+1 oy
611 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar canım çok sıkkın napcam bilmiorum kaynanam v kocam yuzlerini görmek istemiyorum bu ikisi tartıştı akşam ertesi gün oldu kaynanam bna dedi bn herşeyi anlatcam gecinemedimizi solicem dedi bn bişey demedim sonra eşim geldi esime herşeyi anlattı bn kaynanama ..... demiştim onu söyledi ona hiç iy davranmiomusum değer vermiomus görümce çocuğa kızmış bnd kızıp elinden almışım gorumcemin düğününde çatal tabaklarimi cikarmamisim bu gibi bı sürü gömdü yani ama dioda bn razıyım onların haricinde iyi şaka gibi dimi kendi hatalarında söyledi tabi bnm anemin hastalina laf eti zenginlik görmüşüm simarmisim oruspu terbiyesiz bu gibi bı sürü şeyler bunlar hep geçmişte olmuş şeyler hiç yansitmadik kocama işte geçende anlasamadimizi bilsin bizi ayırsin die herşeyi anlati dinledi oda anasına haksız oldu yerde haksizsin dedi v iftarı açtık bni dışarı çağırdı sn nasıl aneme öle dersin tabak canakti aneme saygiydi herşeyi soleyerek kızdı saçimdan çekti v sigara yaktı başımda bnd dedim hem dovuon hem sigara icion karşımda okadr değersiz hisetimki kendimi oan neyse öle oldu ertesi gün anemleri aradım gelip bni alın die gitim esime söyledim eşim nie dedi kaynana ordan bırak gitsin giden geri gelmez bn kabil etmem dio dedim snmi karar vercen buna oda aklınca bni korkutuyo yani eşimde sinirlendi citini çıkarmıo dedim bn snle konuşyom cvp versene yok sonra anem aradı konuştu eşimle kaynanayla gitmedim bnd analı oğlu sadece saçını çektim dio basit bişe yanigozlerinde  ama bnm canım yandı mı yandı çekerken boynumu agritti bn panik atak geçirdim orda off kızlar çok zordu gerçekte yani esas mesele bunlar kavga etti ceremesini bn çektim şuan ikisinde de nefret ediyorum yalandan konusyorum eşim bni dovdukten sonra giti annesiyle barıştı bnden hala özür dilemedi yani dayak yedim araları düzeldi çok komik napayım bn şimdi napcam bilmiorum 

17 Cevaplar

+2 oy
(3,451 puan) tarafından
Keşke sana vurduktan sonra sigara içerken ki tepkin öyle olmasaydı, keşke anneni aradıktan sonra annen bidaha kocanla ve Kaynananla konuşup senin orda durmani sağlamak yerine sen o evden gitseydin, keşke Kaynananla olan tartışmalari eşine zamanında anlatsaydın, keşke keşke keşkeeee o kadar çok keşke var ki daha. Tek diyebileceğim Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bence ikisini yalniz bırak hayatına bak
tarafından
Nasıl yapcam onu canım esimi gerçekten görmek istemiyorum. Şuan bn sucluysam anneside suçlu bna gücü yeti içinmi bn dayak yien taraf oldum
Bide geçmişte olan şeyler
Keşke hemen anlatsaydim n bilim kaynananın böle hainlik yapcani
(1,808 puan) tarafından
Nasil sana vurupta icleri rahat edio  zaten annelerdesin dönme geri
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Kaynanan ortalığı karıştırmış o kadının aklına güvenme kocana sen yön ver madem anlaşamıyor da oğluna farklı sana niye farklı konuşuyor bosver konuşma bile 
tarafından
Aynen canım bide dio bn böle olcani bilmiodum sanki oğlunu tanimio oğlun sınırlı tabikide döver
Kocama nasıl yön vereyim canım
Bna dio anemin olmadı yerde sna huzur yok:(
(1,698 puan) tarafından
Hay anası kadar başına koca koca taşlar düşsün şu mübarek günde tövbe tövbeee. Ya madem ananı bu kadar istiyodun gerzek herif evlenmeseydin o zaman. Gitseydin ananın memesini emseydin altını aldırsaydın. Nefret ediyorum bu tiplerden yeminle NEF RETTT.
0 oy
tarafından
Allah islah etsin emi boyle kocalari keske devlet evlenirken birde psikolojik tarama yapsa uygun olmayanlara izin vermeze olan hep kadinlara oluyor:( Sanada cok gecmis olsun canim cok üzüldüm bunlari yasamis biri olarak cok iyi anlıyorum
tarafından
Çok saol cnm hiç yoktan yere huzurum kacti
0 oy
tarafından
En iyisi evlenmemek cidden evlilik ahım Şahim birşey değilmis ana kuzuları evlenmesin bende erkek doguracagim nasipse eşine sahip cikabilecekse eğlendireceksin hem evlendir hem kavga çıkarttır valla zor işin bırak git desek gitmezsin yapacak birşey yok yok say ikisinide en iyisi karilik yapmamak anasıyla yaşasın ********
tarafından
Gidemiyorum zaten cnm iki bebeyle nereye gideyim konuşmuyorum ama ikisiyle de zoraki konuşuyom yni
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Git babanın evine göz dağı ver mesafe koy o essek herifin aklı başına gelene kadarda dönme evine

