0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Dedim anne siz ne zamqn geleceksiniz bizim durumumuz belli ben cikamam bebekte var dedim

Ee kaynin getirir getirir dedi

O adam calşyor işi birakp nasil gelsin dedim bide esim fenalaşrsa ben napacam bebegmde bazen kendine zarar veriyor duşuyor ne blym bisey yutuyor acil lazim oluyor napcam ben dedim

Burunn kırın etti tamam tamam dedi

Gelirken meyve ekmek getirin dograymda yesin dedim 

2 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
siz koranasiniz onlari niye cagiriyon
(256 puan) tarafından
Yok cnm bana cagrmadim onlar normalde şehirde bize yakin oturuyolar ama köye gttler uzak köy
(119,001 puan) tarafından
haah oyle yazaydin gunahini aldim bak helal et hakkini
(256 puan) tarafından
Helal olsun canm diyorum ya birakp gtmşler benmde kimsem yok burda kimden yardim alaym
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke hiç minnet etmeseydin kendi düşünüp orada durmayan bir ihtiyacınız var mı diye sormayan inansa ben asla minnet etmem evde ac ölürüm yinede gel diye çağırmam ne halı varsa görsün 
(256 puan) tarafından
Bebegm var canm bebek olmazsa bende etmem ama bebebgm icin esim bi an once iyi olsunidtyorum caresizim
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım benim biran önce toparlar esin kekik çayı için o çok iyi geliyor ve gund ebir sefer sirke sulandirip için oda çok iyi c vitamini almayı ihmal etmeyin polisi de arasan desen onlar bile alışverişini yapıp geliyo allah kimseyi muhanete muhtaç etmesin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 408 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 452 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 210 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.