0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar 15 haftalığım 14 haftadan beri ufak ufak arada sırada hissediyor gibiyim ama erken olduğunu düşünüyorum emin değilim bebek hareketimi diye ikinci gebeligim kızımda 18 haftada hissetmeye başlamıştım siz kaçıncı haftalarda hissetmeye başladınız?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok erken sanki. İkisinide net olarak 19-20 civarı hissettim
(3,099 puan) tarafından
Bilmiyorum canım dün sanki karnımın içinde dönermis gibi oldu ama öyle şiddetli ki başka nasıl hissetcem öyle birşeyi yani olduğum yerde büküldüm dün
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Benim ilk gebeliğim canm kızımı 20. Haftadmda hissetmeye başladım :) 
(3,099 puan) tarafından
Ben bunda erken hissediyo gibiyim ama emin değilim acaba bebek hareketimi diye gorumcemgil falan erkekse belkide ondandır diyor ama ben alakası olduğunu dusunmuyorum
0 oy
(386 puan) tarafından
Bende dördüncüye hamileyim 25 +5 te tam olarak hissettim seninki erken  gibi
(3,099 puan) tarafından
Banada erken geliyor canım ama bazen sanki dönüyormuş gibi oluyor şiddetli şekilde yerimden oynatiyor o derece hissediyorum ama bilemiyorum emin degilim
(386 puan) tarafından
Bilemedim canım
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Erken gibi sanki canım gaz olmasın
(3,099 puan) tarafından
Bilmiyorum canım eğer bebek hareketi diye düşündüğüm gazsa iyi gülerim buna:D ama bende emin değilim daha
0 oy
tarafından
Bende 14te hissettim diyorum ama sana öyle gelmiştir diyorlar bana pek öyle gelmiyor ama bilmiyom artik
(3,099 puan) tarafından
Bugün gorumceme sorayım dedim canım 3 çocuğu var diye ben 3 ay 15 günlükken hissetim dedi tam haftası kaç hesaplamadim ama banada erkek çocuğu ise erken hissedersin diyorda alakasız buluyorum
tarafından
Ben bebek olduğunu düşünüyorum  ama 12 de kiza benziyor dedi
(3,099 puan) tarafından
Şuan 14 haftandamisin canım doktor bana bı cinsiyet tahmini yapmadı daha
tarafından
Hyr 17yim bu hafta da gittim ama bu hafta göstermedi  gerçi çok bakamadı acilden girdim
(3,099 puan) tarafından
Ben 14 haftanın başında gittim söylemedi doktor 20 haftada gidicem bundan sonra öyle yapayım dedim 5 6 haftada gidiyim diye düşündüm 20 de hem detayliya girer hem cinsiyet ogrencem artik
0 oy
(410 puan) tarafından
Benim ilk olmasina ragmen 17de hissettim o tamamen bebehin tutundugu yerle alakaliymis bide zayif olmaninda etkisi var
(3,099 puan) tarafından
Canım benim karnım var ya kiloluda değilim ama zayifta degilim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 152 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı

...