0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar gaz sancısı, aşırı gaz falan oluyor. Afedersiniz kabızlık vs. 1 ay oldu doğum yapalı ama hala böyle. Neden?

6 Cevaplar

0 oy
(48,735 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
bebegin hayirli sağlıklı olsun canim benim senin duani edeyim Allah islama bagislasin ❤️❤️❤️ bagirsaklari çalıştıracak seyler yiyip ic
tarafından
Aminn, çok sağol ikbalcim çok öpüyorum seni
(48,735 puan) tarafından
bende öptüm seni ve bebisi☺️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sezeryan olduğun için
tarafından
Madem sezeryandan oldugunu biliyorsun burda bu soruyu ne diye soruyorsun napcan bagirsaklarini geri çıkarıp üfletip gerimi sokturcan kadın kötü bir anlamda yorum yapmamış bu soruyu sorduğunda bende senin sezeryandan oldugunu bildiğini bilmiyordum
tarafından
Iyi patla şimdi  anlamamışım sorusunu
tarafından
Seherekinci <3<3<3<3
tarafından
:) ........
tarafından
:):) :)canımsın üzme insanları
0 oy
tarafından
ben hala kabizim 6 ay oldu ama benimki emzirmeye bagli ictigim su süte gidiyor :/
tarafından
Onu herkes bilir de, 6, aydır kabızlık çok uzun birsure. Demek yanlış birşey var beslenmede
tarafından
yok kuzum besleniyorum duzenli ekmek vs bile tuketmiyorum zaten afedersin makatimi bile dikmisler dogumda gecenlerde post actim yeni hamileler biraz korkmus gizledim oyuzden aklima gelmedi onlar :)
tarafından
simdi ara ara kabiz oluyorum :) tabi eskiye gore az
tarafından
Makata dikiş atmak ne ya. Valla ilk kez duydum zor olmuş doğumun. Kabızlık bende çektim başta. Patlıcan iyi geldi araştır baya geçiriyor
tarafından
anladim canim aynen zor 2 ay iyilesmedi dikislerim cok sorun yasadim bebegim akciger kanamasi gecirdi zor dogumdan Allah kimseye yasatmasin cok zordu hergun agliyordum saatlerce tuvaletten cikamiyordum :(
0 oy
(117 puan) tarafından
Yani sezeryan sirasinda bagirsaklari disari cikartip tekrar yerlestiriyorlar ama sizinki cok uzun surmus . Belki yedikelerinizdendir, belki de hormonlardan . Kayisi falan tuketseniz daha iyi
tarafından
Sağolasın canım bilgilendirdiğin için
0 oy
(1,472 puan) tarafından

Ahh canım o gazdan ne çektim bir ben bi Allah bilir 3 gün kriz geçirdim resmen kalbime ve omzuma vurdu nefesimi kesti ve sadece birazda olsa iyi gelen ılık duş ve karnıma masajdı omuzlarıma da eşim kantronla masaj yapardı çıkaramazdım ama rahatlardım birazda olsa sen bol bol yürüyüş yap maden suyu iç her yemeğine kimyon at rezene papatya flan iç iyi gelir inşallah Rabbim şifa versin <3

tarafından
Çok sağol kuzum Rabb'im şifamizi versin amin. Sanada çok geçmiş olsun
(1,472 puan) tarafından
Sağol canmm inşallah
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cnm sezeryan öyle oluyor kaysı hoşabı ye iyi gelir 
tarafından
İşin tıbbi tarafını merak ettim canım neden sezeryandan sonra böyle bir şey oluyor. Sağolasın nasihatin için

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 193 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
25 Şubat 2023 Aile kategorisinde prenses.masal (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 670 göst.