0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah rızası  için şöyle kendim korunabilecegim ( eşime güvenmiyorum) bir korunma yöntemi lazım hem zararsız hem etkili hem yıllarca uygulanabilecek çağ atladık ama bu konularda hala geriymisiz gibi geliyor korunduğu halde hala hamile olanları duydukça umudumu yitiriyorum 

22 Cevaplar

+1 oy
(4,293 puan) tarafından
Hap kullaniyorum memnunum
(2,479 puan) tarafından
Hahahahaha çok iyi yaa sjdjsjdjsj
tarafından
En iyisi bence yasmin :)
(4,293 puan) tarafından
Sağlık ocagi beleşe veriyor bu dediğim hapi olmasaydi başka marka da deneyebilirdim  korunma yolunda verdiğim savasin haddi hesabı yok mındar ettim rahmimi 2 kere spiral 2 farkki hap neler neler :D hormonlar artık beni tanımıyor daha nedem
(48,996 puan) tarafından
geri cekilerek korun hahaja ☺️☺️☺️☺️ saglik ocagi artik vermiyo diyorlardi
(4,293 puan) tarafından
Bizim denizli ili veriyor adama guvenecegime dusmanima guvenirim daha iyi hec güven olmaz adamlara :D
-Reklam-
+1 oy
(25,223 puan) tarafından
Geçmeyen baş ağrısı bacım :D 
0 oy
(48,996 puan) tarafından
yatip uyucan ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Korunma hapi yerine adama uyku ilacı mi alsam :-D
(48,996 puan) tarafından
uzun süre oyle korundum ☺️☺️☺️kizimin uyku problemi var uyumuyo onu uyuturken bende sizip kaliyodum esim odada beklesin dursun ☺️
tarafından
Oda iyiymiş :-*:-D
0 oy
(144 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı. Ama zararsız olduğunu söyleyemicem tabiki. Sadece benim gibi eşinize güvenmeyip kontrolü ele almak istiyosanız buda bi seçenek :)
(3,527 puan) tarafından
Zeynep çok sağol canım bende saati saatine alıyorum unutmıyım diye alarm bile kurdum ama o kadar korkuyorum ki inan iğne bile yaptırasım var ☺️☺️
tarafından
Ben yasmini öneriyorum...
(144 puan) tarafından
İşte bünyeden bünyeye değişiyo herkeste aynı yan etkileri göstermiyo. Yazz hem hafif hem ara vermenize gerek olmadığı için unutma ihtimaliniz yok :)
(3,527 puan) tarafından
Yasmini bende kullandım bi ara ama reglim düzensiz di düzene girsin diye kullandım o zaman bekardım tabi, ama genel de yasmini öneriyorlar doktorlar da
(2,479 puan) tarafından
Snmss aynı fikirdeyim. .
Tabiki Yasmin yılların markası ama yazz oldukça başarılı yan etkisi az bana iyi geldi
0 oy
tarafından
İş kocada bitiyo bence ya o korunması lazım :)
tarafından
Benim adam cahil bilmiyor korunmasını .. 1 dk da boşaliyor zaten ilişki cinsellikten de anlamaz o yüzden iş başa düşüyor birde ondan gizli korunmam lazım o hemen ikinci istiyor benim yaşım geçiyor çünkü :-D
tarafından
Anca yapmayı bilirler zaten kim nasıl bakıcak bu çocuklara diyen yok :)
tarafından
Yok ayol benimki yapmayida bilmiyor on sevisme ne bilse bari koca kafalı kocam anlatsamda anlamaz bencil şey bende hamileligi bahane ettim yanastirmiyorum :-)
tarafından
Bilmiyosa öğreticeksin canım ;) kocanı sen yönlendir  dur hemen olmaz falan de :D
0 oy
(386 puan) tarafından

