0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
Esim geceden geldi uyuyodu zil caldi kargoymus gorumcemde alt katta oturuyor ona gelmis kargo ust kattada kaynanam oturuyo oda kaynanam gildeymis kimse duymamis zili esim almaya indi asagiya bende yukarda örümcek fln kalmisti almaya gittim bi geldim esim cocugu kucağına almis lavaboya girmis yuz ustu sürünerek banyo yaptırdım elini yüzünü yıkayıp bisey olcak diye ödüm kopuyo ya 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kapıyı kapat gıı hep bizde bi yaramaz yiğen var çamaşır makinesinin içinde buldum kızı :Dd
(341 puan) tarafından
Kiz oda buyuk dedim ne isi var tuvalette orumcekteyken falan hep kapatiyom normalde vallah cok yaramazlar oturdum agladim bisey olcak diye cok korkuyorum ya rabbim kourusun melekleerimizi
tarafından
İnşAllah ablam sen önlemini al Rabbim korur :))
(341 puan) tarafından
Aynen kuzum
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
İnşAllah mikrop kapmaz canm
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Eşin cocuklami lavaboya girmiş anlamadım canim
(341 puan) tarafından
Yok cocuk lavaboya girmis esim asagiya kargoya indi bende orumcegi almaya gitmistim ust kata
(3,099 puan) tarafından
Allah'tan bizim lavabo basamağı yüksek yoksa benim kızda girer bişey olmaz canım Allah'ın izniyle duşta aldirmissin zaten korkmana gerek yok
(341 puan) tarafından
Aynen cnm ilk elini yuzunu yıkadım sonra icime sinmedi dusa soktum
(3,099 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım çocukların işi belli olmuyo canım dikkat et kapıyı kapalı tut benim kizdan geçen dersimi aldım 2 dk yemek hazirlamaya gittim oda spreyi icmis benimkide
0 oy
tarafından
Of sorma kuzum benim oğlum da ses geldi baktım dış fırçasını klozete sokmuş foşur foşur karıştırıyor dirsegine kadar sokmuş bide iki saniye içinde ya duşa soktim yıkadim hemen bişey olmadı şükür 
(341 puan) tarafından
Vallah ben ilk elini yuzunu yıkadım sonra icime sinmedi dusa soktum kuzum allahim ya ne yaramaz bunlar ahah
0 oy
(202 puan) tarafından
Cocugu yanliz nasi bıraktınız evde. Oyle yapmayin bence. Ben odada bile tek bırakmıyorum 
(341 puan) tarafından
Vallah benden sonra inmis esim ona güvendim bende
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ya yanlış anlamada çocuğu evde tek bırakıp neden gidiyorsun örümceğin acelesimi vardı 
(341 puan) tarafından
Ya cnm esim benden sonra inmis
(3,729 puan) tarafından
O zaman eşinin hatası ama birdaha yanlız bırakmayın Allah korusun
(341 puan) tarafından
Aynen cnm ya allah korusun vallah korktum baya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 184 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.