0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından
Ciğerlerime indiği için 9 gün hastanede kaldım taburcu olduktan 10 gün sonra kontrole çağırdılar hangi bölüme gitmeliyim enfeksiyon hastalıkları mı göğüs hastalıkları mı bilginiz var mı 

2 Cevaplar

0 oy
(2,196 puan) tarafından
Kimse bilmiyor mu kızlar 
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
valla ben gogus hastaliklarina gittim. covid sonrasi hiriltim tikanikligim oldu hastanede yatmadim ilacta kullanmadim emzirdim diye. saglikocagi dinledi hasar var gibi bi doktora git film ceksinler dedi. 1 hafta on gune anca sira buldum doktor rontgene bakti temiz dedi. gidene kadar iyilesmisim resmen 
(21 puan) tarafından
Belirtilerin neydi canm ve nasıl atlattın. Bende emziriyorum birşeyler vermezler ilac icemem diye gitmeye korkuyorum. Evde bol bol ihlamur iciyorum ama faydasi yok gibi
(3,836 puan) tarafından
benim sesim catallasmaya basladi ara ara yuzumu ates basiyordu. bide yorgunlugum vardi uyusam da gecmiyordu. test verdikten sonraki gun tat ve koku gitti atesim oldu ara ara ama cok degildi. sonra yorgunluk artti. 10 gunde iyilestim ama uzun vadede bi kac ay surdu. ve hala 4 5 ay gecmesine ragmen bazen cabuk yoruluyorum halsizligim oluyor. ilac vermediler c vitamini verdi saglikocagi. tavuksuyuna corba ic dedi. bi gorun istersen bi doktora cokta ters zamana kaldin gecmis olsun bu arada canim
(2,196 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 78 göst.
0 oy
8 cevap 201 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 2 minnak (27 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...