0 oy
352 göst.
Aile kategorisinde tarafından

40 ve 41. Hafta beklenebilir dimi kızlar yani böyle doğum yapan oldumu aranızda bebeğinizde sorun oldumu ?? 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

• Tek tek yazamadım bütün cevaplar için çok teşekkür ederim azda olsa rahatladım allah razı olsun hepinizden dualarınızı eksik etmeyin şu mübarek ayda <3
(2,565 puan) tarafından
Bende yazacam daha cok rahatlasın için :) 41+4 de sezeryan doğum yaptım maşşalah hiç bişi olmadı
tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah bende sağ salim doğum yaparım annelerin duası kabul olur sende benim için dua et ♡
(2,565 puan) tarafından
Rabbim bi avazda kurtarsın insallah canım
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
40+1 de dogum yaotm bi sorun olmafi cok sukur
tarafından
Sağlıkla büyüt inşallah normal mi sezeryan mi oldu ?
(891 puan) tarafından
Normal dogum
0 oy
tarafından
Çocuğun gelisimine bağlı doğum bazı durumlarda hemen sezeryan diyirlar
tarafından
Dün acildeydim normalde doğumum geldi 17-18 nisan ama acildeki doktor 40.41. Haftaları bekleyebilirsin dedi
tarafından
En iyisi doktorlar bilir son ana kadar normal doğum da bekletoyorlsr
0 oy
(1,466 puan) tarafından
41 haftalık sezaryanim  bende olmadi  ama 2 günde bi kontrol  gerekli son 1 hafta 
tarafından
Ben nasıl kontrole gidicem bilmiyorum :( covidim:((
(1,466 puan) tarafından
Hm isde o yönden bilemem  ama suyu ve bebek iyiyse  bekle derim   normalde 42 ye kadar bekleyende  var
0 oy
tarafından
Adı lazım değil 40 da doğurdu bebek kak.asini yemişti normalden sezeryana döndü 
tarafından
Ya ben sık kontrole de gidemiycem covidim napıcam bilmiyorum gerçekten :((
tarafından
Covid bilmiyorum ama canım normal yapanlarin çoğu bekliyodur 40 ı bı kısmı da 41 olabiliyor tabi normal olsun isteyince bekliyorlar annem De 41 de doğurdu su azalmıştı sezeryan oldu
tarafından
İşte ben kontrole gidemiycem sık sık bebeğimin durumu ne olacak bilmiyorum gerçekten korkuyorum
0 oy
(188 puan) tarafından
41.haftada doğdu normal doğum hicbi sorun yaşamadık sadece plasenta çok eskimişti bebek beslenememişti 37.haftadan sonra o da benim hattam özele gitmek yerine son haftalarda devlete gittim doğum devlette olacak diye orda düzgün bakmamış doktorlar
tarafından
Bende özele gidiyordum covid oldum özel almıyor devlete kaldım :(
(188 puan) tarafından
Bizim burdaki devlet hastanesi düzgün bakmıyor ultrasonu koyup kaldırması bir oluyor sizde iyi balıklarsa sorun yok
0 oy
(160 puan) tarafından
Canm.41nci haftada doguma aldilar suni sanci verdiler acilmam olmadi sezeryana alindim canm
(160 puan) tarafından
Devlette cnm
tarafından
Memnun kaldın mı devletten??
(160 puan) tarafından
Evet her iki dogumum da devlette oldu gayet iyiydiler
tarafından
İnşallah bende iyi doktorlara düşerim
(160 puan) tarafından
İnsallah canm
0 oy
tarafından
Doktor kontrolü altında ilerliyosun neden sorun olsun canım zaten 42 haftaya kadar normal ben 3 normal doğum yaptım hepsi 40 ve 42 haftalarda suni sancı ile oldular şimdi doğuma 10 gün kaldı yani 40 hafta bitmesine doktorum yine dedi 41 haftaya kadar bekleriz gelmezse suni sancı olucak yine 
tarafından
Çünkü ben kontrollere gidemiyorum covidim bundan dolayı korkuyorum kontrol altında değilim
tarafından
Geçmiş olsun canım yinede 41 haftaya kadar normal bütün doktorlar bekletiyor sen bebeğin hareketlerine dikkat ediceksin zaten kanama su sancı olursa bekleme hiç
0 oy
(16,054 puan) tarafından
