+1 oy
538 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından

Eşime cuma günü annemi çok özledim yaaa demiştim. 

Dün akşam kalk bavul hazırla sizi goturcem özleme annemi dedi ya çok mutluyum 1 ay kalcam <3

20 Cevaplar

0 oy
(298 puan) tarafından

Ohh ne guzel <3 hayirli yolculuklar

tarafından
Teşekkür ederim :))
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ayy ne güzel bende yakın olmama rağmen gurbetlik çekiyom
tarafından
O niye ya çok buruk oldu içim suan
(3,282 puan) tarafından
Eşim işte sürekli götürmez tek yollamaz 3.5 sene oldu daha anlam veremiyorum bu duruma çok zoruma gidiyo
Sende hayırlısıyla gidip gelirsin inşallah canım Allah razı olsun eşinden
tarafından
Çok teşekkür ederim ne diyeceğimi bilemedim gerçekten. Umarım kısa zamanda kavusursunz
(3,282 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ben eşimi  bir ay birakamam ☺️ 

Annenler uzak sehirdemi canım 
(1,929 puan) tarafından
Hahaha bendekesinlikle bırakamam:))
(2,722 puan) tarafından
Kiz ben bi gece iki gün  seklinde giderim onda bile öksüz  çocuğumu  bırakmış  hissi yaşıyorum  bensiz yemek  yemez yataga yatmaz cekyatta uyur kalir kayinvalidem alt katta inip yemek bile yemez onda evim  bos kaldi siz gidince der bende üzülüyorum ☺️
tarafından
Eşim de öyle üzülür özler ama ben senede bir kere gidiyorm valla keyfimi bozamaz :D
(2,722 puan) tarafından
Uzaksa tabikide git bacım  gurbet  zor uzak oluncada hemen gelinmez  zaten
0 oy
tarafından

Uzakta mi annen<3

(204 puan) tarafından
Ayyy bende ankaradayım :( ailem istambulda covidden dolayı taa en son temmuz ayında gitmiştim 1 ay kalmıştım. Ramazandan oncede onlar geldi bakalım yazın tekrar giderim inşallah
tarafından
Ay bende en son temmuzda gitmiştim 20 gün kalmıştım hamile olduğumu öğrenip geri gelmiştim :D darısı kısmeti sana inşallah bir an önce kavusun
(204 puan) tarafından
Ay inşallah bende şu an 11 haftalık hamileyim inş gidebilirim :)
tarafından
Ayyy rabbim bağışlasın :)
(204 puan) tarafından
Ayy aminn cümlemizinkini
0 oy
(196 puan) tarafından
ayy çok güzel ya ne güzel eşine kocaman alkış bende 2 yıldan  sonra gidicem kısmetse anama 1 ay kalmaya
tarafından
Ayy insallah bir an önce gidersin yaa
0 oy
tarafından
Ben dee:)) 6 aydır görmedim gidip bir ay kalcam inşallah gözümüz aydınnn:D
tarafından
Aminnn :D
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ay ciddi misin bu ramazan günü bide bir ay nasıl bırakıyorsun kocanı adamda sana düşkün değil herhalde bir ay bırakıyor orada değişikmis 
(204 puan) tarafından
Uzak olup sene de 1 2 kere gidilince anlarsınız. İnşallah sizler uzaklarda yaşamak zorunda kalmazsınız. Gurbetlik çekmezsiniz. Yaptığınız yorum çok kırıcı cümle içeriyor. Adam size düşkün değil heralde... Ne kadar kırıcı bi cümle. Adam yollamasa aaa şuna bak eşine değer vermiyor yollamıyor dersiniz. Yollasa aa size düşkün değil. Sadece yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz bazen
tarafından
İnsanların morelini bozmak sizlere ne kadar haz veriyor gerçekten ya, kadın mutluluğunu bizimle paylaşmış kocasıyla arasındakine de karışmaya haddimiz yok diye düşünüyorum onlar öyle anlaşıyor demekki
(2,678 puan) tarafından
Şunu bilir şunu söylerim her zaman koca bulunur ama anne asla. Eğer ki annemi bir kez daha görme şansım olsaydı bırak kocayı dünyayı değiştirdim.  Eşi izin vermiş 1 ay ne güzel ne mutlu hemen altında bir ima aramaya gerek yok. Koskaca adam kendini idare eder ne var yani bu kadar kocaya bağlı kul köle olmayın yaa.. Adam karısını sevmese özledim dediği için hemen gönderir mi ne kadar kötü bir yaklaşım bu.
tarafından
Bu yoruma gerçekten sesli sesli güldüm :D eşim bana düşkün olmasaydi napcan anneni otur oturduğun yerde derdi ;) ama değer verdiği duygularımı önemsediği için sen nasil istersen öyle olsun dedi ve ki esseek kadar adam bir çay demleyip kendi karnını doyuramayacaksa ben onunla zaten bir hayat süremem. Kendime eş seçtim ben eğitip buyutecegim bir çocuk degil
(204 puan) tarafından
Hay agzına saglık. Ailemiz uzakta napalım yani sabah git ertesi gün dön mü yapalım. Allaha şükür elleri ayakları var. Hem biraz ayrılık daha iyi insan özlüyor. İlişki taze kalıyor :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay ne güzel bende annemdeyim 10 gündür büyük rahatlık vallahi ❤️☺️
tarafından
Ayy sorma ya :D
0 oy
tarafından
Helal olsun canım esine :) gözün aydın hayırlı yolculuklar
tarafından
Ya çok teşekkür ederim çok sağolun :)
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hadi gözün aydın olsun

tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Gözün aydın sağ salim kavuşun inşallah ") 
tarafından
Aminn inşallah :)
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Darısı benım başıma inşallah canım 
tarafından
İnsallaahhh aminn
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Çok sevindim canm güle güle git hayırlı yolculuklar ne mutlu sana. Bizden de slm söyle ailene çok sevinecekler sizi görünce 
tarafından
Çok teşekkür ederim güzel kalbinden öpüyorum :)
(2,678 puan) tarafından
Bende seni canım benm :)
0 oy
tarafından
Bende özledim ya gözün aydın bu arada canım 
tarafından
Darısı kısmeti sana inşallah
tarafından
Sağol canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hayırlısıyla git. Dikkat et koronaya
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Gözün aydın ☺️hayırlı yolculuklar
0 oy
(851 puan) tarafından
Eşiniz size cok duskun ve size cok değer veriyo emin olun ve ailenizi görmenin tadini çıkarın 
tarafından
Cok teşekkür ederim çok sağolun :) Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ohhh kebap vala git güle güle cnm:)))❤️
tarafından
Çok teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederm
0 oy
tarafından
Ah ah keşke bende gidebilsem aramızda 20 25 dk mesafe var ama gidemiyorum 
tarafından
Yaa neden acaba çok üzüldüm :(
tarafından
Koronadan dolayı. Kızım küçük hamileyim eşim çok pimpirik li annemlerde dışarıya çıkıyorlar durun evde gelelim diyoruz durmuyorlar illaki bizim dediğimiz olacak diyorlar eşimde kabul etmiyor gidemiyoruz haklı adam şu durumda kim riske atar
tarafından
Yaa evet eşin haklı hamile olmasan hadi neyse de hamile iken korona olmak .. rabbim korusun senu
0 oy
tarafından
Ayy ne güzell

İlgili bir soru bulunamadı

379,976 soru

11,374,688 cevap

34,857 kullanıcı

...