0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (255 puan) tarafından
Kızlar sabahtan beri avuçiçim ayak tabanlarım ve sırtımda yanma hissediyorum. Elleyince ısısı normal ama içinden aşırı yanıyo gibi rahatsız edici bi his geçen hafta da bi kere olmuştu geçmişti şimdi yine oldu adetimin 4. Günü alakası olabilir mi? Başına gelen var mı?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende de regl olurken oluyordu ılık suyla duş alıyordum kendime geliyordum biraz 
(255 puan) tarafından
Çok rahatsız edici bi his gerçekten menapoz belirtileri yazıyo hep daha 30 yaşındayım :(
tarafından
Benim de aklıma ilk o geldi regl olduğunu söyleyince demedim ama bedenin susuz kaldığı için falan da olabilir sıcaktan olabilir
(255 puan) tarafından
İnşallah öyledir ve geçer :( çok teşekkür ederim
tarafından
Amin inşAllah
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sürekli mi ayda bir mi canim 
(255 puan) tarafından
Geçen hafta pazartesi oldu 1 gün sürdü adetim yaklaşıyo diye hormonlardan dedim ama bugün yine oldu adetimin 4. Günü korkuttu o yüzden :(
0 oy
tarafından
Ayak tabanı yanması genelde hamile ve şeker hastalarında oluyor..eşim şeker hastası ondan biliyorum ama regl ile de alakalı olabilir herşey hassaslaşıyor o dönemde
(255 puan) tarafından
İnşallah öyledir bakalım geçmezse şekerimi ölçtürücem çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 26 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde korkmazyasemin (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 34 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oykununannesiiiiii (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbalannesi (13,257 puan) tarafından soruldu

380,916 soru

11,404,427 cevap

34,942 kullanıcı

...