0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (2,300 puan) tarafından
Artık beşik dar gelmeye başladı rahat peknyatamıyorda enine dgru sizde neyde yatırıyorsunuz

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim kızım bir yaşında park beşikte yatıyor içi baya geniş ,ama kendini atmaya çalışıyor 

-Reklam-
0 oy
(10,153 puan) tarafından
İnatla yanımda
0 oy
(1,010 puan) tarafından
13 aylık ve yanımda:( bırakmıyor bir türlü
(1,161 puan) tarafından
burakmazlar  alisib bir kere  miss gibi anne  yani varken ned3n  yalniz uyumayi tercih etsinki
0 oy
tarafından
Büyük kızımda beşiğe erkenden sığmaz olmuştu ben direkt bazaya geçirdim ill başlarda dönerken düşerse diye yere minder serdim etrafına bir taraf-ı bi da duvara dayiyorduk zaten öyle öyle alıştı 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
15 aylık beşikte yatiyo  halen 2)3 yasa kadarda yatircam kizimida o yaşa kadar yatirmistim su dar gelmiyo rahat yani
0 oy
(2,497 puan) tarafından
Benim oğlum 14 aylık park beşikte yatıyor hemde çok rahat döne döne uyuyor beşik baya geniş 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Kızımın odasına yer yatağı yapıyorum orda yatıyor seneye inşallah baza alicam oğluma
(1,601 puan) tarafından
Kızım yatağında yatıyor oğlum la aynı odada yatıyorlar yer yatağı yaptım şimdiki düşme korkusu falnda yok seneye kısa biraz daha büyür ozamn alicam inşallah hiç yanımda yatirmadim çocuklarımı
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Büyüyen beşikte yatıyor 6 yaşına kadar falan idare eder gibi sonra büyütürüz. 
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Büyük kızım 2 yaşına kadar beşikte yattı. Küçük kızımı 16 aylıkken odasına geçirdim bazasında yatıyor 
0 oy
(913 puan) tarafından
19 aylık oğlum park beşikte yatıyor gayet rahat geniş. Fakat 2 ay sonra tasinicaz artık yeni eve geçince Montessori alicam ona alistircam canım
0 oy
(10,715 puan) tarafından
6 yasındaki de 3 aylık olanda yanımda yatıyor biri bir tarafımda biri bir tarafımda. Buyuk yatagın da yatardı dogum oldugundan beri inatla yanımda yatmak istiyor
0 oy
tarafından
Park beşikte yatıyo canım 16 aylık oğlum 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Uyurken büyüyen beşikte yatiyo uyanıp  geri yanıma atliyo yatagimla  birleşik zaten yanıma yatırmazsam sürekli uyanip  ağlıyo. Bebekken hiç yanimda yatırmadım şuan hep beni istiyo odasını nasi ayırcam  hiç bilmiyorum 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
8 9 aylıkken kendi odasına yer yatagına yatırıyodum. Sonra montessori aldım. Onda yatıyor
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Beşiği yatagını çıkardım yere yatak yaptım orda yatıyor hem düşme tehlikesi yok hemde rahat uyuyor ama genelde yanımda yatıyor 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Oğlum park beşiğinde yatıyor 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım benim kız beşikten düşmeye başladı 7 8 aylıkken 15 aylığa kadar yanımda yatırdım sonra alismasin diye mecbur ayirdim yatakta alamadık yere yatak attım öyle yatıyor benim kız deli yatıyor bide o yüzden yer yatağı iyi oldu
0 oy
(3,729 puan) tarafından
20 aylık kızım bizim besigimiz büyük onda yatırıyor kendi odasında
0 oy
tarafından
Besikde canm ben bile yatyrum :))
0 oy
(3,552 puan) tarafından
8 aylik olduğundan beri montessori yatağında yatıyor 14 aylik 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 236 göst.