0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Merhaba kizlar Çarşamba günüm kızım aşısını oldu iki bacağından ignenoldu.ve ağzından damla aldı.o gundendir her yedini olmasa bile çoğunu kusuyor.bugun doktora randevu aldım pazartesiye.ama endişeliyim acile gitsem doğru düzgün bakmayacaklar.sizde böyle bişey oldu mu.asi dokundumu çok kusuyor günde iki kere bugünde ishali başladı damlami dokundu aşımı anlamadim

9 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Pek normal gelmedi bana cnm, vurunduğumuz da birşey olmamıştı kızıma 
(220 puan) tarafından
Randevu aldım haftasonu güzel bakmazlar ki :(( ne yapacam bilemedim
(2,974 puan) tarafından
İnşşalh birşey yoktur cnm üşütmşte olabilir geçmiş olsun
(220 puan) tarafından
Ne bilim canım asi gününden sonra oldu böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
E tabi mikrop enjekte ediliyor ve her vücut farklı tepki gösteriyor doktoruna gösterin muhakkak
(220 puan) tarafından
Aldım canım randevu inşallah birşey çıkmaz :((
tarafından
İnşallah canım. Asi vurduğunda aile hekiminden prospektus iste. Yan etkilerini oku oyle gözlemle
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biz de vurunduk bisey olmadi cnm ya..bna pek normal gelmedi ama..aşi fln bayat degildr dimi..bnce bugn götürseydin bi doktora..cocuk doktoruna yani aciktir onlar
(220 puan) tarafından
Ne bilim canım herkes dedi yoktur diye :(
(3,901 puan) tarafından
Özelde vardr cnm arasaydin ya da kendi poliklinigi olanlar acik olabiliyo..bzmki acik mesela cumartrsileri ordan biliyorum
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun pazartesi bizde vurdurcaz bak korktum şimdi
(220 puan) tarafından
Kokrma. Canım her bebekte farklı olur.belki usttu midesi onuda bilmiyorum.bakalim doktor ne dicek
(8,057 puan) tarafından
Bizimde pazartesi yapmak istemiyorum aslında cumaydı götürmedim korkuyorum 1 buçuk yaş aşısından bırda kaç ketr 18 aylık aşı hakında çok kötü şeyler yazıldı çok kararsızım ama galiba yaptırmıycam 1 yaşa kadar tüm aşılarını yaptırdıö yeter
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bizde öyle birşey olmadı belki usutmustur canım geçmiş olsun
(220 puan) tarafından
Bakalım canım yani ondan sonra başlayınca bilemedim bende randevu aldım bakalım ne dicek doktor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ateş yaptı bizde 
(220 puan) tarafından
Bakalım doktor ne dicek canım belki usuttu bilmiyorum hiç bir fikrim yok
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Her Bebek aynı değil ki sistemi ama her bebeğe aynı aşıyı yapmak saçmalık ben aşı yaptırmayacahim çocuğuma muhtemelen sizin çocukta aşıya reaksiyon gösteriyor şuan umarım bişey olmaz ama doktor demiycek asla aşıdan oldu diye 

Ama sen biliyorsun aşıdan sonra olduğunu 
(220 puan) tarafından
Bugün acile götüreceğim canım dün aksamdandir sulu sarı ishalde basladi
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Sağlık ocagini arayip sorabilirsin üsütmus te olabilir 

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Huysuzluk haricinde bisey olmamisti canim bizde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

382,258 soru

11,445,076 cevap

35,016 kullanıcı

...