0 oy
262 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

kızlar bugün oğluma idar tshlili yapıldı tekrar hasteneye gidemiyeceğim yakın zamanda kontrol amaçlı gittik aşılar vesaire sonuçları nasıl acaba. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bı sorunu yok sadece biraz su içir 
tarafından
Dansite var ya o vücuttaki su yogunlugunu gösterir çok düşük değil ama sen yine de su içir enfeksiyon falan biseyi yok
(43 puan) tarafından
Çoook sağolun aslında içiriyorım aöa emmeyi daha çook tercih ediyor sürekli içirmeye çalışıcam inş. teşekkür ederim bilginiz  içim rahat etti şuan Rabbim ne isteğiniz varsa kabul etsin inş.
tarafından
Benimki de içmez emmeyi tercih ederdi hastanede enjektör le vermeye başladım baktım oyun oynayarak içiyor bide biz içtiği sıvıyi yazıyorduk öyle kolaylık olmuştu sonra kaşıkla veriyorum bı de pipetli suluk aldım dene derim amin inşallah oğlum iyileşsin başka bişey istemiyorum rabbim den
(43 puan) tarafından
Sağol canım benim sen benim içimi rahatlattın Rabbimde seni ve oğlunu rahatlatsın canım sana bool bolll dua edecğim aypars ve senin için Rabbim tez zamnda şifasını verisn inş sağlıklı olsun güzel yavrun. Bemde deniyeceğim pipetli suluğu. Olmadı kaşık bardak deneme yaparım.
tarafından
Çocuklar herşeye pek kolay alisamiyor deneme yanılma olayiyla çoğu şey . Çok sağolun hayırlı geceler
-Reklam-
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Bütün değerleri normal dansite olan vücüdün susuz olup olmadığına bakıyor o düşük çıkmış suyu bol bol içir zaten bezinden de anlarsın susuz kaldığını koyu idrar yapar
(43 puan) tarafından
Teşekkür ederim içireceğim bundan daha sııık sağolun.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 224 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kder (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Esraa45 (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 196 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse02 (128 puan) tarafından soruldu

379,497 soru

11,360,607 cevap

34,838 kullanıcı

...