0 oy
262 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar nevresim setine ihtiyacım var baya bi en az bı 5 tane almam lazim ama çok pahalı malum bildiginiz memnun kaldığınız online siteler varmı uygun fiyata satan bide kartsız alışveriş yapabilecegim nakit odemeli

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Fiyatı uygun diyorsun da. Ucuz olanlar ilk yıkamada pert oluyor. Az alıp kaliteli olmasi daha mantıklı. Ben genelde English home, Madame Coco, karaca alıyorum. İndirimi yakalarsan uyguna alırsın
(3,099 puan) tarafından
Emin ol şuan o kadar ihtiyacım olmasa bende indirim bekler oralardan alırım ama eve misafir gelse vermeye yorgan yok yastık yok öyle diyim sana herkesin durumu yetmiyebiliyor maalesef dediğin yerlerin indirimi bile bizim için pahalı mesela
tarafından
O zaman kataloğu takip et istersen. Markete gelen yorganlar güzel oluyor. Özellikle bim güzel ürünler getiriyor
-Reklam-
+1 oy
(1,426 puan) tarafından
A101 filan baksana çok güzel geliyor mesela dün lastikli çarşaf aldım çok güzeldi tek kişilik 25 çift kişilik 30 tlydi çok güzel ürünler normal de manzara sordum bi kaç yere çift kislik 60 demişti A101 güzel denk geliyor takip et istersen 
(3,099 puan) tarafından
Canım a101 uzak oldugundan kendim gidemem online sipariş versem diyorum güzel tava tencereler de var onlarada ihtiyacım var baya ama acaba eni boyu kucukmu tavanın falan diye endişe ettim
+1 oy
(510 puan) tarafından
A101 gelenlere bak kuzum ben geçen 1 tane 101 den aldım çok güzel çıktı kaç kere de yıkadım hemde taçtan aldığım nevresim yorganıma küçük oluyordu 101den aldığım büyük tam oldu bi takip et istersen canım 
(510 puan) tarafından
Evet herşey ateşpahası olmuş valla benimde ihtiyacım var ara ara elimde para oldukça bakıp alıyorum bi kerede zor oluyor kuzum
(3,099 puan) tarafından
Valla olmazsa bende öyle yapcam mecbur cunki daha tava tencerede almam lazım onlarda acil her hafta para geçtikçe bı tane alsam gene iyi yanı bunada şükür
(510 puan) tarafından
Ah tava tencere deme kız benimde yok geçen 3 tane tava atmak zorunda kaldım bime geliyordu gidemedim tencere de bi kaç ay önce Hisarın burda bimin açılışına özel 150 TL Di gittim sabahın köründe bebeğimle vermediler herkes ayırttırmış nasıl sinir oldum kavga edecektim
(3,099 puan) tarafından
Kız benim atmaya bile yok yalan olmasın biz eşimle boşanma aşamasına geldik bu sinirlenip ne var ne yok atmış sonra geri barıştık şuan sadece bir tencere bir düdüklü 2de küçük tavam var yorgana takmaya nevresimde bir tane yıkıyorum erkenden petege serip kurutuyor um akşam geri takıyorum Alcam eşimin dünya borcu var çalıştığı borca giriyor herşeyde pahalı bacım alamıyoruz ama bunada şükür hiç olmuyanlarda var
(510 puan) tarafından
Eşin de yani niye atıyor hele bi dursaydı aman Allah kolaylık versin canım sağlık olsun mutlu huzurlu olunda onlarda olur inşallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kartsız hiç bilmiyorum kuzum ya bilen biri çıkar insallah
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
Instagramdan bak canım 
(3,099 puan) tarafından
Instagram kullanmıyorum kuzum
0 oy
(175 puan) tarafından
Lcw de kapıda odeme var ındırımlerı takıp edebılırsın
(3,099 puan) tarafından
Lcwda biraz uygun diye biliyorum bide oraya bakayim
0 oy
(119,251 puan) tarafından
evkurdan alabirsen al taksitleri dusuk oluyo genelde
(3,099 puan) tarafından
Taksit vermiyorlar canım bize
0 oy
tarafından
Trendyol kendi annem geçen 3 takım sipariş verdi 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ucuz olanlar pek te uzun ömürlü olmuyor canım ama misafir için falan kullanacaksan sürekli kullanmayacaksan trendyoldan bakabilirsin baya uygunlari var 
(3,099 puan) tarafından
Trendyol kapıda ödemeli getirmiyor ki canim
(7,441 puan) tarafından
Anladım canım kapıda ödeme neresi var inanki bilmiyorum
0 oy
tarafından
En son madame cocodan aldim icinde carsafida yok hem pahali hemde yeri.cok kotu cikti tavskye etmem madame coco
(3,099 puan) tarafından
Kız orası pahalı zaten
tarafından
Bazen %50 indirime giriyor hani uyariyim dedim gene de alma.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
5 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 174 göst.
18 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
18 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde rahsan_anne (72 puan) tarafından soruldu

379,304 soru

11,353,606 cevap

34,826 kullanıcı

...