 1 gece orda doğumhane katında kaldım çok pis bir yerdi aynı kesimhane gibiydi karanlık ürkütücü ne gelip giden var nede ilgilenen zaten hastanede kediler köpekler cirit atıyor yani o derece
-Reklam-
0 oy
(62 puan) tarafından
Izmirrrr tepecik hastanesindee sakinn dogum yapmaaaa ebelerii kopek gibi insani azarliyorlarrrr benn mecburenn acilenn sezeryana alindim ordaa amaaa ebelerii kopek gbii benh kontorel gttm dogumaa aldilarr  beni cantan nerde diyoo bana evdee dedimm bizzzim haberimzi yoktu dedim dogumm olacagindan dedm  nasil azarliyoo  bi gorsennn suan 32 haftalik hamileyimmm vee hayattaaa orayaa gtmem 
(802 puan) tarafından
Canım bende normalde buca kadın doğuma gidiyordum ama mecburiyetten oraya gidiyorum tansiyonum ve fitigim var buca bakmıyorum kontrole gidiyorum ama dogumumu 9 Eylül'de düşünüyorum doğuma az kaldı 37 haftalık oldum hastanede degistiremiyorum 9 Eylül'de baya uzak bana mecbur kontrole oraya gidiyorum evet çok kötu ebeleri doktorları faln 1 gece yattım orda bayada pis bir hastane
(62 puan) tarafından
Allah  yardimcin olsun kuzum ne diyim ama cok kotu  bi hastanee sadece tek bi iyiligini gordum  oglum beyin amelliyatti oldu ordaaa  ozaman doktorumuzz cok iyiyidi hemsirelerdee oyleydi  3 aylikti oglum ameliyat oldugundaa  ozamn   sansliydimm  ins iyi doktorlara vee ebeler  denk   gelirsin  yavrunu  sagsalimm alirsinn insallah kucaginaa ❤❤
(802 puan) tarafından
Amin canım inşallah:)
0 oy
(299 puan) tarafından
Pek önermem ama gden 1 2 arkadasm  var canm memnun kalmslardi sabah ismini ogreneym doktordan atarmm sana istersen arkadasn ablasi orda doğum yapmsti memnun kalmıştı artik Rabbim iyilere denk getrsiin. Kotuler diye kendini şartlandrma bende tepecgn yannda ozel ege şehirde yaptm doğumumu butcen müsaitse gtmeni tavsye ederm tatlm
(802 puan) tarafından
Doğum ücreti ne kadar acaba birde muayene ücreti .Evet o hastane dikkatimi çekiyordu dışarda baya temiz ve güzel bir hastaneye benzyordu ama ücreti sanki çok pahalı gibi geldi
(299 puan) tarafından
75 tl olcakti bu sene icin doğum da 3 olmus olablr tatlim ben geçen sene 2.5 a dogrdum
0 oy
(274 puan) tarafından
Yakinsa kesinlikle Ege Universitesini tavsiye ederm tum riskli gebelikler orda yapılıyor bircok hastaneden bu sekilde sevk geliyor guvenebileceginiz ve rahat edebileceginiz bir hastane Ege Universitesi
0 oy
(214 puan) tarafından
Canim benim tepecige gitme benim ablam ölümden döndü sakin dogum sirasinda yegenim catida sikisiyor ve dogumu yaptiramiyor dokdor ve ablamin bebegi ölüyordu sakin dogumdan sonra bebegin eşi icerde kaliyor dogum yaptikdan sonra kac saat sonra farkina variliyor kan kaybindan kaybediyorduk ablami oradaki dokdorlar cok bilincsiz eger kendini ve bebegini dusunuyorsan baska yerde dogum yap okuyunca yazmak istedim... Rabbim yardimcin olsun...
(802 puan) tarafından
Amin canım da bende nerde yapıcam karar veremedim kafayı yiycem 3 hafta kaldı doğuma ama bütün devlet hastanelere aynı diyorlar 9 eylülü araştırdım onunda doktorları berbatmis Ege üniversitesini sordum onun da hastanesi çok kötüymüş poff buca zaten bakmıyor yesilyurt Hastanesi'nde zaten iğrenç pis bir yer ben napicam ya en iyisi ben evde doguriyim ya :)
(214 puan) tarafından
Eger gucun varsa özelde yap yada baska hastanede canim cok zor :((
(145 puan) tarafından
Ben hamileligimi ilk ogrendigimde kontrole gittim ve nasil kactigimi hatirlamiyorum bile muayane olmadan cok pis bir hastane ve suriyelilerden gecilmiyor tuvalete falan gidemezsin orda mikrop kaparsin canim :(
0 oy
(3,151 puan) tarafından
9 eylul düşünüyorum demissin ama oraninda pek farki yok 1 gece acilden gittim kontrole rezalet ordada hst de kopekler geziyor ilgi alaka sifir ustune bide normalde baska yere gidiyorum o an oraya gittim diye acilden laf ettiler niye hep gittigim yere gitmemisim ambulans oraya getirdi halbuki en yakin hst diye. Uzak olcak ama urla derim. Bizede uzak ama deger bence dogum icin orda 1 gun yattim sancim var diye dr hemsire hastabakici hepsi harikaydi ve dogumhame kati cok rahat esler gelebiliyor filan telefon serbest refakatci aliniyo cok guzel. Demet baloglu da cok cok mukemmel bi dr. Ben 37+3 oldum ve onceden nagihana gidiyodum ortada birakti beni demete gittim keske basta gitseydim dedim dogumu o yaptircak simdi.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Asyaderin (1 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,585 cevap

34,780 kullanıcı

...