0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Yaaa kızlar zaten doğru düzgün hiç kış mevsimi olmaz mersinde ama 2 gündür resmen yanıyoruz cok boğucu bunaltıcı bi hava var ya:unsure:Mersinde yaşayanlar var mi? Mersinde olmasanız bile sizin orda da hava mevsim normallerinin cok üstünde mi:ninja:

15 Cevaplar

0 oy
(1,630 puan) tarafından
Günaydın, İstanbuldayım, tam tersine bu aralar hava çok serin gidiyor. Genelde kapalı ve serin. Özellikle poyraz çok sert esiyor. 
(1,777 puan) tarafından
Küresel ısınma yüzünden heryerin dengesi bozuldu biz soba yakmayı bıraktık yazlik penye giyiyorum evde düşün çamaşırı şimdi ser 4 saate kupkuru olur toplarsın
(1,630 puan) tarafından
Aynen öyle maalesef, mevsimler değişti. Eskiden okullarda Türkiye 4 mevsim yaşar denirdi artık bahar yok gibi bir şey. Ya çok sıcak ya çok soğuk. Üzücü bir durum.
(1,777 puan) tarafından
Aynen öyle canım çocuklarımız için endişeliyim onların zamanına mevsimler ekosistem hava kirliliği susuzluk kıtlık neler olacak Allah bilir rabbim gelecek nesillere yardım etsin :(
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
Erzurumdayiz ve bizde burda üşüyoruz. Kombi hala açık
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Gaziantep'teyim hava yaz günü gibi canım 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum ben Adana’da yaşıyorum burası da böyle Perşembe gününden beri dün gece özellikle yandık bir pencereyi açtık öyle uyuduk 
0 oy
tarafından

Bizim doğalgaz bile yaniyo daha :ermm:

0 oy
(3,053 puan) tarafından
Konyadayim bende serin aslinda havalar ama evler aşırı sıcak kapı pencere açık oturuyoz geceleri hele aşırı sıcak oluyor
0 oy
(889 puan) tarafından

Ben varım Mersin'de :D yani evdeyim çoğunlukla evim serin şimdilik

0 oy
tarafından
Gayseri de yağmur yağıyor şıpır şıpır sesini duydum cisim geliyo "D
0 oy
tarafından
Toroslar yalınayakta oturuyorum ama simdi izmirdeyim inşaallah haftaya gelicem bakalım :)
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Evet çok bunaltıcı resmen nefes alamıyor insan. Evin içi biraz daha iyi ama dışarı hem sıcak hem boğucu
0 oy
tarafından
Valla antalyadayim havada acaip nem var boguyor resmen cok sicak
(2,574 puan) tarafından
Bunaltıcı bi hava var 2 gündür  Antalya'da
tarafından
Aynen canim valla kapri tisortle geziyorum o derece sicak
0 oy
(274 puan) tarafından
Adana dayım yakınız aynen burası da 2 gündür çok sıcak resmen yaz havası ve boğucu bir havası var 
0 oy
tarafından
Trabzondayım canım ve havalar asırı serin keske ısınsa burda da 
0 oy
tarafından

Adana da aynı şekilde yana ben yanıyorum :D

0 oy
(2,574 puan) tarafından
Antalya'da öyle 2 gündür bunaltıcı sıcak var 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yigidim_33 (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
0 oy
20 cevap 466 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu

377,241 soru

11,289,547 cevap

34,700 kullanıcı

...