+1 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler 26 günlük bebeğim var ben karanlıkta yatmayı çok seviyorum ama oğlumdan dolayı mavi gece lambası taktık odaya sizce ışıkları komple kapatıp karanlıkta uyusak birşey olur mu

22 Cevaplar

0 oy
(27,183 puan) tarafından

Sana Kolaylık için gece lambası iyi olur

(1,301 puan) tarafından
Evet kuzum o yüzden taktık ama gerçekten basım çok ağrıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Merhaba, 3 aylık oldu hala aynı durumdayım :(

(1,301 puan) tarafından
Devam mi yani:((
tarafından
Maalesef, gece ses falan çıkarınca hemen bakıyorum.Karanlık olunca hemen müdahale edemem gibi geliyor.
0 oy
(342 puan) tarafından
Uzaktan kumandalı avizeler var. Bebeğiniz uyandığı zaman onunla açıp emzirip tekrar kapatabilirsiniz. Bi araştırın isterseniz 
0 oy
tarafından
15 aylik hala gece lambasiyla uyuyoruz canm
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bsey olmaz ama bu kez gündüz uykularinda da karanlik isteyebilir. Uyku bandi da iş görür
0 oy
(3,823 puan) tarafından
10 aydır hiç gece lambası kullanmadım dışardan gelen sokak lambalarının ışığı var sadece gece de çok rahat uyur ve gece gündüz ayrımını böyle yaptık senin için sıkıntı olmazsa bırak gece lambasını 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Oğlum doğduğundan beri karanlıkta yatıyoruz ışığı hiç sevmiyorum ben nokta ışık olsa uyuyamam oğlumda öyle şuan :)) bence alıştır karanlığa 
0 oy
tarafından
Ben öyleydim ışık açık uyurduk ama yapmasaymışım dedim şımdı ne gece lambası nede ışık açıyorum 10gün sonra 6aylik olucak oglum son 2aydır tamamen oda karanlık. Ki oglum gece gundüzü ayırt ediyor bence yeterince kadar bebeğinizi görebiliyorsaniz emzirirken vs yada uyandiginda gece lambasini açabilirsiniz 
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Kuzucum ben de senin gibiyim karanlıkta uyurum.  Bebislerim yanimda yatarken basimin ucundaki gece lambasini kapatıyorum  emzirmeye altini degistirmeye kalktigimda tekrr acıyorum.  Ya da tel yanımda ucak.modunda onun flashıni da kullandigim oluyordu.  Bence surekli yanmasin kapt korkma bebisine bir sey olmaz Allahin izniyle. Okuyarak yatır yan yatır.  Zaten anneyiz hassa oluyoruz  en ufak sesinee uyanıyoruz. 
0 oy
tarafından
Bende özledim 
0 oy
(658 puan) tarafından
Vallahi canım bende öyleydim. Siyan ten çorap geçirdim lambanın üstüne daha los bir ışık oldu rahatsız etmiyor artık. Birde göz bandı kullanıyorum rahatsız geldiğinde 
0 oy
tarafından
Asla uyumam gece lambasz salonda var yaniyo bide yattgimz odada var biri beyaz biri mavi 
0 oy
(681 puan) tarafından
6 aydır öyleyiz çok hafif bir ışık kullanabilirsin ben alıştım 
0 oy
(157 puan) tarafından
İllaki ışık istiyorsan farklı bi odanın ışığını aç odanıza hafif yansır ben öyle yapıyorum direk odanın içinde olunca uyuyamıyorum
0 oy
tarafından
Bende gece lambasını sevmem ilk günler açık bırakırdım bende rahatsız oluyorum. sonra kapattım sokak lambası odaları bı tık aydınlatıyor perde kapalıda olsa. şuan 13 aylık ayrı odasında uyuyor perde ve ışık kapalı. halinden memnun 
0 oy
tarafından
Bnde ilk başta alışamamştım uyuyamıyordm ama alışınca gercekten işni kolaylaştrıyo aniden bişe oluyo dönüp bakıyorsun ama karanlık olsa müdahale edemezsn hemn, huzursuz yatarsın şahsen ben bebegıme donuk uyuyorum onu gormesem rahat uyuyamm
0 oy
tarafından
Mavi isik cok rahatsiz edici baska tenk alsaydiniz keske
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ben telefonu yastığın altına koyuyorum kalkınca flaşı açıyorum zaten az uyuyo oda güzel olsuj
0 oy
tarafından
Ben hep komple karanlıkta uyudum canım 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ben hiç ışıkla uyutmadım canım. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 100 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,432 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 218 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Papatya000 (314 puan) tarafından soruldu

374,697 soru

11,207,942 cevap

34,512 kullanıcı

...