0 oy
96 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Canlar ben sekiz ay kadar lazere gittikten sonra hamile kaldım şuan mecbur dondurdum doğumdan sonra ins devam edecem ben şimdi lazerimin etkisini kaybrtmemek içi tüylerimi ne ile almalıyım tecrübeli olanlar yazsin lütfen

4 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
Ben 23 haftalk gebeym ilk kez gitdim lazere..Bende bi sorun olmadı..Ama bende olmadıysa sende olmaz anlamınada gelmiyor canm...ama bundsn önce ben tüy döken krem kullanıyordum..eczaneden almıştım
tarafından
Canm anlamamissin sorumu ben suan gebelitken ötürü devam edemeyecem lazere gittigim sekiz ayin eskisini kaybetmemek için ne ile tüylerimi alayım
(450 puan) tarafından
Şimdi anladım canm..Lazer yaptırdığın yerden soramazmısın?
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Jilet kullanman gerekiyor. Kökten almaman lazım ki kökleri canlanmasın
(3,457 puan) tarafından
Noooo ağda olması gerek kuzu
(43 puan) tarafından
Yanlışın var canım ağda kökünü canlandırıyor.
(3,457 puan) tarafından
Bence senin yanlışın var çünkü ağda kökten aldığı için kökünü küçültüp azaltıyor, hem lazer yaptırdığım yer hem kuaförüm bu süreçte sakın jilet yapma dedi
(43 puan) tarafından
Ben hastanede yaptırdım, Anadolu hastanesinde. Ve hamilelikte gitmedim jilet kullandım hiç çoğalmadı
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ağda tabiki, bende gittim şuan hamileyim biraz çıkıyo onu da agdayla hallediyorum, doğumdan sonra lazere tekrar gidicem, bu süre zarfında jiletle falan alırsan daha da artar bilgin olsun öyle bişey yapma
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Traş makinesi kullanmalısın kuzum 

İlgili bir soru bulunamadı

384,885 soru

11,512,262 cevap

35,175 kullanıcı

...