0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (920 puan) tarafından
Persmbe sabahı olucam bebeğim var ona annem bakicak  hastahende  eşim sabah biraksa koca gün yanmda durmasa olrmu ya ve sonrası cokmu ağrılı geciyor offf olmasammiii ama Ocak ayından beri mafeti beni .akşam cikartilirsnz dediler 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çekiyorlar ya bide Eti falan kesiyor inceltiyor canin tatlı değilse birşey olmuyor benim 2 saat sonra hiç birseyim yoktu eve gitmek istedim yattım biraz havada tuttum TM ildu bitti ne çekmişim be dedim 
(920 puan) tarafından
Gercektenmi zor geçiyor sonrası diyolar ya napcam ben
-Reklam-
0 oy
(355 puan) tarafından
Teyzemde oldu uyuşturmuslar canım sonra krem verdi gidip sağlık ocaginda pansuman yapiyirdu çok şükür iyileşti yeni tırnak cıktı. Inş seninde oyle olur 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ayak dimi genelde ayak oluyor gerçi Allah yardimcin olsun fenaaaaaaa. Sonrasına ayakkabılarına dikkat et tekrarlamaisin
(920 puan) tarafından
Çok kararsızım napcam blmiyorumdoktor gün verdi aldirsammi ya tırnağı
(9,247 puan) tarafından
İlk bı konuş
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben iki kez yaptırdım ilkinde sadece çektiler acısı iki gün bile sürmedi çok rahattım sonra tekrar çıktı ve onuda çektirdim tekrarladığı için yakalım dedi doktor yakma işlemi yaptı ve dikiş atıldı ağrılı olmuştu o ama dayanılmayacak bir ağrı değil ayağını devamlı yuksekte tutman lâzım ev işine yemeğine falan yardım eden biri lâzım
0 oy
(826 puan) tarafından
Bi kere olmuştjm gene olmam gerekiyo yaaa offf yaa benide bitirdi ocakdan beri mahv etti beni artək kaçış yok gidicez mecbur
(920 puan) tarafından
Ciddmsnnz neden tekrarlıyor ya tırnak çıkınca bidahaki olunuyo
(826 puan) tarafından
Başka tırnak canım şimdi.evet ama tekrarlanan oluyo kesimini yanlış yapıyoruz galiba
0 oy
tarafından
canim beni yatirmamislardi bile sadece 2 saat gozlemlediler sonra evime geldim esin olsa yanında olur birinin olmasi iyi olur kanama vs olabilir bunlar ihtimal ama korkulacak birsey yok emin ol ilk gun agrin olursa olur o da cok normal sonraki gunler gercekten cok rahatlarsin benim 2 hafta durmustu yara kapanmayinca o 2 hafta boyunca gayet de normal yasantimdaydim okula felan gidiyordum :)
(920 puan) tarafından
Sonrasnda tekrarlamişmydi
tarafından
çektirmede tekrarliyor ameliyatta tekrarlamiyor canım ameliyat olan tırnağım diger tirnagima göre küçük köreltmis batan yeri oradan tirnak uzamıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu

380,072 soru

11,377,551 cevap

34,864 kullanıcı

...