0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
37haftakik hamileydim suyum gelmeye basladi hemen gittim acilden ciktim dogumhaneye alttan muayene edip senin biseyin yok diyip akilsiz hemsire beni eve yollucakti bende doktora beklicem gelsin sonra gidicem dedim yarim saat sonra doktor geldi bana suyun bitmis coocuk cisini icicek acil sezaryana almamaiz lazim seni demisti sasirdim kotu oldum.ve o gunden beri guvenmiyorum kimseye . bazen aklima geldikce sinirleniyorum ..

8 Cevaplar

+1 oy
(4,061 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benımde oyle oldu canm benimde poliklinik de almadılar doktorun odaya daldım dedim suyum geldi benim galiba kızım sabaha kadr döndü durdu Bi baktı suyum bitmişti yarım saat içinde doğdu kızım 35 haftada canm bu arada çok geçmiş olsun 
(4,061 puan) tarafından
Şuan hamile kalmaktan korkuyorum kız sorma bu türler yüzünden zatn özele gidicem bidaya
(193 puan) tarafından
Allhtan saglikcilardan kimse yazmamis korumacilar yok bu sefer :)))) yasadigim sehirde ozel hastane malesef yok valla ilgi icin bile ozele giderdim piskolojim bozulcagina
(4,061 puan) tarafından
Aman yazsin çokta umrumda valla kimse o topa girmez ☺️benim de bulundum şehirde yok özel 3 saat ötede ama gidicem kafaya koydum bu sefer ☺️
(193 puan) tarafından
Oyle valla. ALLAH cocuklarrimizi bize bagislasin insaAllah
(4,061 puan) tarafından
Amın canım benim ❣️
-Reklam-
0 oy
(4,646 puan) tarafından

Bazıları sözde sağlıkçı:angry:

(193 puan) tarafından
guya saglikcilar tabi isini adam gibi yapanlara sozum yok ..ama burda o kadar cok ******** varki hepsi oyun oynamaya gelmisler sanki ** gibi erkeklere bakiyirlar bide
(4,646 puan) tarafından
Şikayet etseydin keşke kuzum
0 oy
tarafından
Bazen böyle salk insanlar cikiyo 
(193 puan) tarafından
Noldu canim
tarafından
Benim oglan 7veya 8 yaşındaydı kusuyodu bizde gece çocuk acile götürdük doktor igne yapilcak dedi bizde tamm dedik ve ben aşı hariç hic igne yaptırmadım çocuklarıma neyse esime aldırdım iğneyi eczaneden bna hemşire imza atmam gerektiğini söyledi neden dedgimde ignenin kalbi durdurma gbi bi olayı varmış ve morarma gbi  cocuk 1 2 saat hastnede gozetim altinda duracakmış ben bunu duydgum gbi çocugu kaptım sedyeden o öfkeyle igneyide çöpe dogruuuu eve geldik
(193 puan) tarafından
ayy bidee imza attiriyolar tobeyarabbim iyi yapmissin. Bana 30.haftalikken daha kizimda kramp gidiyordu acildeki hemsire 1 hafta seni gozetimde tutcaz dedi ben kabul etmedim diye sinirli tavirla al imzala bebeginin olumu senden diye olum kagidi imzalmislardi gulerek imzalamistim  bosyere titcaklarid beni .bende eve geldikten aonra kizimi takip ettim tekmelerini cok sukur sagsalimdogdu
tarafından
Aynen bezen okumak yetmiyo tecrubeli olmak ve karşındakini kendini tanimk cok önemli tabikide rabbim basmzdan eksik etmesin gerckten işinin ehli olanlar var ben cok soğuk kanliyimdr cocuklarm düşsün eli dizi kanasın sakin olurm ciddi olmadıkça cocgumu korkutmam bizler bilinçli annler olursak cocuklarmda sağlıklı buyr diye düşünüyorum
(193 puan) tarafından
Cok dedin .bazen kizim duscek gibi oluyor hemen basima agrilar giriyor. spgukkanli olmak gerek gercektende
0 oy
(17,683 puan) tarafından
Allah korumuş bebeği öyle mallar çok ya bende stajyer ebeyle kavga etmiştim bana bağırdı bende ona bi bağırdım bana sakın bidaaa bağırma seni şikayet ederim dedim özür diledi 
(193 puan) tarafından
Iyi yapmissin aynen oyle valla
(17,683 puan) tarafından
Sende iyi yapmışsın ona uysan Allah korusun bebenden olurdun
(193 puan) tarafından
Allah korudu bizi. guya okumuslar oynamaya geliyorlar sinir oluyorum hastaneye gidesim bile gelmiyor burdakiler cok ***** kucukler bide
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Anında şikayet etseydin ya

