0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar çamaşır makinem profilo Omo ve yumos koyuyorum ama giysilerin kokusu hiç güzel kokmuyor neden acaba neyde hata yapıyorum acaba siz renklileri kaç dr ve kaç dk da yikiyorsunuz yumos Omo ne kadar koyuyorsunuz hiç güzel kokmuyor giysilerim ne yapsam da beyazlar da kaç dr ve hangi bölüm

8 Cevaplar

+1 oy
(2,579 puan) tarafından
Makinen kirlenmiş olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post yukarı çıksın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Renklileri 30 derecede yıkarım beyazları da 30 da 15 günde bir 60 da yıkarım. Ben 2 ölçek toz deterjan koyarım yumuşatıcı gözünüde iyice doldururum günlerce çıkmaz kokusu 
tarafından
Seninkiler sıvı mi deterjan
(25,224 puan) tarafından
Yok toz deterjan
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Herşeyi 60 derecede yıkıyorum daha temiz oluyo yumusaticida iki kapak koyarım toz deterjanda 1,5 ölçek 
tarafından
60 dr yikadigimda giysiler berbt olmuştu diye 30 Dr yıkıyorum
(44,603 puan) tarafından
Yok ben 60 yıkıyorum miss gibi cikiyo
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Canım makina temizleyicileri var onlardan al makinanı yıka bi bide aşağı da küçük bi kapak var gider kapağı orayı temizle istersen belki faydası olur
tarafından
Açıp denedik altı temiz ama galiba ben ayarlayamiyorum
(3,720 puan) tarafından
Valla canım Profilo bilmiyorum benim ki Beko ama ben diğer arkadaşlara göre biraz yüksek devirler kullanıyorum. Renklileri 60 da beyazları 90 da yıkıyorum beyazlar için Ariel renkliler için bingo kullanıyorum yumuşatıcı olarak da bingo yada vernel konsantre kullanıyorum. Bence bi müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin belki bi fikirleri vardır
0 oy
tarafından
Çamaşır makine temizleyicileri oluyor ya, ondan denemediysen ondan dene istersen. 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yumos konsantre mı normal mi
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benimkide Profilo 6 senedir kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım ama kapağın alt kısmında yuvarlak bir yer oluyor oraya pislik birikiyor açıp içini temizleyebilirsin su da akacak içinden bir dene istersen
tarafından
Açtık denedik içi tertemiz galiba benden kaynaklı ben düzgün ayarlayamiyorum sen kaç dr kaç ölçek deterjan kaç ölçek yumos koyuyosun
(4,859 puan) tarafından
Ben ölçek koymuyorum kafama göre dolduruyorum :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gulserenaybars (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
0 oy
9 cevap 218 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 955 göst.

378,011 soru