0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Arkadaşlar 25+5 haftalık hamileyim stres yaşadım bebek aşagı inmiş  doktor ciğer geliştirici inne yaptı   dün ve bugün böyle olupta bebeği yukarı çıkan oldumu yada yapmamız gereken bile var mı şimdiden teşekkür ederim

7 Cevaplar

0 oy
(707 puan) tarafından
Stresten uzak durmak sakin yaşamaya çalışmak ve dinlenmek bebeğin için dünyanın derdi bitmez 
(4 puan) tarafından
Sizce ne yapmam lazım yukarı çıkarmı bebek erken doğar diyede korkuyorum hiç bir iş yapmıyorum sürekli uzanıyorum
(707 puan) tarafından
Ben yaşamadım böyle bir durum yanlış yönlendirmek istemem arkadaşıma doktor bu tavsiyeleri vermişti
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bol bol ayaklarını yüksek de tutup dinlenmen lazim sadece tuvalete gitmek için ayağa kalk dinlenmek cok önemli 
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim  yapacam bide internet çekmeyin ce soru 2 kere yazılımış
(4,290 puan) tarafından
Olsun ben 2. Postu kapattim canim dediğim gibi bol bol dinlen hic bir iş yapma gerekirse bu dönem bole gececek Rabbım sağlıcakla kucagina almayı nasip etsin
(4 puan) tarafından
Amin ilginizden dolayı çok teşekkür ederim birebir uygulayacağım söylediklerinizi
(4,290 puan) tarafından
Rica ederim canim Rabbım korusun tüm kotuluklerden üzülme stres olma allahin izniyle sağlıcakla alırsın kucagina
(4 puan) tarafından
İnşallah tek temennim o allahım hepimizin yavrusunu kendisine bağışlasin.
0 oy
tarafından
Aman kuzum yorma kedini  sotres hiç yapma  benimde 24 acilmam  oldu  ve ve sonra  sürekli yatis yaptilar  sitres cok kotu Vallh 33 doguma aldılar beni   
(4 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  sağolun
0 oy
tarafından
Bacaklarını yukarı kaldır yat hiç korkma Allah'ın izniyle biseycik olmaz 
(4 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok sağol
tarafından
Youtubeye İrem güzey  yaz bı anne var senin zamanlarında doğurmuş 700 Gr bebek onu dinle için ferahlar
0 oy
tarafından
Benim kızım 23 haftada kanala girdi canım ciger geliştirici igne oldum,belime yuklenecek hic bi is yapmadim süpürge tutmak vs.. Onun dışında islerimi yaptim hep 

Çok ayakta durunca kasılmalarim oluyordu karnım bebek kanala girdiği için baya düşmüştü ama 38 haftada doğum yaptım elhamdülillah.
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız
0 oy
tarafından
19 haftalıkken kanama olmuştu hastaneye gittik baktılar işte dediler ki ya düşük yapıyorsun yada düşük tehlikesi atlatıyorsun. Hastaneye yatırdılar ciğer geliştirici iğne falan yapıldı. Sonra tekrar kontrolde bebek çok aşağıda büyük ihtimalle erken doğum olur senin dediler. Sonuç: 41+2 de doğurdum hatta yine doğmuyordu da sezeryan ile doğum oldu :) 
(4 puan) tarafından
Maşallah allahım esirgesin  çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
(539 puan) tarafından
Bemde o haftalarda aşırı stresten göbeğim düştü vajina ağrısı başladı doktora bir gittim rahim agzi incelemesi dedi prosgatanla 34 haftalık oldum.doktorum bin ağır kaldırmadan stres en kötüsüdür rahat ol demişti sende takmamaya çalış olan bize oluyor 
(4 puan) tarafından
Teşekkür ederim dogru söylüyorsunuz stres yaşatan erkek kardeşim  yetmez miş gibi onun arabasındaydık bilinçli bir şekilde arabayı hızlı sürdü ve hoplattı oyüzden bu durum dayım  ve engelleyin sildim numarasını ve bidaha görüşmemi söyledim ben Bebeğimi kaybede bilirdim allah korusun ve çok şükür korudu ve bunu yaparken bilinçli yaptı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
18 cevap 197 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 302 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 2,140 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu