0 oy
1,111 göst.
Aile kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Annemler altı üstlu oturuyorlar abimlerle annem dedi sahura size inecez bnde  yenime dedim halası sahurda sizdeyim dedim oğlum dedi anne bende gelim baktim gelin dedi mevlüt mu okitim ben ddi bu lafın üstüne gitmek istemiyrm annem gel derse nedicem ben mi abartyrm 

45 Cevaplar

+17 oy
(677 puan) tarafından
Valla bencede haklı gecenin bi yarısı cümbür cemaat ne işiniz var herkesin rahatsız edersiniz
tarafından
Valla helal olsun canım mesaji okuyup anlamışsın, cevap yazmışsın 16 da + var. İki kez okudum anlamadım sorun neymiş ?
(677 puan) tarafından
Cnm abisiyle annesigil altlı üstlü oturuyorlarmış.abisinin eşi kayinvalidesini sahura çağırmış bizde yapalım diye bu arkadaşta(görümce oluyor) bende geleyim demiş 3 tanede cocugu varmış gelinde mevlit mi okutayım demiş yani çok kalabalık olacak herkesi mi çağırayım demiş.bu arkadaşta dağılmış gelinin söylediğine.
-Reklam-
+10 oy
tarafından
yanii sahurda oglanin evide olsa ne isiniz var gece gece millet gozu kapali zor hazirliyo sofrayi valla gelin hakli kusura bakma
+6 oy
tarafından

image

valla bende böyle oluyorum istemezdim
(12,490 puan) tarafından
Ahahaa yeminle bi kere yumurtayı mutfak lavabosuna kabuklarını tavaya atmıştım bak aklıma geldi görünce :)
(1,522 puan) tarafından
Bende kabugunu tavaya ,yumurtayı çöpe birakirim :D
tarafından
ayyy buna koptummm cok.iyi
+1 oy
(9,205 puan) tarafından

Gelin haklı dağılın :D

+1 oy
(492 puan) tarafından
Ne kadar istemesem bile o gün yorgunluktan ölsem bile evime gelen misafire asla öyle kelime kullanmam içimde derim kendime başım gözüm üstüne o saatte de olabilir 
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Ahahahha valla gelinin lafina güldüm:D

0 oy
(2,479 puan) tarafından
O ne demekmiş
0 oy
tarafından

Ne gelinler var laa şeytana pabucu ters giydirirler ama zaten 3 çocukla gideceksin belliki ben olsam kaldıramazdım ses seda heleki o saatte yok anamm yok 

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sahurda niye geline gidiyorsunuz ki sizinkisi yanlış millet zaten uykudan uyanıyor geceligiyle uykulu haliyle kimse kimseyi çekmek zorunda değil 
(1,493 puan) tarafından
Canım annemlerle karşı karşıya oturuyrz onlarda altlı ustlu zaten biliylr geleceğini tedbirli davranılır yani
(116 puan) tarafından
Sende mi Avrupa yakasıcısın:) fotoya bayıldım :D yorumuna katılıyorum :)
(8,081 puan) tarafından
Ama canım yani kahvaltı akşam yemeği neyse de sahurda gitmek çok saçma değil mi
(8,081 puan) tarafından
Evett yiruuumm avrupa yakasi foreverrrrr☺
0 oy
tarafından
Öncelikle şu gelin lafı çok saçma yengem abimin eşi vs diyebilirsin onun dışında ister istemez kırılır insan en iyisi evinde otur
tarafından
Artı verme hakkım olsa keşke ++++++
0 oy
tarafından

Ayip ama ya, Allah rizasi icin Oruç bu :angry: denilmez ki oyle

0 oy
(1,352 puan) tarafından
Empati yapalım birazcık. Sahur vakti, yarı uykulu, kaynanan ve görümcen sana emirvaki yaparak geliyor. Hoşuna gider mi? 
(1,493 puan) tarafından
Hemde çok gider vala hoşuma evime geliyolar sonuçta düşündüm ben böyle bişe kesinlkle diyemem yani
(1,352 puan) tarafından
Belki onun gitmez :) öncesinden sorsanız sahura sana mı gelsek ki gibisinden daha güzel olur bence
0 oy
tarafından
Geline niye sizdeyiz diye emrivaki yaptiniz ki
(1,493 puan) tarafından
Gelin annemi çağırdı bize gelin dedi bnde öyle ddm
tarafından
annem dedi sahurda size inicez yazmissinda ondan dedim. Boaver gitme. Zaten davet edilmezse hususi ben gitmem bir yere
0 oy
tarafından
Sahurda niye gidiyorsunuz. Zaten insan uykulu uykulu zor hazirliyor yemegi
0 oy
tarafından
Öne demekmiski 
0 oy
(813 puan) tarafından
Kusura bakma ama sahurda da o kadar insan çekilmez bence gelin haklı biraz ters bir şekilde söylemiş sadece 
0 oy
(542 puan) tarafından
 davetsiz gidyon cnm. abinde olsa gece gece kadın ugraşcak her kes evinde olsa dha rahat olur bnce bı gelın olarak empati kurdum.rhat etmezdım.uykulu kımseyı cekemıyo ınsan.bn gecen yıl cok skıntı cektım bn hazırlardım eltım gorumcem kaynanam hepsı hazıra konar yıyen kacardı .gece yarısı kımse crkılmıyo vlla
0 oy
(707 puan) tarafından
Geline hak verdim 
0 oy
(148 puan) tarafından
Çok haklı yengen iftar olsa anlarım da sabah sabah insan kendine zor geliyor. Sofra hazırla kaldır çoluk çocuk birde uyanırlarsa uğraşmak zor emrivaki olmuş gibi kendi davet etmediyse. Sen olsan o saatte kaynananı görümceni çoluklu çocuklu ister miydin azıcık empati. 
0 oy
tarafından
Valla görümcem kaynanam arayacak sahurda sendeyiz diyecek iki üç saat için kapaliysam türban yapacağım üstümü giyeceğim gecenin kör karanlığı belki hastayım rahatsızım kabul edemem hiç ha mevlüt mu okutayim mi ne demiş anlamadım ama ben kabul etmezdim şahsen herkes evinde yapsın sahurunu ayıp yani iftara dense başımla beraber seve seve hazırlarım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 337 göst.
1 Kasım 2020 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 542 göst.
21 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 526 göst.