0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
kapalı
Geçen hafta pazara gittim orda bir kadınla karşılaştım kadın çürük artık meyve sebze topluyordu yanına gidip neden olduğunu sordum çocuklarım aç eşim ameliyat oldu dedi bende 200 tl vardı ona alışveriş yaptım evine kadar da yardım ettim evin içine girip baktım yerde sadece halı vardı birkaç tane de minder vardı kadın koltukları satmış çocuklar aç diye neyse eve eli boş döndüm kaynanama anlattım olayı bana kızdı oğlumun parasını çarçur ediyorsun dünyayı sen mi kurtacaksın bir sürü insan var dedi en azından elimden geleni yapabilirim dedi o da bana oğlumun parasıyla yapma dedi eşim sağlık çalışanı evimiz de yok arabamız da yok birikim de yapmıyoruz bu kadar aç insan varken ben ev yada araba düşünmek istemiyorum ama kaynanamında dilinden kurtulmak istiyorum benle eşim sürekli insanlara elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz şimdi hepinizin yardımına ihtiyacım var youtube kanalı açtım lütfen destek olun izleyin ve abone olun maddi olarak belki yardımcı olamazsınız ama izleyebilir ve abone olabilirsiniz onlar aç perişan durumdalar hepinizden rica kazandığım paranın tamamını onlara verecem  ediyorum 
notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

+3 oy
(3,729 puan) tarafından
Olay yardımdan YouTube kanalına nasıl bağlandı anlamadım ama yasak post kapanır birazdan 
(267 puan) tarafından
Youtube dan gelen parayı onlara verecem
tarafından
Eğer ki istediği izlemeler gelirse para kazanack ve o para ile d ihtiyaç sahiplerine yardım edecek
(267 puan) tarafından
Aynen öyle inşallah kazanırım ve yardımcı olabilirim
(3,729 puan) tarafından
Anladım
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Allah razı olsun senden eşin bir şey demediği sürece kaynanan *** yemiş. Bu iyiliğin karşılığını kat kat fazlasıyla alırsın inşallah. 
(267 puan) tarafından
Kazandığım parayı onlara verecem hergün yemek yapıyorum zaten bari onlara yardımım dokunsun dedim arada yaptığım yemekleri de gönderecem
(9,247 puan) tarafından
Kayınvaliden cimri değil canim vicdansız bir gün demiyor ki bende o halde olabilirim düzende kaldirands Allah o kadın bunu istermiydi.sen genelde imkanin oldukça ver.verdigin bir dilim ekmek çocuk larina sadaka olur inşallah belalardan korur.cok kızdım.suan biz komşusu açken tok yatmayan peygamber neslindeniz ne olmuş yani biseyler vermekten.
(267 puan) tarafından
Aynen öyle ama çok insan bunu anlamıyor keşke herkes bizim gibi düşünse aç insan kalmazdı
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yardımı anlarımda ordan hoop youtube hesabı ne alaka üç beş kişiyle mi ordan para birikecek daha büyük kesim lazım sana ama bi yardım ettiysende kayınvalidene söyleme bir elin verdiğini öbür elin görmesin demişler
(267 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyoruz kuzum pazardan eli boş döndüm mecbur anlattım hepiniz izlerseniz belki işe yarar
(7,768 puan) tarafından
Keşke kendinede onada alsaydın yardım ederken kendi aileni pazarsız koymasaydın
(267 puan) tarafından
Eşime söyledim gelirken o aldı eve birşeyler allaha şükür bize yetecek kadar var ama başka insanlar aç
0 oy
tarafından
Allah hayrını kabul etsin inşallah bacim
(267 puan) tarafından
Allah razı olsun sizde hayrıma ortak olun lütfen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
28 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 252 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 353 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 319 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,755 soru

11,482,442 cevap

35,109 kullanıcı

...