0 oy
492 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar ilk gebeligim lohusa gecelik şart mı hastanede veya sonra giymek için şart mı 

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Lohusa pijamaları o kadar haddinden fazla pahalı ki canım ben normal pijama takimi alacam inşallah büyük kızımda bi lohusa takimi aldım 35 liraydı küçük kizim da aldım 55 lira şimdi bakıyorum 150 200 300 neredeyse aynı pijama başına lohusa ekleyince iki üç katına çıkarıyorlar fiyatını 
(25 puan) tarafından
Aynen valla çok pahalı canım bende sizlere sorayım dedim bakalım
tarafından
Internetten bir kaç model beğendim canım özellikle gittigidiyor da şuan çok uygun fiyata gayet şık pijama takımları var eğer öyle bir şey tercih edicem dersen sende bi bak onu düğmeli tercih edersen çok daha rahat edersin emzirmek daha kolay olur
(25 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakacağım
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır ben almadım 
(25 puan) tarafından
Ne tarz şeyler giydin peki canım
tarafından
Eşofman giydim üstü fermuarlı çok rahattı.  üstü düğmeli pijama takımı öyle şeyler canım
(25 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ben almamistim
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ben aldım güzel oldu yani tavsiye ederim
(25 puan) tarafından
Valla canım bende heves ediyorum ama bilmiyorum ki alsam mı kararsizim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ben resim cekilmek icin almstm cnm bizim foto cekimi olmstu..gecelikle hastanede baya rahat etmiştim ama..eve gelnce gerek duymadm ama
0 oy
tarafından
Hayır cnm ben almadım hep pijama takımı aldım 
0 oy
tarafından
Ben aldim 130 tl ye 1 kez giydim bi gun bile degil 1 kez suan baza altinda duruyo oyle 
tarafından
heves ettiğin icin  :) yani alirsin gunluk kullanirsin canim
(25 puan) tarafından
Evet ilk gebelik hemde kız çok  heves ettim yaa
tarafından
Al kuzum icinde kalcagina
(25 puan) tarafından
Bilgileriniz için teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(671 puan) tarafından
Ben normal pijama takımı almıştım hepsinde yani 
(25 puan) tarafından
Benimki de heves ama bakalım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben iki takim nornal pijama goturdum oh misss....
(25 puan) tarafından
Rahat ediyor insan demi
(6,978 puan) tarafından
Aynen canim, ben yazin sezeyan oldum,sadece ustunu giydim, altimda lohusa bezi vardi sadece, carsaf ortuyordum
(25 puan) tarafından
Benim de ağustosta olacak doğum zaten Bende bi bakayım teşekkürler canım
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Lohusa takimlari ucmus bacim normal onden dugmeli takim aldiydim ben
(25 puan) tarafından
Valla çok uçmuş fiyatları sadece 1 kere giyeceğim diye o kadar para vermek istemiyorum
0 oy
(190 puan) tarafından
Bn lohusa takımı almadım pijama takımı aldım cnm 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Ben normal bı iç giyimcide  alt üst pijama takımı aldım 50 liradan iki tane 100 liraya normal günde de giyiyorum
(25 puan) tarafından
Evet onlar çok kullanışlı oluyor da ama geceliktir heves bilemedim
(44,714 puan) tarafından
Sonra kullanamazsin pek diyim para o kadar boşa verme
(25 puan) tarafından
Valla çok haklısın yaa Bakalım
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hiç gerek yok canım bir pijama takımı yeterli oluyor. Ben az önce aldım bime gelmişti çokta Uygun çokda güzeldi canım. Bi bakmanı öneririm. Lohusa takımları gereksiz pahalı.
(25 puan) tarafından
Teskkur ederim canım bakıyorum hemen
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Ben normal pijama almıştım çok pahalı lar çünkü. Bi tane de elbise aldım. Sezaryen doğum yapınca giydirmedi ebeler elbiseyi soğuk yersin dediler. Emzirme düğmesi olan pijamalardan almıştım 
(25 puan) tarafından
Benimki yazın olacak doğum bakalım çok kararsizim
0 oy
tarafından
Bence cok gereksiz ben esofman takimi giydm
0 oy
(30 puan) tarafından
Çok pahalı olduğu için 2. el tercih ettim zaten 1 2 kere giyilmiş neredeyse hepsi alt üst sabahlık 35 liraya aldım biraz önce dolap uygulamasından.
(25 puan) tarafından
Iyi fıkır valla dediğin  gibi bikac defa giyiliyor zaten
(30 puan) tarafından
Kesinlikle içiniz rahat edicekte tercih edilebilir geldiğinde yıka ütüle oh mis o kadar para dökmektense daha iyi
(25 puan) tarafından
Valla o kadar para vermek haram bile yazık Günah israf bide  bebek gelecek ve çok masrafımız olacak
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Ben ilk kızıma almadım canım gerek duymadım onun yaptığı işi normal gecelik takımı da yapıyo birde fiyatı çok pahalı geldi bana o dönemde şimdi kim bilir ne kadar ikinciye hamileyim bunda da normal 2 takım alcam inşallah 
(25 puan) tarafından
Evet çok pahalı gerçekten
(5,500 puan) tarafından
Kullanılmıyor da sonra bence en mantiklisi normal almak kendin bilirsin ama canım heves oluyo evet ama :)
0 oy
tarafından
Ben almadım normal eşofman giydim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Benim hastanede foto çekimi olduğu için ben sadece alt üst takım almıştım. şimdide kullaniyorum.

Öyle birşey yoksa bencede gerek  yok.

Zaten bu sürekli değiştirme ihtiyacı duyuyo insan  anlamı kalmıyor.
(25 puan) tarafından
Daha net değil fotoğraf çekimi canım
0 oy
(250 puan) tarafından

Ben hem gecelikli sabahlikli hemde pijamali sabahlikli lohusa takimi almistim. Kis gunu bembeyaz hemde dantelli. :) kendi adima soyleyeyim cok rahat ettim. Fotograf cekiminde de cok guzel durdu. Polar al pijama al diyenleri dinlemedim bile. İyiki dinlememisim. Lohusalikta kendimi prenses gibi hissettim . Saglikli gebelikler 

(25 puan) tarafından
Yaaa bende hevesleniyorum böyle ama ben şırnak tayin burda tanıdık kimsem yok ve doğum için antep e gideceğim kaynanamın evinde kalacam fotoğraf işi de hiç belli değil daha canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
10 Şubat 2023 Moda kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
8 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde aysnrtrz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
22 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dereva (23 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 284 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...