0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
39+4 haftalik olmustum nisanim gecen pazar geldi sonraki günler gelmeye devam etti dün 12de adet sancısı gibi sancilandm duşa girdim 30 dlka suda oturdm çıktım sancim gitmisti geri yattim uyudum 3de uyandm yine sancim vardı ayaga kalkmak isterken 2 bardak kadar suyum aktı hemen hastaneye geldik gelene kadarda aktı suyu. 4de hastanedeym. Sancilarm sıklaştı ve acilmam 7de 4-5 cm olmustu suni verip hizlandirdilar 9:45 de doğdu oğlum. Doğumun kolayi zoru yok kizlar bu 2. Doğum ama herkese normal dogum tavsiyemdir. Bana en son 3300 dediler 4280kg 54 cm doğdu dikisim falan yok üstelik. Rabbim bizi ne güzel yaratmış. Ufak agrilarm var iyiyim bebeğimde iyi çok şükür solunum takviyesiyapıldı 2 saat su an iyi. Hepinize çok dua ettim. Anne olmakisteyenlere doğum yapacaklara rabbim hepinizn ne dilegivarsa versin. 

13 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ay maşallah bende yakında ikinci dogumumu yapıcam insalalh kolay olur korkularim var
(417 puan) tarafından
Bendd korkuyordm 4 kilo deselerdi kesin sezeryan olacam derdim ama iyi ki normal olmuş yapabilirmişiz fazlasını da rabbim sizinde yardımcınız olsun
(2,127 puan) tarafından
Evet normal doğumun çok avantajı var insallah saol canım Allah analı babalı büyütsun
-Reklam-
0 oy
(17,768 puan) tarafından
Benim ikii çocuğumda normal doğdu yine olsa yine normal yaparım çok güzel anlatmışsın bu arada
(417 puan) tarafından
Aynen kuzum o güç tüm kadinlarda var eminim
0 oy
tarafından
Maşallah sübhanallah canım benim güle güle büyüt bebeğini inşallah gözün aydın ❤
(417 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
0 oy
(298 puan) tarafından
Maşallah allah bağışlasın canim darisi bize inşallah:)
(417 puan) tarafından
Inşallah kuzum allah yardımcınzolsun
0 oy
tarafından
Ayyyy maşallah sana da bebeğine de canım, gözün aydın ❤️
(417 puan) tarafından
Saol canım allah razı olsun
0 oy
(13,866 puan) tarafından

Ay cok sevindim canım. Maşallah bebeğine de sanada <3

(417 puan) tarafından
Teşekkür Ederim kuzum
0 oy
(136 puan) tarafından
Aynn şancı geldikçe ağızdan hızlı hızlı nefes alın biraz da olsa faydası oluyo
(417 puan) tarafından
Evet kuzum çok faydasi oldu bana
0 oy
(921 puan) tarafından
Maşallah canim saglikla büyusun insallahh 
(417 puan) tarafından
Teşekkürederim canim
0 oy
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın inşallah. Ilk doğumda dikiş varmıydı.benimde 2. Gebelik dikişsiz doğurmak için ne yapabilirim yoksa benim elimde degilmi
(417 puan) tarafından
Canım ben özellikle bir şey yapmadim. Ilk doğumum 3800 kgydi yırtılmam çok olmusti dikisliydim onda 4 ustunu yapamam sanirdm ama bal gibide yapiliyormus :))),
0 oy
(58 puan) tarafından
Ayy tebrik ederim canim saglikli gunlerjniz olsun insallah Rabbim bizide bir Avazda kurtarsin insallah
(417 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkürederim allah yardmcnz olsun
0 oy
tarafından

Maşaallah, bende biraz korkuyorum açıkçası :blush: Allah analı babalı büyütsün ☺️

(417 puan) tarafından
Hiç korkma canım rabbim güç veriyor teşekkür ederim sizin de allah yardımcınz olsun
tarafından
Amin çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Allah bağışlasın
(417 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cümlemizin
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Maşallah canım 4280 normal doğum mu bide kesi olmadan mı
(417 puan) tarafından
Kesi falan yok canım dikissiz normal oldu. Deselerdi 4 kilo üstü diye korkar yapamam derdim çünkü ilk oğlumu 3800 doğurdm zorlanmistm yirtigim çok olmustu fazlasını yapamam derdim ama yapabiliniyormuş gördüm biz kadınların gücünü
(2,321 puan) tarafından
Benim ilk doğum olacak çok korkuyorum ben kesiden

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2528 (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 306 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu

379,917 soru

11,372,989 cevap

34,855 kullanıcı

...