41 de doğurdum çok şükür bir sorunla karşılaşmadık 
0 oy
tarafından
Bebekte herhangi bir sıkıntı olmadığı sürece sorun olmaz canım benim ablam temelli 10 aylık doğurdu ")) 42 mıydı 43 ncü haftamiydi neydi bekle bekle gelmiyor çocuk en son artık sezaryenle aldı doktor "D az daha beklese askerlik yoklaması gelecekti çocuğun 
tarafından
Bu hafta halimle güldüm :) ne inatçı bebekler yaaa
tarafından
Aayy hem ne inat çocuk bi doğdu bildiğin oklava ya ben hic o kadar uzun doğan bebek görmemiştim kıyafetlerin boyları hep kısa geliyordu büyük giydirse içine iki tane çocuk girer artık edemedikte donlarının ayaklarını kestik "D
tarafından
:) sağlıkla büyüt rabbim uzun ömürler nasip etsin bende inşallah sağlıklı alırım kucağıma
tarafından
Büyüdü bile canım 14 yaşında koca tosba oldu "D sende hayırlısıyla alırsın kucağına inşallah canım benim sağ salim hastalığı bi atlat stres yapma hiç rabbim bir hal çaresine koyar her şeyi merak etme
tarafından
Oyy maşallah kocaman olmuş :D amin allah razı olsun güzel dualarını rabbim dıysun inş
0 oy
(6,825 puan) tarafından
41+0 da doğurdum sağlıklı çok şükür hiç bir sıkıntısı olmadi ama bu demek değil sende de olmayacak.. çünkü riskli bir hafta artık bn iki günde bir Dr a gittim sürekli kontrol ettirdim devlet de doğum yaptm özel olsa alırdı bekletmeden sezeryana.bi anda özele gittiğim Dr Hk iyi şeyler duymayınca bnde devlete gittim ve çok memnun kaldım sürekli bebeği kontrol ettiler nst ile.lakin bnm sancı gelmedi suni sancı yedim ☺️
0 oy
(477 puan) tarafından
Benim ilk.kizim 37 de doğdu simdi 2. Hamileliğim yarin 38 olcaz doktora 40 ka kadar gelmesse bekliyomusunuz doğumu baslatiyomusunz dedim 41 e kadar bekliyoz 41 de doğumu başlatiyoz dedi 
0 oy
(940 puan) tarafından
40+1 de yaptım rabbime şükürler olsun sıkıntı olmadı 
0 oy
tarafından
41+4 te dogurdum 42 ye kalsa alacaklardı hic bi sikinti olmadi
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Cok şükür canım 40+4 de doğum yaptım normal ile bi sorun olmadı şimdii 11 aylığızzs❣❣❣❤❤
0 oy
(1,850 puan) tarafından
41 haftalık suni sancı ile yaptım. Dahada hiç doğmaya niyeti yoktu
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben 41 haftalıkken yaptım hiçbir sorun olmadı maşallah çok sağlıklı bir bebekti neden sorun olsun ki
0 oy
tarafından
41+5 dogum yaptım cnm normal dogum yaptım 2 günde bir kontrole çagrıyolar hatta evde dogum yaptım ben:) içini ferah tut
0 oy
(755 puan) tarafından
40 gün önce yegenim 41+4 de doğdu annesinin açılması yoktu alttan inceltici verildi iğne olarak da sancı verildi oylelikle açılma ve sancı ile normal doğdu dün 40 ini çıkardık
tarafından
Sağlıkla büyüsün inşallah allahım banada kolay doğum nasip etsin
(755 puan) tarafından
Aminn İnşaAllah canım sağlıkla kucağına alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin İnşaAllah Rabbim
0 oy
tarafından
Ben 40+2 de dogum yaptım kanamam.oldu öyle gittik suyun kalmams dediler direk yatis verdiler yukarda baska doktor bakti suyun var niye verdiler dedi bilmiyorum dedim ama yinede suni sanci verdiler ve acilmam 3 cmydi gelip gidip baktilar ve sonra suyum geldi 8 saat suni çektim bebegime bişey olacak diye çok korktum 
tarafından
Bende çok korkuyorum kendimi bıraktım çocuğuma birşey olmasın da

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 194 göst.
0 oy
7 cevap 893 göst.
31 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 115 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...