0 oy
646 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,223 puan) tarafından
Ya kızlar bn Abur cubur çok tuketiyorum yemek yemem ama abur cubur çok tuketiyorum nasıl baş edebilirim çok sıkılmaya başladım tek yaşıyorum bu sıkıntıyla abur cubura saldırıyorum baş edeniniz varmı:/

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya ben resmen bagimliyim biliyomusun çok fena bir durum özelliklede doğumlardan sonra çok şiddetli yaşıyorum bu durumu tatlı yemedigim zaman yoksunluk yaşıyorum ellerim titriyor bir sınır bir sınır allahım eşime çatıyorum durduk yere aramız kötü oluyo o zaten tatlı yememe çok karşı hasta olacaksın yapma diyor ama elimde değil ya çok kötü bir durum :/
tarafından
Aynı bende öyleyim canım ya ne olacak bu halimiz bilmem
(2,223 puan) tarafından
Bnde bilmiyorum kilo almasam sorun değildi sanki başka ne ısterim dimi :D
tarafından
Bak şimdi ayağım gidiyor geliyor markete gitmemek için kendimi zor tutuyorum  :) eşim bide en çok ben yedikçe üç yaşındaki kizim da yiyor ona kızıyor senden görüyor diye ay anne olmak da kadın olmak da çok zor ya gönlümce hunharca yiyemiyorum bile :)
(2,223 puan) tarafından
Bende öyleyim çıkıp almamak için kendimi zor tutuyorum karar verdim dikat etmeye çalışacağım
tarafından
Çok zor ya kendini tutmak idare etmek bu hayattaki en zor şey insanın kendi nefsini terbiye etmesi gerçekten
-Reklam-
+1 oy
(806 puan) tarafından
Oooo olmaz mı ben :D onu biraksam valla çok zayflarim ama olmuyo bağımlılık yapmış
(2,223 puan) tarafından
Çok berbat bi alışkanlık kilo aldı başını gidiyor durdurabilene AŞK olsun pis sendrom-_-
(806 puan) tarafından
Aynen ole canm :/
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Malesef yok eşim işteyken yemek yapmıyorum kendime aburrr cubbbuuuurrŕr kolay oluyo vede tatlı hiii 
(2,223 puan) tarafından
Bnde oyleyim kilo aldı başını gidiyor napcaz
(1,699 puan) tarafından
Bilmem ki 60 kiloyum 8 kilo fazlam var
(2,223 puan) tarafından
Seninki nimet beni sorma
+1 oy
(845 puan) tarafından
Bende çok aburcubur yiyodum evden hiç eksik olmuyo ama baktım kilo almaya başladım kestim 
(2,223 puan) tarafından
Sorun o işte kesemiyorum:/
(924 puan) tarafından
Bu abur cubur bi bana kilo yapmiyo bende zayifim ne kadar yesemde kilo almıyorum hamur isleri tatli borek abur cubur nafile
+1 oy
(3,533 puan) tarafından

Bnde çok seviyorummm çikolata  özellikle  napalim ye gitsin bu alışkanlık kolay kolay geçmez yiyorsan seviyorsan  azalt yeter fazla yme:D

(2,223 puan) tarafından
Valla perişan ediyorum ben öyle az buz değil
0 oy
(148 puan) tarafından

Aayyy ayni ben :'( bende yemek istemiyom ama esimde gidip bana cikolata aliyo yemek istemiyom artik her an aklimda suan cipsiyi yesemmi yemesemmi diyom aynanin karsisina gecip gobegime bakiyom moralim bozuluyo yemiyecem :unsure:

(2,223 puan) tarafından
Ben temsili ah ah çıta gibi kızları görünce içim gidiyor
(148 puan) tarafından
Aynen valla benimde icim gidiyor :(
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ruffless sade tırtıklı yerim hep kopamıyorum bir de laviva çikolata bazen çipsi torkuya batırır yerim ya
(2,223 puan) tarafından
Daha ne olsun:D
0 oy
tarafından
Valla ona pek bi çare yok gibi bu aralar bende ayniyım hatta gittim kendime ilk kez bi markanın boyle icinde incir ezmesi var bisküvin arasına koymuşlar çok beğendim onu yiyorum bitsinde 5 yada 6 kutu alicam valla bak bimde satılıyor yeni gördüm 
(2,223 puan) tarafından
Hepsi aynı cnm zarar
tarafından
Alisinca cok kötü oluyo beee
0 oy
(16 puan) tarafından
Yemek de yiyorum abur cubur da yiyorum özellikle akşamları canım istiyor meyve çerez cips içecekler tatlılar filan hiç kilo almıyorum o yüzden de kafamı takmıyorum canımın istediğini yiyorum hamilelik bahane eşime diyorum alıyor 
(2,223 puan) tarafından
Ne güzel bnde yesem yesem kilo almasam
(16 puan) tarafından
Evet canım bende hiç kilo alamıyorum inşallah bebeğim aliyordur 25 haftalık hamileyim ben devlete gidiyorum onlarda hiç bebeğin kilosunu hiç söylemiyorlar
0 oy
tarafından
Hiç cips yemem çekirdek de aynı şekilde sekkimi bozuyor hepsi :)
(2,223 puan) tarafından
Keşke bnde yemesem:/
0 oy
(2,479 puan) tarafından

En kötüsü o zaten yemekten kısıyorsun ondan kısamıyorsun:)  

(2,223 puan) tarafından
Aynen ya malesef
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Evett var canim olsa da yesekkkk:D

(2,223 puan) tarafından
Kız dur  allah aşkına bugün dikkat etmeye karar verdim inşallah bırakırım
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Bende aynıyım çekirdek gibi kız başladın mı bırakamıyosun :D boşver gitsin gittiği yere kadar :D 
(2,223 puan) tarafından
Bn patlıcam nerdeyse kilo yapiyo cnm
0 oy
(328 puan) tarafından

beeennnnnnnnnn  ve abur cuburrr<3:)

(2,223 puan) tarafından
Napcaz böyle:/
(328 puan) tarafından
bosver 3gunluk dünya yemicezde ne yapcaz can bogazdan gelir;)))))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 211 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
26 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Sarioglusumm (109 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 872 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,801 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 647 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (174 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,138 cevap

35,992 kullanıcı

...