0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
3 yasına 3 ay var ama hala beze yapıyor nasıl kazandırabılırım sız neler yaptınız nasıl öğretebılırım bı tane de oğlum var ıkı çocuk bez yetısmıyır maalesef yardım edin 

4 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
Lazımlık la alıştırdım ben canım başında bir hafta bekleyerek öğrendi
(467 puan) tarafından
Başında beklediğin ilk günler hemen yaptımı
(217 puan) tarafından
Nerdeyse 15 dk filan bekledim hatta yapınca ağladı korktu sonra sonra düzeldi hatta beklerken uyuya kaldı kızım çok gülmüştük
(467 puan) tarafından
Evet canım benimkide öyle
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Benimde kızımın 3 yaşına 3 ay var canım 2 ay oldu başlayalı birkaç gün önceden sürekli anlatmaya başladım sen büyüdün artık tuvalete yapman lazım bezler bitiyor dedim ilk zamanlar hayır yapmiycam diyordu sonra bir gün tamam dedi bende ertesi sabah bezi çıkardım o şekilde başladık ilk gün abartısız 15 defa altına kaçırdı gözüm korktu ama ikinci gün 4-5 derken azaldı 1 haftada çişini tamamen öğrenmişti ama büyük tuvalet sorunumuz hala devam ediyor onda inat ediyor yapmiycam diyor bakalım ona ne zaman alışacak bekliyorum 
(467 puan) tarafından
Gece bağlıyormsun
(2,039 puan) tarafından
Gündüz çişini tutmayı öğrenene kadar bağladım canım ama uyuduktan sonra bagliyordum sabahda uyanır uyanmaz cikariyordum daha tam farkına varmadan
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Bizde yeni öğrendik sayılır lazimlik la başladık
(467 puan) tarafından
Gece bağlıyormusun
(3,702 puan) tarafından
Başlarda bez başladım kuru çıkınca alıştırma kilidu taktım baktım o da kuru rahat rahat uyusun diye baglamadim yapmıyor geceleri ama ne olur ne olmaz diye yatağına naylon serdim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 170 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birbalannesi (12,542 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (4,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu