0 oy
436 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

kizlar ne zamandır parmagimda bu var . Oynatınca acıyor üstü biraz sert olmuş . Aşağısı yumuşak olduğu için acıyor . Ne yapabilirim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Elindeki yarayı bizim burdaki deyimle kurbaga öldürürsen çıkıyomuş ve çevremde bircok kişinin öyle geçmiyor  diye biliyorum aslinda doktor bi hap veriyordu yanlis degilsem fakat cok kotu aciyormus dayanılmaz birşeymis acisi kremlerle oynatabiliyormusun
tarafından
Ay canm kurbağa falan karşıyım ya . Oynatamiyorum çok acıyor
tarafından
olarak bilinen bir virüsün oluşturduğu enfeksiyonlardır. Siğiller vücudun herhangi bir yerinde bulunabilirler.
Vücudun bir bölümünden vücudun başka bir bölümüne yayılabilir. Cilt ile teması halinde veya havlu ve kıyafet gibi kişisel eşyaları paylaşarak kolayca yayılırlar.

Siğiller, türlerine ve göründükleri yere bağlı olarak çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde bulunurlar
Canm bunu denesene belki işe yarar  netten araştırdım senin için

Üç adet aspirini toz haline getirin ve daha sonra 2 yemek kaşığı yoğurt ile aspirin tozunu karıştırın. Karışımı siğillerin üzerine uygulayın ve 30 dakika bekletin. Ardından sıcak suyla durulayın. Bu karışım da sarımsak ve limon karışımı gibi antiviral özelliğe sahiptir,
tarafından
Çok sağol cevabın için canım . ☺️
-Reklam-
+1 oy
(7,641 puan) tarafından
Nasır gibi de duruyor sanki
(1,466 puan) tarafından
Bencede nasir
(7,641 puan) tarafından
Acıyor demiş bir de o da acı yapar çünkü
0 oy
tarafından
İçi diken diken mi canim 
tarafından
Yok canm et parçası gibi
tarafından
Benim ayağımda buna benzer çıkmıştı ama 30 40 tane rahat içi diken diken oldu sonradan verrutol diye ilaç var onu kullandım alttan kabartip soydu hepsini
tarafından
Ayy derdim yokmuş gibi bi de bu çıktı uğraşcaz napalm. Çok şükür yine de
0 oy
tarafından

Benim ayak küçük parmağımda vardı tavuk popisi deniyo ( diger türlüsünü yazsam yıldızlı olcak :)) ondan deniyo , bizim komşunun kızı kitap dolu çantasını o ayağımın üzerine sert bıraktıydı o ara evde yakı bandı vardı parmağım kanadı diye onu yapıştırdık bayaa yaktı ama daha da çıkmadı , başka komşu da içini oyup limon la tuz basıyordu onunda geçti 

tarafından
Ay canm acıya dayanamam
(2,259 puan) tarafından
Yıldızlı olmaması için cümlenin arasina nokta koyabilirsin mesela böyle, can.ım gibi :))
tarafından
Biliyom da terbiyem el vermedi :) ondan popis dedim :)
0 oy
(119,069 puan) tarafından
Sigil gibi duruyo
tarafından
Nasıl geçer bilgin var mı
(119,069 puan) tarafından
eczanede sigil ilaci var bi eczacuya goster o anlar sigilise o ilaci alirsin
tarafından
Haklsn canm en iyisi gitmek
0 oy
tarafından
Siğil sanki. Bendede vardı. 
0 oy
tarafından
Sigile benziyo bi cildiyeye göster
0 oy
(206 puan) tarafından
Benim elimde ayagimda çok vardı bi arabamız okudu bikac defa öyle gecti
0 oy
(84 puan) tarafından
siğil gibi duruyo eczaneden bi siğil ilacı al canım o geçirir benimde ayağımda vardı seneler önce ilaç kullandım geçti
tarafından
Sağol canm
0 oy
tarafından
Siğil galiba eczanede ilacı satılıyor 
tarafından
Sağol canm
0 oy
(1,929 puan) tarafından

image

bak bendede var canım bana zararı olmadığı için bişey yapmıyorum bizim buralarda tavuk totişi diyorlar anladın senn
(61 puan) tarafından
Bende de çok vardı. 50 taneydi hatta durmadan sayıyordum :) İlacı var eczaneden alıp sürebilirsiniz. Hemen geçiyor
(1,929 puan) tarafından
Vardır canım ama sadeece bu parmağımda var vede zararı yok oyüzden ilaç almadım çok sağol ❣
0 oy
(61 puan) tarafından
Siğil bu. Çocukken bütün parmaklarımda vardı. 50 tane falandı. Annem geçsin diye hocalara okutmaya götürmüştü geçmemişti en son bi ilacı varmış eczaneden aldık hemen geçti.
tarafından
Ay eczaneye sorsam söyler zaten gidiyim versinler
0 oy
(616 puan) tarafından
Elimde böyle bir sye çıktı doktora gittim çok canımı yakıyordu çünkü henelde doğum yapan kadınlarda çıkarmış hatta ameliyatla alırız dedi sonra kendiliğinden koptu düştü çok şükür 
0 oy
(137 puan) tarafından
Nasır sanki canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 150 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gzl_ (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde sweet rainbow (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
11 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde EsmaElif&mstafa (25 puan) tarafından soruldu

377,892 soru

11,310,716 cevap

34,743 kullanıcı

...