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Şikayet etseydin başhekime keşke sorumsuz
(193 puan) tarafından
o an sezaryana alindim aklima hic gelmedi bile
(1,615 puan) tarafından
Can emanet ediyoruz ona birde can böyle insanlar nasıl ebe hemşire oluyorlar yaa
(193 puan) tarafından
Hic sorma burasi dolu oyleleriyle valla
(1,615 puan) tarafından
Aman yaa rabbim denk getirmesin kimseyi öyle sağlıkçılarla
(193 puan) tarafından
Amin aminn
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Aynısını devlet hastanesinde yaşadım ebe bebeğin kalb atışını alamadı hemen doğum dedi oksijen bağlandı sonra düzene girdi diye beni hastaneden çıkardılar ertesi gün özele gittim doktor boynuna kordon dolanmış dedi doğumun başlaması lazım yoksa riske girer dedi kordonda kısaymış bebek çıkmak için zorladıkca kalp atimini zayiflatmis  özelde doğum yapınca anladık bunları 
(193 puan) tarafından
Ay Allah korumus . cok cahill var
0 oy
tarafından
Sağlık konusunda asla ve asla özel okullar olmamalı. Bizim binada vardı her dönemde 12 bin verio okudu. Bitirdi özelde. Sağlıkçı olarak çalışmıyor çok şükür:// ama haklısın kuzum insan düşündükçe sınır olur. Ben de ilk kızım 3 aylıkken çok ağlardı ilk de olunca her susturamamaya doktora kisardik bı tane doktora denkgeldik ki hiç sorma hocam öksürüyor diyorum benim işimi mi öğretiyor sun bakiyirum diyor, en sonunda sinir beynine çıktı işinizi öğretmek değil siz doktorsunuz ben anneyim benden daha iyi bilemezsiniz şikayetiniz neyse onu sır söylüyor uz dedim. Bizi kan aldırmaya gönderdi . Hemşireler de ***** gibiydi 3 aylık bebeğin atar damarina bakıyor bı ora m8 burami diye. Sinirlendim bırakın çocuğumu dedim hanımefendi sakin ol diyor dedim ne sakin olcak daha atar damari bilmiyorsan ne işin var burda dedim aldım çıktım çocuğumu. Hiç de pişman olmadım . Zeytinyağı ile yaglafik çocuğu cooookkk az da vicks bikac güne topladı kendini. Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın sağlık hucbiseye benzemiyor
(193 puan) tarafından
Allahin salakladi benimkziimada dogduktan sonraellerini heryerini yirttilar simdi dusundumde niye bisey yapmamisim engel olmamamisim cok agladi kizim. Heleki acildkiler hicbisersey bilmiyor doktor haric ordakileri okumus gormuyorumbilgi sifir bisey souyoruz hastane yolunu bile tarif edemiyorlar
tarafından
Aynen kuzum benim de üçüncü doğumum oldu 18 gün önce hemşire bı damar yolu bulamadı . Senin damarın ince dedi. Aşağıdaki ebeye dedim adam dedi neresi ince dedi sen onları boşver dedi iki dakada buldu
(193 puan) tarafından
Birde kizim icin ayy buyudigundede damarlari hep ince olcak cok sansiz bu kiz diyip sacmasacma konusuyorlardi hic ses cikarmadim. daha zaten sondu cok sukur Allah hastanye yolunu bize daha gostermedi .
tarafından
Amin canm amin. Rabbim düşürmesin düşene de yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 346 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 158 göst.
23 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 379 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 378 göst.
11 Aralık 2018 Aile kategorisinde Zehra❤ taha (96 puan) tarafından soruldu

378,761 soru

11,337,171 cevap

34,799 kullanıcı

...