0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Daha once ağrıyordu bı ara çok şiddetlendi yürüyemez hale geldim hamur falan yaptım üzerine verdim şuan bu şekilde içten çok ağrıyor tırnak batması deniliyor korkuyorum doktora gitmeye de başına gelen var mı nasıl geçer biliyor musunuz   bide diğer ayagiminda baş parmak bu hale gelmiş

image

8 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından

Ay Allah yardım etsin hiç bir bilgim yok kuzum inşallah normale döner benimde parmağımda siğil çıkmış seni anlıyorum :(

tarafından
Saol canm sanada geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilgim yok ama görün mutlaka geçmiş olsun
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Dolama mi acaba ya
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Batık olmuş canım oda iltihap toplamış gidip çektirmen lazım şuan çektiğin acıdan az bişey acı çekersin geçer 
tarafından
Yaa korkuyorum hamile oldum için uyusturmadan çekerler falan çok acır diye düşünüyorum o yüzden gitmek istemiyorum
0 oy
tarafından
Tırnak mantarı olmuş oje gibi solüsyonu var sağlık ocağından yazdırıp alabilirsin 

Yada sabah akşam elma sirkesini pamuk ile sür oda çok iyi geliyor benim tirnagimda da oldu o skeilde geçirdim 
tarafından
Denicem inşallah geçer çok saol canm bu arada
tarafından
Rica ederim canım benim geçmiş olsun
0 oy
(10 puan) tarafından
Dolama gibi görünüyo benim de elime baş parmağımda çok oluyo annem soğanı ısıtırdı ocağın üstünde bir parçasını onu sıcak sıcak sarardı sabah kalkınca geçiyodu 
tarafından
Onuda denedim canm fayda etmedi ama yinede saol
0 oy
(3,836 puan) tarafından
iltihap olmus gibi sanki. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 480 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
14 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 999 göst.
24 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.

378,351 soru

11,324,817 cevap

34,776 kullanıcı

...