0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (1,730 puan) tarafından
tarafından kapalı
Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar kızlar ben geçen sene Nisan ayından beri kendi ailemle kalıyorum eşim askeri personel olduğu için hep görevde görevden gelince de kaynananlara gidiyoruz ya da tatile filan eşim bana 2.500 lira harçlık gönderiyor her ay ben de kabul grubuna girdim ve 750 lira her ay kabule veriyorum biraz birikintim olsun diye girdim geri kalan paradan annemlerde kaldığım için biraz da onlara yardım etmem gerektiğini düşünüyorum ve 800 lirada buraya vermeye çalışıyorum sonuçta bir evi geçindirmek kolay değil kızlar ben kirada otursam sadece 1000 TL kiraya veriyorum ama annemlerde bebeğimle birlikte yeme icmem yikanmam kalmam her seyimle çok iyi ilgileniyorlar sagolsunlar annem torununu çok seviyor bu benim kızım diyor sağ olsun dört dörtlük bakıyorlar bize 800 TL verdiğimi eşime soyledim biraz sert çıktı bana ama vermeliyim bence vermeden ayıp sonuçta burada kalıyorum biraz bende yardım etmeliyim zaten geriye kalan parada benle kızımın ufak tefek ihtiyaçlarını görüyor sizce de verme konusunda haklı değil miyim ? 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(14,044 puan) tarafından
Kesinlikle sen haklısın tabiki de destek olman gerekiyor esin neden sert çıkışıyor sebebi ney
(1,730 puan) tarafından
Mecburen öyle yapıyorum ben de
(9,247 puan) tarafından
Post kapanmış buraya yazıyorum ona deki sonuçta onların ewinden çıktım.ve kirada otursam daha masraf olcak faturalar falan sen hala 800tl nin derdindemisin
(1,730 puan) tarafından
Aynen kız soyleyecem konu açılınca
(9,247 puan) tarafından
Çok sinirlendim kız sende deki ayrı ewe cikcam 2500yetmez sen fazla yolla bak gör ne oluyor
(1,730 puan) tarafından
Zaten hamileyken 2000 TL harçlığım ☺️
-Reklam-
0 oy
(386 puan) tarafından
Haklısın.............
(1,730 puan) tarafından
Oo benim kaynanam benden fena ben onların yanına gitsem her zaman eşimden para koparirlar
tarafından
Beytnurr aynı bn kayinbabamgil de öle bnde ondan gidemiyorum
(1,730 puan) tarafından
Selda can ben oraya gitsem eşimin parasını iyice koparirlar
tarafından
Para göz ler yani gene eşin izin veriyor ailenin yanında olmana bnm de öle kayın babam gil bn oraya gitsem bütün maaş oraya gider  bir de anemin evinde kadar rahat olamam bnm esim de hep der aileme git diye kavga ediyorum gitmiyorum aneme geliyorum hep eşin Suriye demi
(1,730 puan) tarafından
Yok Hakkari'de canım sınırda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 375 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
0 oy
6 cevap 150 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prensesmom (339 puan) tarafından soruldu
0 oy