0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Es selamu aleyküm hayırlı günler arkadaşlar. Biraz üşütmüşüm galiba hafif boğaz ağrım ve burun akıntısı var, 9 aylık bebeğimvar anne sütü alıyor, adaçayı kekik çayı içsem süte bir zararı olurmu? Birde çabuk atlatmam için önerileriniz var mı?

7 Cevaplar

0 oy
(50 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar önerilerinizi dikkate alacağım, ALLAH razı olsun.
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Turşu suyu iç ben oyle atlattım 
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Aleyküm selam çok geçmiş olsun canım benim tavsiyem kaynamış suya bi tatlı kaşığı sirke bal limon tarçın karıştır iç sabah akşam tadı ekşi oluyo ama şifa kaynağı
(8,552 puan) tarafından
Asko postuma bak
(17,645 puan) tarafından
Bakayım bebeğimsu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aleyküm selam. Adaçayı süt birikiminin etkiliyor canım içme. Ihlamur kaynat içine zencefil zerdeçal bal limon kat karıştır iç şifa deposu ben 2 günde kendime geldim onunda. Sabah öğlen akşam iç. Birde bol sarımsaklı limonlu sirkeli tavuk suyu çorbası yap iç içerkende bol karabiber at. 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kaynattigin suya ihlamuru at. kalin soyulmus elmanin kabugu ayva kabugu limon limon tuzu nane koy sonra demlensin. icerkende bal koy icine harika oluyor tadi biz boyle yapiyoruz evde ve bence cok guzel
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Benim de bir çay tarifim var canım yıllardır hasta olunca bunu içeriz ve ilaçsız atlatırız 2 dilim elma ve varsa eğer ayvayı doğra bir çubuk tarçın birkaç karanfil varsa tane karabiber ekle üzerine su ekleyip kaynat altını kapatıp 1 tutam ıhlamur ekle 5 dk. demlensin sonra 1 dilim limon eşliğinde iç çok etkili canım 2 güne hastalık filan kalmıyor malzemelerin hepsinin olmasına da gerek yok elinde hangileri varsa onlarla yap şifa olur inşallah 
0 oy
(215 puan) tarafından
Turşu suyu ıhlamur ballı zencefil iç canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cancazmihram (3,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (965 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...