0 oy
334 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Kizima bir saat once kovit testi yaptirdim bana gecen seneki gibi 14 gun izole kagiti verdjler daha sonuc belli degil benim gebelik var 1 bucuk ay oldu usgye girmeyeli doktira randevu almisdim sali gunune kiziminda kulak testleri ve kansizlik sonuclarina bakilcakti hastane sehirde biz ilcede nasil yapicaz gidebilirmiyim ki polis ceza yazarmi

7 Cevaplar

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bende hamileydim ambulansı aradım kovit kadın doğum bölümleri var her şehrin ambulans gelip beni götürdü kadın doğuma muayene edildim ilaç verdi şikayetlerimi söyledim pozitifmisinz
(2,765 puan) tarafından
Ben degilim kizimda oksuruk ve kusma vardi gittim kovit testi istedim yaptilar yarin cikar sonucu dediler eve geldim belli degil suan sonuc
-Reklam-
0 oy
(10,751 puan) tarafından
Ne yazıkkı yazar cıkamazsınız. 
(2,765 puan) tarafından
Negatif bile mi olsa yazarmi
(10,751 puan) tarafından
Yazarlar canım
(10,751 puan) tarafından
Bizimkilerde negatif ti bulaslılardı ama negatif cıktı lar izole verildi. Annem arayıp sormus cıkarsanız ceza yazarlar demiş polis birde her gün kontrole gelmişler
(2,765 puan) tarafından
Gecen sene bizede oyle yapmislardi evet ama simdi pek ilgilenmiyorlar polisler bizde temas yok sadice oksiruk ve surekli kusma istegi vardi kizimda gittim direk test istedim yaptilar kagitta imzam falan yok  gecen sene imzalatmislardi
0 oy
tarafından
Sonuc cikana kadar bi yere gidemiyorsun sonuc hemen cikar neden  izole verdilerki 
(2,765 puan) tarafından
Bilmiyorum ki gecen sene bu ayda bize gelmisdi kovid o zmanlar polisden izin alip hastaneye git gel yapiyordum ama ben negatifdim o zmanlar suanda sonuc belli degil ona ragmen kagiti verdiler negatif ciksa ben gitmeyi dusunuyorum hastaneye
tarafından
Tabiki gidebilirsin
tarafından
İnsallah negatif cikar gecmis olsun Allah hayirli sifalar versin
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim ya yuregim agzimda valla
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kesin ve net bilen yokmu ya
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım zaten sonuç çıkana kadar dışarı çıkman yasak. Test 1 güne çıkıyor zaten. Eger negatifse gidersin randevuya bir sorun olmaz. Pozitifsen zaten iptal gidemezsin yani.
(2,765 puan) tarafından
Pozitif durumda gitmem zaten bidahaki aya ertelerim ama negatifse kagitin gecerlilik suresi oluyormu ben onu anlamadim
(2,479 puan) tarafından
Nasıl gecerlilik süresi?
Ama şöyle birşey var sen negatif ciksan bile sisteme bebekten ötürü temaslı görünebilirsin. Şöyle yap 112yi ara de ki covid bölümüne aktarın onlar bilgi verir
(2,765 puan) tarafından
Simdi 14 gun karantina oluyorya eger negatif cikarsa cunki temaslida degiliz gene 14 gun bwklemek gerekiyirmu bizim
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Neden test yaptırdın belirtiler mi var gcemis olsun
(2,765 puan) tarafından
Oksurme ve kusma istegi vardi istah kesilmeside vardi ama sukur test sonucumuz yarim saat once cikmis negatifiz salgin varmis
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bisi çıkmazsa iptal oluyor izole canım gidersin yoksa gitmiceksin 
(2,765 puan) tarafından
Sukur cikmadi canim negatif kizim
(4,061 puan) tarafından
Çok şükür canim

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,148 göst.
16 Haziran 2020 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
0 oy
9 cevap 176 göst.

377,738 soru

11,305,561 cevap

34,731 kullanıcı

...