0 oy
1,093 göst.
Diğer kategorisinde (1,084 puan) tarafından
Yeni eve çıkacağız oturduğumu yer merkeze uzak kalıyor market falan bile yok kiramız 1000 lira sıfır eve oturduk şimdi içi komple yenilenmiş temiz çarşının ortasında kapalı balkonlu metre karesi çok büyük ev bulduk 1200 kira bedeli ama ev son kat 6. Kat çatıdan bozma değil merkezi ısınma sistemi var. Soğuk olur mu acaba 

20 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Ben sekizinci kat sondayım osmaniyedeyim kaydet güzel isiniyor ev
(3,101 puan) tarafından
Bi ben isıtamadim evi dogalgazla bide.bnde osmaniyedeyim
tarafından
Osmaniye miii :( çok özledim
(2,350 puan) tarafından
Benim evim sıcak
(3,101 puan) tarafından
Yok ya benm 2.kat dogalgazda var.ama gunes alkiyor dye sajirm.49 50de acarim 500 lira oderim ama isinmiyor bacim
(2,350 puan) tarafından
Hm anldm bende 45 de yakiyordum oda 23 derece oluyor gayet iyi en son kattayim altimda boş çok şükür yinede iyi isiniyor
-Reklam-
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Çatı ve giriş kolay ısınmaz der babam hep
tarafından
Ben girişteym üst katta ablam oturuyor ailem vs.geldiginde hep duramaz sıcaktan kışın yani
Yazın da çok güzel serin :)
(1,084 puan) tarafından
Bende öyle biliyorum hiç Çatı ve bahçe katta oturmadım ama burada hep Bodrum var kiralık ev çok iyi kararsız kaldık
(13,748 puan) tarafından
Babam hep öyle der ısınmıyor ısınmıyor diye gezer evde :D
tarafından
Benim ki bahçe kat değil cnm yüksek girişli birinci kat kafan karışmasın yoksa bende oturmam öyle havyan vs. girme ihtimali yok bahçemiz var ama benim kii baya  aşağıda kalıyor Allah'tan
0 oy
tarafından
En üst teras boş altta ben varım ve evim soğuk zemin katlarda keza öyle oluyor merkezi sistemli evler genelde sıcak oluyor bizim altımız yakmıyor mesela 
(1,084 puan) tarafından
Merkezi sistem bina
tarafından
Merkezi sistem ısınması güzel ama hiçbir sıcaklık orta kat gibi olmaz
(1,084 puan) tarafından
Şuan 2. Katta oturuyorum alt boş zemin dolu daha 2 senelik bina olmasına rağmen hiç iyi değil ısınamadık bu sene bide bebek olunca sonuna kadar açmak zorunda kaldık
tarafından
Altın ve üstün yakmaması büyük sıkıntı
0 oy
(120,149 puan) tarafından
Benim eskisehirdeki evimde son kat cok rahat tepende kimse yok kışın annemler gidip kaldi valla cokda sicak dedile
(1,084 puan) tarafından
İnşallah öyle olur ev sahibiyle de anlaşırız bugün görmeye gideceğiz
tarafından
Sevdaaa dün masadan kurtuldum askiiim
(120,149 puan) tarafından
anaam gittim guzelim varakli masa ulan eskisehirde olsam alirdim.onu yaa
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bende oturdum sonda altıncı katts ısınıyordu bir sıkıntı yaşamadım ısınmada
0 oy
tarafından
Son katlar zor ısınır annemlerin evide son kat bide ev güneş goruyormu oda önemli 
0 oy
tarafından
Valla ben bidaha ciksam son kata cikarim usttekilerin gurultusunden biktim cunku 
(1,084 puan) tarafından
Bende aslında ondan eve ısındım baya şimdi oturduğumuz yerde eski oturanlarla hep kavga ettik onlar çıktı akşamları ****** gibi bağıran birileri geldi yeni evli çift adam bağırarak sürekli telefonla konuşuyor bıktık
tarafından
Of nefret ediyorum ya. Bizim apartman komple gurultulu hepsi koyden indim sehire modunda. Ev cok guzel ev sahibide iyi esyamda yeni uzuluyorum tasinmak.istemiyorum ama dayanilacak gibi degil
0 oy
tarafından

Soğuk olurmu bilmem bizim bina kazanlıýdı yeni dogalgaza gectik bu kış görcez artik isincakmi

Yeni bina 2 yillik en üst kattayım kornej koseleri yeseriyo damla damla sular oluşuyo camlarin önü küfleniyo gardrobumun arkası ful rutunetlenmis esime dedim dolabin icinde rutubet var sabah dolabi cektiki abooo nasi kotu ev bulsak tasiniriz hemen pislikle ugrasilmaz ama kucuk ilce bunu bile zor bulduk hepsi eski 

image

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bende son katta oturuyorum,tepemde gürültü yapan yok hali çırpan yok. Kapı önündeki ayakkabıları toplama derdi yok manzaram güzel. Tabi bizim çatıda yalitim var güzel ısınıyor. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Isi yalıtımı  warsa  hiç bir şey olmaz  gönül rahatlığıyla  tut derim 
0 oy
tarafından
Çatı yalıtımı var mı yok mu onu öğren canım ben beşinci katta oturuyordum üstüm catiydi evi isitamadim hiç 600 e yakın doğalgaz faturası ödedim yine ısınmadı ev. Yalıtım çok çok önemli 
0 oy
tarafından
Merkezi sistemse soguk olmaz cnm. Ustune halı cirpan pislik atan olmaz gurultu olmaz o yonleri iyi. 
0 oy
(324 puan) tarafından
Son katta oturuyorum canım yüksek olduğu için önünde güneşi engelleyen birsey yok çok güzel gunes alıyor bu kış ödediğim en yüksek doğalgaz faturası 185 lira 
0 oy
(612 puan) tarafından
Isı yalıtımı varsa sorun olmaz
0 oy
tarafından
Abim en sonuncu katta oturuyor, vallahi çoluk çocuk kışın evde donuyorlar , ısınmıyor bir türlu
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Yazın sıcaktan kışın soğuktan duramazsın
0 oy
(2,443 puan) tarafından
6. katta oturuyorum evimin ön cephesi caddeye bakıyor sağında da bina yok ve ısınamıyoruz. Kışın bi alt katım 40da ısınırken ben 50 yakmak zorunda kalıyorum.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim ispartada isinma isi zor ya bilemedim
0 oy
tarafından
Olur canm eşimin arkadaşı oturuyo bide şu geliyodu çatıdan 
0 oy
tarafından
Çatıda yalıtım varsa ısınır

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 287 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 711 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 588 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,605 soru

11,529,522 cevap

35,200 kullanıcı

...