+1 oy
849 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Düğün resimleri kasetleri birlikte çekildiğimiz tüm resimleri onun bana yazdığı notları bizi temsil eden bileklikleri bu zamana kadar ne aldıysak hepsini attım hiç üzülmedimde bu iyi bişeymi

20 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Geçmişe değil geleceğe bakmak için iyi bir adım bence.
tarafından
Evet canım bende öyle düşündüm
-Reklam-
+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Acele etmeseydin. Beynin de bitirince onlar sadece birer obje olarak kalıyor. Yine de senin kararın şu an çok öfkeli ve kırgınsın  o yüzden hiç üzülmemiş olabilirsin 
tarafından
Adam pişman değil canım soğudum sevmiyorum seni dedi evimde onlar fazlalık yapıyor gözüme batıyordu
(5,406 puan) tarafından
Aman kim onu sevsin. Dediyse dedi hiç takılıp üzülme kötü bir tecrübe edindin diye düşün
0 oy
tarafından

Sorun nedir ki attın hepsini? 

(2,055 puan) tarafından
Kocası olacak pislik eski sevgilisiyle aldatmış arkadaşı otelde buluşup kadında evli adi pislikler
0 oy
(61 puan) tarafından
Senin için çok güzel bir adım umarım çok mutlu olursun
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,161 puan) tarafından
cok iyi yapdin canim.  yani gercekden  helal olsun yana.  yani boyle bir sey asla aff edilemez.  en dogrusun yapdin. kendin icin.  Rabbim seni hep mutlu etsin hayatinda.
tarafından
İyi yaptım demi bende rahatladım kötü enerji gitti evden inşallah kuzum sağol güzel duaların için ♥️
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Sil at şerefszi
tarafından
Yapmaya çalışıyorum canım onları attımki tam iyi hissettiğim anda karşıma çıkmasınlar
(17,796 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsın
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Evet canım kurtularak em güzelini yapmıssın. Hadi kalk Kendine güzel bir hediye al geri kalan mutlu huzurlu ve özgür oldugun günlerinin baslangıcı için
0 oy
(119,340 puan) tarafından
senin icin boylesi hayirli 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım, bende boşandım boşandıktan 1 hafta sonra ne var ne yoksa hepsini yaktım ona ait bişey olmayınca insan daha çabuk unutuyor zor bir süreç Allah yardımcın olsun kuzum
0 oy
tarafından
Uzulmemen gerek zaten ne.uzuluceksin o uzulsun 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bu senin ne kadar güçlü bir kadın oldugunu gösterir. Harikasın canım alkış ❤️❤️❤️
0 oy
(321 puan) tarafından
10 numara bir hareket. Sana onu hatırlatacak eski anıları anımsatacak şeyleri yok etmek geleceğe daha kolay odaklanmanı sağlıyor. Tecrübeyle sabit
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Olur olmadik zamanda karsina cikmaz canm iyi yapmssin hic kendini affettirmeye calismiyor mu 
0 oy
tarafından
En iyisini yaptın üstüne bir de kibrit yakıp atsaydın keşke
0 oy
tarafından
Bak ağlamak geldi icimden  :( 
(2,055 puan) tarafından
Canım senin bebişin cinayeti belli oldu mu
tarafından
10. Haftada doktor erkeğe benziyor demişti.  Yarın tekrar gidicem cnm
(2,055 puan) tarafından
Hayırlısı sağlıklısi olsun inşallah:)
tarafından
Amin Allah razı olsun canım:)
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Evet iyi bişey içinde ona karşı herşey bitmiş ama geç bile kalmışsın.
0 oy
(27 puan) tarafından
Öfke ile çıkan kararlar bazen doğru olmayabilir her iki taraf içinde konuyu bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olsun ama ortada bir çocuk varsa bir kez daha düşünülmeli o adım atmıyosa o erdemliği sen göster tartışmadan güzelce konuş eğer o aynı üslupla ise senin ilerde bu evlilik sonlandığında gönlün rahat olur ama ha diye de boşanma canım ya 
(1,794 puan) tarafından
Adam aldattı kadını hoş adam denirse
(27 puan) tarafından
Ya o zaman söylenecek söz yok hakkında hayırlısı
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben nişanlım dan ayrildigimda ne var ne yok basmistim sobaya. İzledim yanmasini.rahatladim.ewlilik ayrı boyut oluyor tabi ama gelecek daha onemli
0 oy
(2,368 puan) tarafından
evet için acımıyorsa iyi bişey Tavas Tavas iyilesme var ben sahsen atamaazdm biraz bekletrdm helal olsn sana bi önceki postta yoruma yazdm cnm uzunca oku istersen kanlı canlı arkadas gibi yprum yazmssn die msjın varya ona karsılık
0 oy
tarafından
Geçmiş  tozdur üfle  gitsin önündeki maçlara bak canm iyibisey:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,587 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (117 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 327 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,209 cevap

34,863 kullanıcı

...