0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kovidli hasta var evde bende yok bulasmayan varmi boyle olup neye dikkat ettiniz

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kendim geçirdim canım 4 aylık kızımı da emzirmeye devam ettim ne kızıma ne eşime nede 2 oğluma bulaşmadı şükür sürekli maskeyle durdum hep kendi odamdaydım 
tarafından
Darisi bize
-Reklam-
0 oy
(899 puan) tarafından
Tanıdığım çok var.. kendini izole etsin.. ayrı odada kalsın plastik tabak çanakla yesin çok yansma yemek verirken maskeyle gezin
tarafından
Evet ayri odada ancak plastik tabak alamadim cikamiyorum malum ama iyiyce yikiyorum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Evet bende ve bebegimde vardi esimde yoktu
tarafından
Gecmis olsun
(6,978 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(10,073 puan) tarafından
Esimle agiz agiza yattik ayni tencereden yemek yedik ama ona bulasmadi
tarafından
Maşallah insalllah banada bulaşmaz
(10,073 puan) tarafından
Insallah canim siz dikkat edinde yine ben adamin yuzune oksurdum yinede bulasmadi :D
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Annem hastaymis bilmiyorduk 2 gün onda kaldım bana bulaşmadı. Arkadaşım covidli doğum yaptı annesi ve eşi baktı onlara da bulaşması 
tarafından
Allahin işi
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Burdayım bende eşim oldu çok şükür ben ve kızım olmadık yatakları ayırdık sadece temizlik düzen zaten dikkat ediyorsun başka özel bişey yapmadım yani 
tarafından
Çok sukue canm
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Riskkk taşıyor 
tarafından
Aynen ama napalm
0 oy
tarafından
Benim. Kayinvalidemin annesi gecirdi kayinvalidem bakiyordu ayni evde gecmedi yemek verirken maskeliydiler ayri odada kaliyordu  sicak su camasır suyu ile yikiyordu  bulaşıklari kapı kollarini onla siliyordu hemsire ole solemisti  ilk ciktiginda
tarafından
Bende aynisini yapyorun
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben coviddim esime bulasmadi . ama esim kovid oldu bana bulasti :) ben cok dikkat ettim canim maskesiz adim atmadim uyudugum odayi kitledim havalandirmadan kimse girmedi yastik yorgan gunluk degistim ustumu basimi . elimi surekli yikadim cok sukur kizima da esime de bulasmamisti . ama erkekler pej dikkat etmiyo malum esim oldu simdi ben pozitifim 
tarafından
Herkesin farkli covidivar o zmn
0 oy
tarafından
Benim eşim koviddi ben ve kızım olmadık şükür o baska odada kalırdı ben baska yemeğini cayini falan hep tepside götürüp verdim makinaya attım hep avantajim evim dubleks o üst katta kaldı biz alt tuvalet banyo ayrıydı yani 
tarafından
Anladim.canjm
0 oy
(544 puan) tarafından
Ben kovidli doğum yaptım eşimde ve bende vardı kaynanam mecburi geldi ama bulaşmadı ona
tarafından
Cok sulur kurtulmussun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet canim.kozalak pekmezi saolsun
tarafından
Canm alamam cikamiyorum asla
(9,247 puan) tarafından
Kargolar canım instegramdan aldım ben
0 oy
(510 puan) tarafından
Evden çıkmayan ben kovit oldum eşim sokaklardan eve gelmeyi akıl etmez aynı evde aynı yataktaydık o olmadı şükür 
tarafından
Allah allah ya ne tuhaf
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bizde yeni olduk ya daha 23 gunluk bebegim var insallah ona bulasmaz
tarafından
Bizde olduk cabm rabbim korusun ne zaman karantinaya girdiniz
(1,921 puan) tarafından
Bugun
tarafından
Bizde dün girdik
(1,921 puan) tarafından
Benim oglumun adi da kaan 23 gunkuk daha bide kizim var 3 yasinda onlara bulasmaz insallah ya
0 oy
(73 puan) tarafından
Ben  varım canım enistem olmuştu hastaneye gitti covid testi vermeye sonra akşamında  bizdeydi tabi biz ihtimal  vermiyorum pozitif  cikaçana önüne yemeğini  verdim çayını verdim ertesi günde hastaneye yattı meğerse covid mis ama bana bişey olmadı bende anlam veremedim 
tarafından
Allah kormuş canm
(73 puan) tarafından
Aynen öyle  canım
0 oy
(295 puan) tarafından
Benim halamlar gelin koca cocuklar 6 kisi yasiyolar yengem bir aydir dogum yapmisti ona bulasmadi cnm
tarafından
Insallah bizede bulasmz
(295 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
tarafından
Abim covid oldu kızımı çok öpmüş tü bende yanındaydım ertesi gün fenalaştı hastaneye kaldırdılar covid miş çok değişik ya 
tarafından
Cik degsk bi hastalik
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kayınpederim de vardı bana ve 2 çocuğum a da bulaşmadı 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 186 göst.
0 oy
16 cevap 701 göst.
0 oy
1 cevap 83 göst.