Başım ağrıyor hapı :woot:

tarafından
:-D:-D:-D:-D
(386 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(3,629 puan) tarafından
20 yillik evliyim 3 bebem var hepsinin arasında spiralle korundum h8c bir sıkıntı yasamadim kafam rahatti
(3,629 puan) tarafından
Inan 10 saniyelik bi islem kendini kasmassan hic birsey olmaz ilk 3 ay ara kanamalar oluyor oda oyle asiri degil
tarafından
Bende spiralden çok korkuyordum takılırken a acır diye ama hiç öyle bişey olmadı canım en iyisi  bence o senin için
(3,629 puan) tarafından
Yok gülüm yaa hic acimiyor ki çatı muayenesi olduysaniz onun 40 kat kolayi oyle diyim
tarafından
Henüz olmadım çatı muayenesi acı oluyor mu çatı muayenesinde :-D kadın olmak ne zor yahu
(3,629 puan) tarafından
Yani biraz oluyor ama okadar da öldüm bittim bi aci degil cnm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
En kesini kordonları bağlatma =))) ama prezervatif ve hap kullanın. 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
1.5 yıldır 3 aylık iğne ile korunuyorum.. burada okuduğum kadarıyla çoğu regl olmuyor, bende ilk 3 ay olmadım. Sonra düzenli oldum.. 
0 oy
(492 puan) tarafından
Kondom bide dışarı yapma afedersin biraz açık oldu ama 
tarafından
Normal şey bunlar o zor eşim cahil daha cinselliği bilmiyor o yüzden kendim korunmak istedim
(492 puan) tarafından
Bilmicek bişey yok canım eşin takıyor tam gelicegi zaman cikicak bende sprel taktırmak istiyorum da eşim istemiyor hap dersen çocuk emziriyorum bende korkuyorum inanki
tarafından
Benim adam on sevisme bilmez bencil insan zaten 1 dk demez boşalır bu cinselliği sevenler nasıl seviyor anlamadım ben nefret ettim iki eline tükür boşal 1 dk icin duş alıp duramayacgm diyorum bende spiral taktirayim gizli başka çare yok gibi :-D
(492 puan) tarafından
Canım geciktirici prezervatifler var bı saat uzatıyor resmen gizli taktırma essen habersiz bişey yapılmaz bende gizli yapicaktim ama işte söyledim o prezervatifi bir düşün derim ama tabi sprel iyi
0 oy
tarafından

Başım ağrıyor :D

0 oy
(120,149 puan) tarafından
evlenmemek en iyisi
tarafından
Halbuki 30 da evlendim :-D
(44,802 puan) tarafından
Sevda nasıl oldun
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Valla biz hap+geri çekilme ama hala korkuyorum :ermm:

0 oy
tarafından
Emzirmiyorsan hap kullan myrognon 
tarafından
Bana da aynısını yaptı canım düzenimi bozdu iki ay kullandım o iki ay içinde temiz 15 gün kaldım herhalde sürekli bi leke mafoldum bıraktım spiral taktıracaktım bu ay adet olunca ama hamile kaldım sürpriz oldu
tarafından
Cezarette kullanırken mı hamile kaldın ? Bırakınca mı canım gerçekten supriz olmuş kaç aylikti  bebeğin
tarafından
Yok kız bıraktım çoook oldu geri çekilmeyle korunuyoduk aslında eşim de dikkatliydi ilk evlendiğimizde 2 yıl civarı böyle korunmuştuk ama nasip işte olacağı varmış 16 aylık oğlum. Bebiş doğunca aralarında tam 2 yaş olacak
tarafından
Olsun kuzum yaş farkları da iyi olacağı varmış inşallah sağ salim alırsın kucağına:)
tarafından
Sağol canım benim inşallah :)
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Hormonlu spiral taktır 
tarafından
Taktirayim en iyisi neresi takiyorsa banada mantıklı geliyor :-D
0 oy
tarafından

Ben bağlattım ama ona rağmen bile korkuyorum 

tarafından
Ben ikinciyi istediğimi zaman göstersin istiyorum bir dogurayim bir tane buyuyekoysun eşime kalsa arka arkaya dogurayim bağlatip hamile kalan da var çok zor bu işler genelevdekiler napıyor bilmem
0 oy
(16,310 puan) tarafından
Başarabilene en sağlıklısı geri çekilme valla. Ne hormonları etkiliyor ne sana zarar veriyor. Diğer bütün yöntemler kim ne derse desin hormonları etkiliyor. 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Hap kullan canım gizli içersin
0 oy
tarafından
Bende bilmiyorm, 

Doğum kontrol hapı kullanıyorum bende tansiyon yapıyor :( 

Öbür türlü prezervatif yada herhangi bir şekilde eşim korunmuyor 

Spiral almaktan korkuyorum ,

Bende beklim burda belki isime yarar bir bilgi olur
0 oy
tarafından
Geri ceklimeyle korunduk bu zamana kadar, şimdi emziriyorum 10 gündür cezarette içiyorum 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 635 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 301 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 142 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.