0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
22 aylik meyve ve sut icer biberonda ama ben doymuyor gibi geliyor bana sizce  normlmi boyle olan varmo

7 Cevaplar

0 oy
(2,075 puan) tarafından
Kaldir biberonlari ortadan suyu dahil biberondan verme. Mesela koydn önüne yemeği ama yemedi. Yarim saat sonra tekrar teklif et. Yine yemedi 1 saat snra tekrar. Belki ilk zamanlar ısrar eder ama sonra alışır. Gece yatana kadar bütün biberonlar saklı. Yoksa benimkide aynı senin kız gbi :)
(159 puan) tarafından
yemekde yiyor canim yumurta oglen corba yada yogurt falan ama kendi sutum yetmedigu icin inek sutu veriyorum
(2,075 puan) tarafından
Anladm canim. Rabbim yardımcımz olsun yemeyen cocuk cok zor cidden. Sinir yıpratıyo
(159 puan) tarafından
amin canim sagol ikisi de  ikiz gibiler cok zorlaniyorum kiza tam ilgi gostersem belki  yemekte yer ama oglanda var yetisemiyorum :( keske aralarinda ara olsaydi belki kizda yemek yerdi oglanlada rahat ilgilenirdim nasip ikincisi  oldu
(2,075 puan) tarafından
Olsun şimdi zor ama ilerde biri yiyince o da istiycek öyle kolaylığı olur inşallah. Hem ikisi birden büyür sende snra rahat edersin :)
(159 puan) tarafından
insallah kiz vala o gunleri 4 gozle bekliyorum  o yüzden  kizima bagirip.zorla yemek yedirmek istemiyorum oyle yapinca inadina dahada soguyo yemekten yemiyor
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Anne sutu mu
(159 puan) tarafından
yok canim inek sutu marketteki sutler
0 oy
tarafından
Biberona güveniyor cnm 

Benimkide biberon alıyor ama ben zorla çorba yemek vs veriyorum önüne köy oyunla yedirmeye çalış
(159 puan) tarafından
zorlayinca kusuyor canim ama sut gostermjvem belki  acikirsa yemek yer
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Aynı kızımda öyle hiçbişey yemiyor meyve de yemiyor
(159 puan) tarafından
nasil peki  kilosu zayfmi ve gunde kac biberon iciyor benim 4 defa
(1,446 puan) tarafından
12 kilo  benimki çok az içiyor biberonu hiç bitirmiyor
(159 puan) tarafından
kac aylik canim benim kiz en son 20 aylikken 10 kiloydu simdi ne kadar bilmiyorum
0 oy
(3,729 puan) tarafından
20 aylık kızım günde 3 kere anne sütü alıyor 3 öğünde yemek yiyor. Tabi yemediği öğünlerde oluyor ama genel olarak düzenimiz böyle. Eğer bebeğiniz inek sütü içiyorsa fazlası kansızlık yapar ve sanıldığı kadar faydalı değil. Bence azaltmalisiniz sütü 
(159 puan) tarafından
inek sutu canim bakalim denicem azaltmayi baya bağlandı  sute eskiden hic  icmezdi simdi  bagimli oldu
0 oy
(196 puan) tarafından
Bende de aynı durum 22 aylık oğlum sadece süt. Arada meyve tektuk
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biberonu birakmasi lazm artik cnm..normal degil yani meyve ve sutle karin doymaz..zatn doktorlar 2 yasina kadar inek sütünü önermiyorlar bile..kansizlik vs.yapiyo yani yararindan cok zarari var..oyuzden sütle kendini sisiriyo sadece..ek gida yemesi lazm onun..yemiyosa zorlama illa ki açıkinca yicek..ama alternatif olarak sut ve meyve verme..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 128 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.