0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Kizlar 24 haftalik hamileyim doktorum bugün  rahim ağzında  incelme  var dedi ilaç  falan verdi ama açıklama  falan yapmadı bu durumu  daha once hamileliğinde yaşayan  varmi bı  sıkıntı  yaratıyor mu

2 Cevaplar

0 oy
(300 puan) tarafından
Düşüğe neden olur ilaçlarını düzenli kullan
(37 puan) tarafından
Anladim tesekur  ederim yarin ilaclarim gelecek  mutlaka kullanırım  doktorum ilişkiden  falan bahsetmedi acaba onunda bi zarari olur mu
(300 puan) tarafından
Lekelenme kanaman varsa uzak dur bncee
(37 puan) tarafından
Ilk iki ay kahverengi akintim oldu progestan  kulandim ilsikiyide 10 gün  yasakladi sonra geçti
-Reklam-
0 oy
(539 puan) tarafından
Benimde 26 haftalıkken başına geldi o durum halende yaşıyorum prosgatan hapı ve prulton iğne kullanıyorum istirahat verdi ayni zamanda kasılmalarım agrim cok oluyordu magnezyum tableti verdi ve tabiki istirahat canım tek yapabileceğin bunlar ben 34 haftalık oldum şükür o korkunu anlıyorum allaha sığın hersey gönlünce olsun
(37 puan) tarafından
Sagol canm bende kasılma  falan yok hatta doktor karnıma  dokundu burda falan ağrın  oluyormu  dedi yok dedi sadece ayaklarima kramp giriyor  geceleri  o kadar
(37 puan) tarafından
Aslinda ben bu ay kendimi cok fazla yordum bahar temizliği  falan derken evini altını  üstüne  getirdim hali ev dolap falan herşeyi   sildim yıkadım  ondan oldu heralde
(539 puan) tarafından
Olabilir Benimde sık ilişkiden oldu canım bilinçsizlik iste eşim göreve gidicekti sonra ağrılarım kesilmedi yasakladı ilişki bana sana dedi mi birsey
(37 puan) tarafından
Yok canm ilaç  yazdi  sadece açıklama  bile yapmadi hatta bugüne  kadar bebeğime  erkek diyordu  bugün  gittim kiz dedi sonra tekrar erkek dedi devlet hastanesine gidiyorum bu arad
(539 puan) tarafından
Inanirmisin ben detayliya bile girdim cinsiyeti belli degil :Dbende devlete gidiyorum cihazları cok kotu saldım artik ne doğarsa versinler elime onemli degil bence girme ilişkiye canım benim doktorum cok iyi oyle demişti yine de sen bilirsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sesenn (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
22 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Hayalimsen34 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
28 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gulcan58_59 (378 puan) tarafından soruldu

396,450 soru

11,858,984 cevap

35,956 kullanıcı