tarafından
Öle kolay olmuyor işte cnm iki bebeyle nereye
0 oy
tarafından
Kaynananın derdi oy muş zaten seni tartaklatmis g.tu soğumuş su mübarek günde bari biraz olsun insan olmayı deneseler biryerleri eksilir analı ayıp ya bende oğlan annesi olacam ikide kızım var benim kızlarıma yapılsa dünyayı yakarım bir tel sacları için elin kızına  niye yaptırayım ya oda bir ananın kuzusu gözünün nuru bir evlat kolay mı yetişip geliyor yazık ya değil yüzüne bakmak donup tükürmem bile böylesine 
tarafından
Bna anamın olmadı yerde huzur yok sana dio
0 oy
tarafından
Keşke gitseydin annelere en azından bi süre nefes alırdın iyi olurdu. Neyse bence hiç konuşma taviz verme çünkü verirsen bu sefer annesiyle her tartıştığında suç senin olacak ve seni döverek barışacaklar
tarafından
Çok doğru dedi cnm saol
0 oy
tarafından
Çocuk yoksa ayrıl,tüm Kaynanalar ve kocalar kadınları dövme derdinde.Allah hakettigini versin şu Ramazan ayında.
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tam ayrılmak için fırsat elinde. Annen aramış ne güzel belliki kocan da ayrılmak istemiyor senden gitmeni istemiyor. Ileri eline al ve konuş kaynananı gönder gitsin yoksa bu sinsi kadın daha çok şeyler yapar 
0 oy
tarafından
Boyle insanlar yerın dibine girse keşke.. Pislik karı madem aralarını bozcan ne dıye evlendırıyon hele şu ana kuzusu kocalarımız allahım sen onları da hidayet et:((
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Şiddetin hiçbir türlüsü kabul edilemez .. hem psikolojik şiddet hem bildiğin dayak atarak şiddet uygulamışlr anneni aradıktan sonra o evden gitmen senin icjn daha hayırlı olurdu bence.. tabiki bir yuva kolay kurulmuyor boş sebeplerden dolayı evini terk edenleri asla takdir etmiyorm ama senin durumun çok farklı .. eşin çok büyük hatta geri dönüşü olmayan bir hata yapmış sana karşı. Hep böyle midir annesini mi korur ? Seni dışlarlar mi ? .. bana biraz öyle geldi çünkü ikisi bir olmuş seni akıllılari sıra korkutmaya , terbiye vermeye çalışmışlar .. herkes önce kendine bakmalı sen nasıl dayandın saçını çekmesine ,neden müsade ettin canm karşılık verseydin, keşke bunların hiçbiri yaşanmamış olsaydı ama yaşandı bikere, yazık olmuş , kessinlikle akıl vermek gibi olmasın ama ben olsam kocamı süründürürdum evi terk ederdim ha boşanmazdim ama bir süre ayrı kalırdım oda annesiyle otursun bir düşünsün bakalım benim yokluğuma dayanacak mi yoksa hiç umurunda bile olmayacak miyim diye .. beklerdim sadece eşim essek gibi gelip ayaklarıma kapanirsa pişman olduğunu birdaha asla böyle birşey yapmayacağını derse ve benim de bazı şartlarım olurdu tabi öyle hemen affetmek yok ..eğer birlik oturuyorsak hemen ayrı eve çıkılacak asla kaynanamla aynı evde oturmayı kabul etmezdim bunca şeyden sonra.. tavrımi koyardim net şekilde sözumun üstüne söz söylenemezdi ! Eşimde gerçekten seviyorsa beni kaybetmek istemiyorsa o zaman şartımi kabul edecek .yok ayriysa zaten evleriniz kaynananın sizin yanınızda sürekli ne işi var kendi evi varsa oraya gitmeli sizin aranıza girmemeli .  Ortalığı birbirine katan zaten oymuş.. ben evime gelmesini istemezdim kocam kendisi çok özlüyorsa anasını kendi gider görür gelir bu kadar basit! Benim evimin huzurunu bozan birine saygı gösterecek ona hizmet edecek değilim bunu söylerdim eşime en başta bilsin ona göre davransın diye 
tarafından
Ananım olmadı yerde sna huzur yok dedi cnm v anemde iki çocukla olmaz dedi v biliorumki anemlere gitsem yük olcam çocuklar olmasa neysede
0 oy
(748 puan) tarafından
Dayak yemissin daha neyi bekliosun annenin yanina git ardina bile bkama bugun bunu yapan yarin neler yapar 
0 oy
tarafından
Keşke anneni ararken gelip alsaydı orda kalmasaydın pislik adam ama hep kaynanandan çıkmış yani zamanında kendide gelin olmamış mı anlamadimki eşinede hiç yakıştıramadım hem dövüp üstüne sigara içmesini 
0 oy
tarafından

Allah ım yarabbim 3 erkek anasıyım nolur böyle bir kaynana olmayayım çok istiyorum gelinim olsun ona bir evlat ana kız gibi davranayım Rabbim yardımcın olsun ancak annen keşke senin oğlun benim kızımın saçının teline Dokunamaz gelip alıyoruz ben kızımı sokakta bulmadım deseymiş ya 

0 oy
(10,972 puan) tarafından
Annen neden oyle yaptı anlamadım. Büyük konusmayım bdnde Kız anasıyım benim kızım arıcak boyle boyle dicek ışınlanırım oraya cevire cevire doverim o karıyı
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sende geç karşısına deki neye üzülüyorum  biliyormuaun KADINALR SİZE ALLAHIN EMANEYİDİR DİYEN BİR PEYGAMBBERİN SÖZÜNE İTAT ETMİYORSUNDA annenin sözüne itaat edip dövüp sövüp sayıyorsun inşallah bunalrın karşılığında annen  mahşer günü seni kurtarır bu yaptığın eziyetler karşısında  ve ALLAH KARI KOCA RIZASINI BİR TUTMUŞTUR BEN SENDEN RAZI OLMADIĞIM SÜRECE SAN MAKİ HER İŞİN DOĞRU GİDER de git derim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 778 göst.
23 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 2,239 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.