0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (424 puan) tarafından

Sorum yukarda kızlar cevaplarsanız çok sevinirim doktorumdan falan yeterli bilgiyi alamadığım için sizdende yaşayan varsa diye danışmak istiyorum ve bu bizim ikinci korona oluşumuz altı ay önce kadar yine olmuştuk

Bebeğim olduğu için bu kez baya korkuyorum

2 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm kiz kardrdim hamile ve yeni korona atlatti bebegide saglikli bugun geldi hastaneden. Vitamin kullandii ve bu virus kani oihtilastirdigi icin koraspirin kullandii.
(424 puan) tarafından
Ayy içimi rahatlattın doktorumu arayıp ona bu dediklerini sorayım o zaman ve hastanede mi yattı canım kardeşin
(4,152 puan) tarafından
Hayr canm evde atlatti. Agri cekti tabikuu eklem agrisi cekti bide bas agrisi.
(424 puan) tarafından
En çok hastanede yatmaktan korkuyorum bu süreçte canım çok sağol size de tekrardan çok geçmiş olsun rabbim herkesi korusun
(4,152 puan) tarafından
Amin ins canm  korkma seni hastanede yatirmazlar cunku hicbir tedavi uygulayamazlar evde dinleniceksin vitamin alicaksin bol bol. Bidr kekik yagi aldir kaynayan suya damlat ve bol bol icine cek m odani surekli havalndirr mutalka
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
uuf ne labet bisi yaaa cok gecmis olsun
(424 puan) tarafından
Sorma Sevda ya ilkinde hamile olmadığım halde çok zor atlatmıştım bi de burda ne ilaç ne başka bişey kişiyi kendi haline bırakıyolar şuan da bebeğim için baya endişelendim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.