0 oy
291 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (759 puan) tarafından
Kizlar vebegim 2 ay 3 gunluk bugun kontrolumuz vardi dr bıngildagi kapanmis yakin takibe alacagiz dedi kafasi kucuk olsa daha cok problem ama kafa cevresi 42 dedi kotu bisey mi dedim tedirgin olma dedi ama icim hic rahat degil d vitaminini duzenli kullaniyorum kotu bisey mi bu bingildak kapanmasi 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erken kapanmış ama 42 mi baş çevresi baş çevresi doğduğunda kaçtı ki
(759 puan) tarafından
36 cikti tanidigimiz bi dr var onu aradik oda gelisimi ondeyse gayet normal korkmayin bas capi gelismemis olsaydi kotu bi durumdu dedi
tarafından
Başka bi doktora daha göster canım
tarafından
Kaç kilo bebeğin
(759 puan) tarafından
5.800 yarinda saglik ocaginda kontrolumuz var
tarafından
Maşallah aynen kilosu iyi ama başka doktora görsün
-Reklam-
0 oy
(62 puan) tarafından
Bas cevresi sanki buyukk birazz canim baska doktoraa gondursene bi benim oglum hidrosefali hastasi Anne karninda kafasi buyuyodu beyninde su toplaniyodu 3 aylikken ameliyat oldu bas buyumesi sonlandi sanki bebeginin bas cevresi buyukk bi baska doktora daha gozuk baklim o ne diyecek  
(759 puan) tarafından
Bizim anne karninda herhangi bi skntimiz yoktu cok sukur dr sadece takip edilecek endiselenecek bi durum yok dedi
0 oy
(386 puan) tarafından
Canım korkma benim bebeğimede bi doktor kapanmış dedi başka doktora gösterdim kafa yapısından korkmayın dedi. Zaten her ay baş çevresini takipe alıyorlar büyüme görülmez ise ozaman sıkıntı yani. Sen başka bş doktorada göster istersen ama sıkıntı değil korkma büyümezse sıkıntıdır 
(759 puan) tarafından
Yarin saglik ocaginda ki dr kontrolumuz var tanidik bi dr var onunla gorustuk o normal diyo
(386 puan) tarafından
Kafa yapısından olur dedi iki doktorda. Sadece bi doktor kapanmış dedi canım bizede. Bebeğim 2 buçuk aylık diğer bebeklerin bıngıldağına bakıyorum onlara kıyasen çok küçük. Ama şükür kafası büyüyor küçük kalmıyor
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım bizimde 3 aylıkken kapandı doktor korkuttu bizi nörolojiye gidin dedi gittik ordaki doktor normal bunlar komo çocuğun doğduğunda kapalı olur kimi çocuk 3 ayda kimisi 14 ayda kapanır kafası baş ve çevresi normalse sorun etmemek gerekiyor dedi 
(759 puan) tarafından
Dr endiselenecek bisey yok buyumezse sknti dedi
(845 puan) tarafından
Bizede öyle dedi doktor her ay kontrol edicekler baş ve çevresi normal derecede büyüme yapıyorsa sorun olmaz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
7 cevap 161 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,824 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 405 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu