0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yarin 4 gun olcak yije geliyolarmi kac gunde 1 gelirler bide karantina kac gun

3 Cevaplar

0 oy
(10,097 puan) tarafından
Yok kiz 1 kere geliyolar. Hayat eve sigar uygulamasini indir karantinan orda yaziyor
(10,097 puan) tarafından
4gunde olurdu canim coktan. Benimki grip gibi basladi 3.gunde koku gitti
tarafından
Yaa eşim bi odada kalyor yemegini vs kapi onune birakiyorum eldivenle yikiyorum hemen ama 1 yasindaki oglum durmuyor arada gidip kapisina vuruyor ama iceri girmiyor bisey olurmu ondan korktum bugun bide babasinin bardagini almiş eline ondanda korktum rabbimnkorusun
(10,097 puan) tarafından
Bisey olmaz canım insallah Allahın izniyle benim oglum 50 gunluktu oldugumuzda çok guzel atlatti hemencecik. Rabbim şifa versin esinede biran once iyilessin insallah
tarafından
Amin cnm sen emziriyomuydun
tarafından
Kuluçka dönemi 10 gün malesef bu illet eşimde 10 gün önce negatif çıkmıştı sonra bir daha yaptırdı pozitif çıktı
-Reklam-
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Bizim şöyle oldu canım , kızlarım covid oldu sağlık ekipleri eve gelince biz de temaslı olduğumuz için test yaptırmak istedik ve yaptılar,beşinci günü eşim ve bana bir daha test yapıldı hastalık var mı bizde diye o da negatif çıkınca,eşimle benim birinci haftanin sonunda karantinamiz bitti 
tarafından
Anladm canm
0 oy
tarafından

Kaç gündür covid olduk sadece 1 kere geldiler ilaç verdiler bana test yaptılar gittiler sadece arıyorlar o kadar 

tarafından
Anla canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 659 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Isimsizzzs (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 49 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...