0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (899 puan) tarafından
Covid değilsen hasta değilsin muamelesi yapılıyor... Kanamam var başım dönüyor iyi değilim diyorum kadın doğuma gitmen gerekiyor böyle şeyler oluyor kadınlarda biliyorsun değil mi deyip dalga geçiyor bı de..  Evde bayılıp düşsem bebeğim var eşim işte kim verecek hesabını.... Garip... Serum taktılar tahlil yaptılar bekliyorum bakalım inşallah bı sıkıntı yoktur..

10 Cevaplar

0 oy
(899 puan) tarafından

En İyi Cevap
Şöyle anlatayım adetim 4 gün önce bitti dün afedersiniz eşimle birlikte olduk sabah lekelenme gibi kanama gördüm dedim kuruluktan tahriş olmuştur sonra baktım kanamam devam ediyor adet gibi başım dönüyor bu arada 8 aylık bebeğim var çok huzursuzlandi emmek istemedi beni normalde emmeye aşık eşim geldi aldı acile getirdi araştırma hastanesi burası böyle tepki vermeleri gereksizdi..
-Reklam-
+1 oy
(119,481 puan) tarafından
cok gecmis olsun
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sikayet et cimerden, gerekirse tersle aninda. Keyfinden gelmiyor buraya kimseye sizde bunu biliyorsunuz dimi derdim
0 oy
(410 puan) tarafından
Kadin doguma gitmedin mi canim gebeysen yani baska hastaneler bakmiyor yani ben bobrek icin gitmistim ambulans direk kadin doguma goturdu zaten olmasi gereken o sana kadin dogum doktoru bakmali acildeki doktorlara hic kendin bile gitme 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(280 puan) tarafından
Geçmiş olsun bide bunlarla uğraşıyoruz ya Allah işini layığıyla yapanla karsilastirsin
0 oy
(7,779 puan) tarafından
Canım ya iyi olmuş hastaneye gitmen. Bu dönemde doktorların bir çoğu gerçekten çok değişti. Hastalara tepeden tepeden bakan çok doktorla karşılaştım maalesef 
0 oy
(899 puan) tarafından
Şöyle özet geçeyim adetim 4 gün önce bitti dün afedersiniz eşimle birlikte olduk sabah lekelenme gibi kanama gördüm dedim kuruluktan tahriş olmuştur sonra baktım kanamam devam ediyor adet gibi başım dönüyor bu arada 8 aylık bebeğim var çok huzursuzlandi emmek istemedi beni normalde emmeye aşık eşim geldi aldı acile getirdi araştırma hastanesi burası böyle tepki vermeleri gereksiz
0 oy
(899 puan) tarafından
Şöyle özet geçeyim adetim 4 gün önce bitti dün afedersiniz eşimle birlikte olduk sabah lekelenme gibi kanama gördüm dedim kuruluktan tahriş olmuştur sonra baktım kanamam devam ediyor adet gibi başım dönüyor bu arada 8 aylık bebeğim var çok huzursuzlandi emmek istemedi beni normalde emmeye aşık eşim geldi aldı acile getirdi araştırma hastanesi burası böyle tepki vermeleri gereksizdi..
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Geçmiş olsun açıl şifa versin rabbim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 185 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kaoskizzz (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.