0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar 3o uncu haftanın sonuydu rahatsızlandım hastaneye gittim sancim vardı doktor erken doğumu önleyici iğne vurdurdu ve serum verdi kendimi iyi hissedince eve geldim lakin su son zamanlarda yine sancılanıyorum ve koyu sarı kahverengine dönük akintim oluyor sanci geldikçe 

Şimdi sorum şu ki ; erken doğumu önleyici iğne olduğu halde yinede erken doğum yapan var mı? 33+5 haftalık gebeyim suan da da 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ben sadece sonuncu kizim 38+2 de digerleri 34 hafta 32+2 ve 30 haftalik uc dogum yaptim sen doktora gorun igne yine yapsın ben bu son kizimda doguma kadar vurundum haftada bir kez
tarafından
Gidicem inşallah doktora canım rabbim evlatlarını sana bağışlasın
tarafından
Aminnn cümlemizinkini canim benimkiler kocaman oldu kiz 15 12 9 ve en sonuncusu 10 aylik
tarafından
Maşallah benimkilerde o kadar olur mu ya ") bende de biri beş biri 2 yaşında iki kız var hiç büyümeyecekler mis gibi geliyo
-Reklam-
0 oy
(510 puan) tarafından
İki doz vuruldu 36+6ya kadar dayandı kızım 
tarafından
Anladım canım benim Rabbim sana bağışlasın evladını
(510 puan) tarafından
Amin canım sende sağlıkla al kucağına
tarafından
Amin canım benim inşallah
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canm o igne bi kerelik bisey degil ki..o igneyi her hafta olan bile oluyomuş..yani bn oldum erken olmaz deme..tekrardan git bnce tekrar vurulabilirsin..
tarafından
Gidicem inşallah doktora canım umarım erken doğum olmaz
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Brn 3 kere ciğer geliştirixi iğne vurunmuştum. 30ncu haftamda erken doğum söz konusuydu. 36+6 ya kadar durdu sonra doğuma girdim bebeğim kilo almıyordu beklemenin manası kalmamıştı
tarafından
Anladım canım bu vurdukları iğne ne valla içeriği ne hiç bilmiyorum erken doğumu önleyici iğne diyerek vurdular ikinci kızımda da 36. Haftamda nisanım gelmişti onda da öylelikle hastanede yatmıştım bu gittiğime belki yine iğne olmamı ister karnım baya düştü çünkü çocuk çıkacak gibi hissediyorum
(1,011 puan) tarafından
Bebek erken doğarsa eğer küvezde kalmasın diye vuruyorlar canım o iğneyi. Bebeğin ciğerlerini anne ksrnındayken geliştiriyorlar hızlı.. Benim bu sayede bebeğim küvezde kalmamıştı. Rabbim sağşıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah yavrunu kuzum
tarafından
Amin inşallah canım benim allah razı olsun
0 oy
(362 puan) tarafından
24. Haftadan 35. Haftaya kadar üç günde bir vuruldum canım kızım 38. Haftada doğdu çok şükür
tarafından
Masallah canim cok sukur rabbim sana bagislasin yavrunu ")
(362 puan) tarafından
Amin canım Rabbim hepimizin evladını bağışlasın

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 200 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 232 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 454 göst.
19 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu

379,729 soru

11,367,426 cevap

34,850 kullanıcı

...